17
  • kjhun
    #17
    Próbáld meg ennél a torinál lévő magnet-linkkel: VLC Player v2.0.0

    Nekem szedi. Kliens: uTorrent 2.0.4 Build 21586

    Nálatok vacakolhat valami. Net-Szolgáltató a ludas netán??
  • Tetsuo
    #16
    Nalam is hasonlo gond van, eddig ment minden siman. :S
  • kjhun
    #15
    Nálam nem vacakol, ha magnet linkkel szednék valamit le, igaz többet kell várnom, míg elindul, de megy. Amit úgy szednél le, nyisd meg a C:\Documents and Settings\<felhasználóneved>\Application Data\uTorrent mappát, és nézd meg létrehozta-e a letöltendő.torrent fájlt, ha igen kimásolod, kliensből törlöd a magnet-est, és a torrentfájlt berakod a kliensbe. Meg lehet régi a kliensed, vagy bugos. A magnet előnye, hogy csak egy link, és nem maga a torrentfájl, így sokkal kevesebb helyet foglal az oldal szerverén.
  • narumon
    #14
    Azért furcsa mert ugyanaz a cucc a hagyományos torrent fájlt letöltve megy rendesen... :(
  • sanyicks
    #13
    akkor még sem találja meg a peereket, nem vagy aktív, nem tudsz bejövő kapcsolatokat fogadni, vagy valami tiltva van.
  • finizlik
    #12
    A TPB folyamatosan rakja fel a torrent csomagokat amik szabadon letölthetőek, nem kell ehhez csoda embernek lenni. A mezei 1 bites is le tudja tölteni mivel egy kattintás :D
  • narumon
    #11
    Oké elméletben értem, de most is beraktam egyet, és már 45 perce nem történik semmi. Megtalálja a peereket, de 0kbyte a letöltés. [Ugyanennek a torrentjét leszedve pikkpakk lejött]
  • sanyicks
    #10
    hogyne működnének? Meg kell várni amíg dht-ról leszedi a fájllistát... torrent persze hogy elindul mert benne van a fájllista.
  • narumon
    #9
    Valakinek egyébként ezek a magnet linkek működnek? Én berakok egyet utorrentbe, és nem kezdi el tölteni. Ugyanarról lehúzva a hagyományos torrentet, rögtön indul....
  • aaaaa
    #8
    Akkor lesz még 100 hasonló mirror az oldalról , mindet elég nehéz lesz tiltani folyamatosan. Aki nagyon kíváncsi proxyt is tud használni. Nemrég valaki betömörítette az ott található összes torrentet, és 90MB-ba sikerült neki megoldani. Ezer helyre fel lehet tölteni egy ekkora kisméretű adatbázist, letöltik és utána akár offline keresgélhetnek benne. Ugyanolyan kínlódás, mint amit a DECSS -el műveltek. Abból is csak pereskedés lett, de azóta is boldog boldogtalan másolja a film DVD -ket, sehogyan sem tudták megakadályozni a DVD dekódoló programok elterjedését.
  • Skill
    #7
    az a baj. az ilyen nem nekik kerül sokba hanem az adott ország lakóinak.
  • barret
    #6
    Kb annyit értenek az internethez,mint én a génmanipulációhoz.
    Remélem ez sokba kerül nekik.
  • finizlik
    #5
    Attól még az eredeti ip je le lesz tiltva ergo semmit nem érsz
  • bertino
    #4
    ennyi.
  • Hungarikum
    #3
    jó majd lesz egy gotopiratebay.com nevü oldal amiről elérhető lesz alaszkán keresztül a pirate bay. Imádom mikor az internetet akarják megregulázni. :)
  • orkaman
    #2
    jön.
    de akkor is a nagyobb kutya ......
  • okosan gyerekek
    #1
    ezek szerint kollektív ítéletek áldozatai csak azon társadalmi csoportok tagjai nem lehetnek, amelyek olyan közösségekhez tartoznak, akiknek hatalmukban áll képviselni az érdekeiket és hatékonyan fellépni ellenük.

    Nem ártatlanság vélelmének jogáról, hanem privilégiumáról van szó. Nem baj, majd jön még kutyára dér...