1102
  • TBTPumpa
    #262
    Sajnos igen... Bár már kezdtem reménykedni, hogy sikerült kitalálni egy jobb védelmi rendszert, mert a Fifa 13 is nehezen adta meg magát. Bő 1 héttel a megjelenés után volt csak feltört változat belőle. De most a Medal of Honor még ki sem jött hivatalosan, de már fel is van törve (mint a régi szép időkben), így nem annyira komoly ez a védelem sem.

    Gondolom a jövő héten érkező Need for Speed játékra is ez a sors vár...
  • DarkSector
    #261
    Egyikünk már játszik is vele, szoval elhisszük. :DDDDDDD
  • GTV
    #260
    Működik.
  • TBTPumpa
    #259
    Az egyik legnagyobb hazai torrentoldalon a játék "fórumában" már képek is vannak a működő crackelt változatból... Sajnos nem tudom őket linkelni, mert erre a fórumra Képfeltöltés.hu-s képet nem lehet linkelni.
  • DarkSector
    #258
    Hát ja de nem csak fps-ekben van már az a problémo...legutoljára Ghost Recon? :D
  • TDC Geronimo
    #257
    CoDba láttam ezt először talán még jó pár éve. Ott elsőre még jó volt meg ószom meg minden, na de, hogy azóta minden egyes FPSben évek óta ugyanezt elsüssék hát...
  • grebber
    #256
    Torrent
  • DarkSector
    #255
    Hát ja ez még nagyon trendi az játékok körében...
  • DarkSector
    #254
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van.
    Csak még nincs feltöltve a privát oldalakra.
    Skidrow és 16GB
  • TDC Geronimo
    #253
    Néztem 1-2 videót. Minden ajtóbetörésnél slowmotion és még azt is jelzi alul, hogy mennyien élnek még a szobába. Én kérek elnézést, de ezek a dolgok már nekem égőek. Mikor könyörgöm, mikor jönnek már elő valami eredeti ötlettel... Ezek már annyira gáz dolgok, hogy hihetetlen.
  • KaBuTo666
    #252
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    PC-re van warezolt verzió, vagy akkor most mivan?
  • DarkSector
    #251
    GTV-nek megy vele, de kéne Off/Warez
  • Empty
    #250
    Csak nem jó vele a game!
  • GTV
    #249
    UPDATE 1

    CRACK ONLY

    Ez mind a Deluxe, mind a Limited Edition-hoz jó.
  • GTV
    #248
    Olcsó János
  • tutituti
    #247

    napi egy xanax és nem lesz több panasz!
  • GTV
    #246
    Basszátok már meg magatokat, ha mindent lehúztok minek nektek gép "szinte"???

    A Battlefield 3 is jó volt és ez is hasonló lesz. Főleg az interaktív elemek a DiCE-nál jól működtek, kérdés mennyire hozta át ezt a Danger Close ala EA.

    Nem jó senkinek semmi, ha van az meg azért nem jó.
    Most mondom jövőre még ennyi se lesz (vagy csak rosszabbak, erőltetettek és/vagy látványra pocsékok).

    ÖRÜLHETTEK!!!
  • KaBuTo666
    #245
    2k-t ér ez a játék, ennyi.
  • Fpocok
    #244
    Hát aki amiatt veszi meg, az megérdemli az early bétát lol
  • Borg
    #243
    A BF4 beta early access meg ugye ne vezessen meg senkit, BF3 esetében is egy fasság volt. Össze se tudták hozni, hogy előbb hozzáférj a bétához mindenki másnál. És ha össze tudták volna, akkor sem ér meg ennyit...
  • Fpocok
    #242
    Igen, tudom, hogy így sem ér annyit. Csak kérdeztem :D
  • Smithwarden
    #241
    Igen, 7000 kb.

  • Borg
    #240
    Gondolom 25 euro, ami kb 7200 Ft.


    Szvsz ennyit sem ér meg.
  • Fpocok
    #239
    És úgy mennyi? 6-7k?
  • Smithwarden
    #238
    Kiprobaltam a linket, mukodik a kedvezmeny.
    Persze a vegen nem kattintottam a megvetelre a borzalmas alfa multis elmenyek utan.
    Nem hiszem, hogy akkorat tudtak rajta kalapalni, hogy a penzt adjak ki erte. :p
  • Borg
    #237
    Ez működik MO-ra?
  • Shep
    #236
    Ha nem rohanna nem ő lenne az első szinte mindig aki beírja, hogy jó/rossz, ennyi perc volt. :)
  • grebber
    #235
    Fpsbe rohanni kell tehát rohantan.Néha ez a vesztemet okozta :)
    Lassan már el fog tünni az a fogalom hogy single player és minden f2p lesz.

    Ebben az esetben jön majd jól a felhalmozott többszáz game.
  • Muttley
    #234
    nem úgy ismerlek, mint aki rohan a pályákon és így
    4 óra 35 perc normálon?


    EA úgy látszik végleg ki akarja nyírni az egykori siker-címét...
  • GTV
    #233
    Akkor biztos 3. A harmadik már vérizzadós tuti. :)
  • grebber
    #232
    Azt nem figyeltem normálra benyomtam és azon mentem.
    Nehezebben csak akkor szoktam játékot végigvinni ha nagyon tetszik. Ez nem az a game!
  • GTV
    #231
    Hány nehézségi szint van benne? 3, 4 vagy 5?
  • grebber
    #230
    Haveromnak kellenek a game-ek konzolra.És mivel neki nem igen van netje rám hárult a téma. És ha már ott van nálam gyorsan végigviszem őket és akkor pcn már nem kell szarakodni velük nem rontom a pc-s warez arányt.A konzolosnak úgysem ártok olyan szinten
  • Fpocok
    #229
    Te vagy a legnagyobb warezos, akit ismerek (ha nem is személyesen). Ezt veheted bóknak :D
  • grebber
    #228
    Jó hát multizzon vele akinek van ideje!
  • KaBuTo666
    #227
    De hát itt is a multiplayer a lényeg!!!4
  • grebber
    #226
    Akit érdekel a végigjátszás 4 óra 53 perc volt normálon.
    Egy rész volt ami tetszett de ezt a fajta dolgot elég sok játékba elsütik és bele lehet magad élni és bosszulni.
  • DarkSector
    #225
    Én meg na majd 1000-ért klasszikba Shep-től. :D
  • gilaba
    #224
    BF3 Premium felhasználók itt tudnak 50%-os kedvezmény kulcsot igényelni:medal of honor:Warfighter.Origin ID -t ha nem fogadja el akkor az email címetek írjátok be helyette, majd a kapott kódot az Origin Store-ban a vásárlásnál kell beírni.
  • Shep
    #223
    Hát majd 2e-ért classicban :)