17
  • Bagoly81
    #17
    "kezdve a használhatatlan Google-szinkronizálástól." mitől használhatatlan? nálam remekül működik, egy dolog kell hozzá, internet.
  • Skynet85
    #16
    Egyre inkább az igénytelenség a meghatározó minden téren az életben, lásd 4 éve az angry bird pc-s verziója max egy arcad játék lett volna chip magazin cd-jén, ma meg úgy emlegetik a gyártóját mint minden játékok atyját. Emiatt lesz esélye az androidnak, 0 bites usernak tökéletes minőségű és mennyiségű ficsört nyújt(ha van rajta fészúúk már elég). Nem vagyok hater androidos telom van, de hogy ilyen os-el szerelt pc-t vagy egyéb nem érintő képernyős cuccot még kínomban se vennék az tuti.
  • Ferrer
    #15
    Biztos überfasza az Android, de én mégse látok olyan minőségű alkalmazásokat, mint iOS-ra. Sőt rengeteg olyan idegesítő hibája van, amiről konkrétan tudom, hogy nem csak az én készülékemen jelentkezik, kezdve a használhatatlan Google-szinkronizálástól.
  • MR007
    #14
    Hadd bonyolítsam a szitut.
    A Symbian lesz a nyerő, mivel leküzdötte a gyermekbetegségeit. Gyors és stabil lett. Bár az MS temeti, nem fog összejönni neki. A mai világban nincsennek titkok, minden kiderül. A szar WP7 nem kell senkinek sem, az ugyancsak szar lassú és költséges android ideje meg meg van számlálva.
    A vezetők csak hiszik, hogy ők irányítanak, idejig óráig talán, de az igazság pillanata egyszer eljön. Allah akbar!
    Remélem jóra sikerült.
  • hurkaur
    #13
    "1. Nyilt rendszer."
    Ez csak strandpapucsos linuxbuzi gyerekeknel all meg ,mint erv. sanyicks a te embered.
    "2. Durva cégek állnak mögötte pl. Google"
    Tobbi mogott meg marika neni it kompaniaja mi? :D

  • lamer the true
    #12
    Szerintem az android a jövőben nagyon meg fogja szorongatni a többi operációs rendszert. Lássuk az érveimet:

    1. Nyilt rendszer.
    2. Durva cégek állnak mögötte pl. Google
    3. Már fejlesztek benne és tetszik (kivéve a Java :) )
  • sanyicks
    #11
    *szarságban? igen, messze jár a wintől.
  • willcox
    #10
    Te a windowst a 3.1-ig ismered? Komoly... :)
  • sanyicks
    #9
    szarságban igen? És remélhetőleg marad is így.
  • YMan
    #8
    Vonjuk le a konklúziót, az Android 4.0 egy használhatatlan fos, nyomába se ér használhatóságban és ergonómiában a Windows 3.1-nek, mivel abban van passziánsz!

    :)



    Nos komolyra véve a szót, a 2.3.x is már tök jól használható, pedig én "buzi apple user" is vagyok. :)
  • willcox
    #7
    Nem vagyok ifos felhasználó. Mindenesetre az android még nagyon messze jár attól, hogy a windows nyomába érjen.
  • Bagoly81
    #6
    apple felhasználó vagy hogy gyerekcipőben jár?? , használtál már androidot napi szinten? gyanítom nem mert elvből nem használsz...
  • willcox
    #5
    A guglinak már volt próbálkozása eddig is a chrome os-szel netbookokon, de ugyanolyan kudarc volt, mint a linuxos netbookok. Mitől lenne sikeres egy android 5? Nagyon gyerekcipőben jár még ez. Egyébként meg, ha az android verziószámok is olyan ütemben növekednek, mint a chrome böngészőé, akkor még 1-2 év, és csak két számjeggyel lehet leírni a verziószámot (mintha az bárkit is érdekelne, hogy milyen nagy szám utal a verzióra).
  • Bagoly81
    #4
    mi benne az elavult?
  • kfkl
    #3
    Majd ha kijön a cm9...
  • MR007
    #2
    Szerintem nem is fog, mert már elavultnak számít. Vegyél új androidos telót koncepció.
  • Mr Manson
    #1
    még a 4-se jött meg Galaxy S2höz ... :(