13
  • Evoluti0N
    #13
    Fantasztikus, h egy ilyen pozitív gesztust ilyen negatívan tudsz felfogni.
  • narumon
    #12
    Nem hiszem, hogy ez miatt többen veszik, viszont egy kedves gesztus a potenciális vásárlóknak. A gyűjtői verzió meg általában nem merül ki egy fémdobozban.
  • lammaer
    #11
    Félelmetesen kreatív dolgokkal el lehet adni a játékot....

    Gondolom lehet majd rendelni kék és rózsaszín DVDs változatot is, hogy mindkét nemnek legyen passzoló kiadvány.

    Ekkora baromságot...

    Én már a gyűjtői verziókon is röhögni szoktam... lesz fémdoboz, jujujujuj.. azért tényleg érdemes plusz pénzt kiadni.

    Hegyekben áll a kamrában a fémdoboz ha vkinek erre áll fel :)
  • Bhalage
    #10
    de volt :o
  • Locutus51
    #9
    Értelmezésem szerint arra, hogy eddig 'alap' FemShep nem volt, csak férfi. A borítón lesz először, amit a nagyközönség szavazással döntött el, hogy melyik legyen (máig nem értem, hogy nyerhetett a vörös hajú, mikor én szavaztam többezer szavazattal vezetett szőke). Gondolom, ő arra gondolt, hogy a jövőben lesz majd 'alap' homi meg transzi Shepard is :)
  • Evoluti0N
    #8
    Az előző részekben is volt női Shepard, szal nem nagyon értem, h miről beszélsz...
  • sad1976
    #7
    lassan megérjük ,hogy lesz majd transzvesztita,meleg,és leszbikus Shepard kapitány is.már csak a politikai korrektség véget is.
  • Griphons
    #6
    Remélem nem ez lesz a legnagyobb fícsör a játékban. Nekem már az is elég lesz, ha nem lesz tele buggal...
  • Bhalage
    #5
    vagom, cska rosszul fejeztem ki magam :D
  • Evoluti0N
    #4
    A videón nem a gyűjtői kiadás van.
  • NovaTerra
    #3
    Ugyanúgy importálhatod majd a karaktereket, ahogy eddig.
  • Bhalage
    #2
    nekem csak annyi a bajom, hogy a noi shepard el van baszva. csunya

    nem ertem alapvetoen egyaltalan miert kellett valtoztatni, ha mar az elso 2 reszben megvolt egy kari -es az teljesen elfogadhato volt.
    akinek meg nemtetszett mindenki megcsinalta a neki tetszo karaktert
    zz
  • MasterChief
    #1
    A gyűjtői kiadás lemezei fémdobozban lesznek , melynek egyik oldalára a férfi a másikra a női Shepard-öt festik. Szóval szerintem ez a megoldás a normál változatban lesz elérhető.