6
  • zetortraktor
    #6
    2009 RTL, de senki sem nézte. 2010 sehol sem volt és tavaly volt az HBO-n.
  • Marinecorps
    #5
    Régebben még valamelyik kereskedelmi csatornán is adták az oscar-t, de abbahagyták mert egyáltalán nem térül meg. Ha jól emlékszem tavaly volt az első év amikor már nem közvetítették.
  • winnie
    #4
    jesszus, nem besérülni kell. csak leírtam, hogy senkinek nem szokott kelleni az oscar, nem tudtam, hogy ilyen pukkancs vagy. sajnálom, ha a szívedre vetted.

    bár mondjuk kezdem gyanítani, hogy csak poénból írod, mert azért ennyire mindenki tud szöveget értelmezni, de megkérdezem, hogy az idézett mondatban hol van az, hogy más csatornák is indultak a jogért? megszerezte = fizetett a jogtulajdonosnak. nem értem, hogy merülhet fel, hogy, nem is tudom, valami licitálás folyna egy oscar-közvetítésért. ez teljesen abszurd elképzelés.
  • donceleger
    #3
    Idézek a cikkből:
    "s ismét az HBO szerezte meg a világ legelismertebb filmes eseményének közvetítési jogait"

    tudod nem sokáig kellett volna olvasnod, az első mondatban benne van. Bár ismerlek már, te vagy a nagy megmondó ember. Villanyszerelőnek kellett volna menned, ott aztán mindenbe beleköthetsz!
  • winnie
    #2
    harcba? semelyik nem indult semmilyen harcba. ki akarna valamit éjjel kettőkor közvetíteni?
  • donceleger
    #1
    Engem az érdekelne, hogy mely más csatornák indultak harcba a közvetítés jogaiért.