110
A Saber Interactive új játéka
  • IXEMGabeo
    #110
    vicces mennyire gagyi befejezése lett:) Most vittem ki nem rég rendesen coopban valakivel. Tényleg rövid game
  • IXEMGabeo
    #109
    Amúgy, ha coopban tolod valakivel nem unalmas a game. Egyedül lehet, hogy az, de ketten rögtön bele lehet jönni a dolgokba:)
  • Ironman2
    #108
  • Maxtreme
    #107
    Tegnap nekiestem ennek az izének, de ma a hetedik küldetés után feladtam, egyszerűen azért, mert majdnem elaludtam játék közben.
    Sajnos teljes mértékben egyet kell értsek a 96-os postomba linkelt videoval.
  • IXEMGabeo
    #106
    gravitáció, antigravitációs cuccok azok dobják fel igazán az egészet.
  • IXEMGabeo
    #105
    OFF:

    2-öt és 3-mat sajnos nem adták ki PC-re. 3-ommal még sosem játszottam a 2. résznek a felééig elvittem a coopot, egyszer rákaptam egy xbox360-ra egy bevásárló központban éppen ráértem és kivittem egy sráccal a felééig:D:D Abban az nem tetszett, hogy szinte végig a föld alatt nyomultak, viszont a hangulata és a történetbeli fordulatok nagyon ott voltak. Hosszát nem tudom megmondani, de a GOW1-nél csak több lehet, mert piszok sok órán keresztül toltuk a sráccal és szerintem az még a játék fele sem volt, ameddig elvittük...

    Ez az Inversion ez tényleg baszottul GOW keverék, az egyik résznél még ugyanaz az akciózene szólalt meg:D röhögtem is magamba
  • DarkSector
    #104
    Jah GeoW 1-re irtad ezt vagy a 2-3 részével is nyomtad a coop-ot?
    Mert nekem megvolt min3 Gears..csak azért mondom azt ismerem kicsikét. :D
  • IXEMGabeo
    #103
    élvezetesebb majdhogynem a coopja, mint a GOW-nak. Kissé nehezebb több csapatmunka kell benne, mint hinnéd. GOW-ban leginkább a Berserkernél és a kocsis küldetésnél kellett a társadra hagyatkozni itt meg szinte mindig mivel még a fedezékből is kilőhetnek:S
  • DarkSector
    #102
    thx..nekem eredeti nem lesz gond. :P
  • IXEMGabeo
    #101
    ugyanazon a single storyn alapszik csak egyikőtök irányíthatja Delgado mestert:) Itt ezen a képen én voltam Delgado.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    viszont mivel az enyém virágbolti verzió, ezért elég bonyolultan sikerült beindítani a coopot, steam is kellett, hogy a másikat fel tudd venni barátnak meg minden kb
  • Evin
    #100
    Klónok. :)
    Utolsó képhez: pedig egyszerű, el is mondják ott, mit kell csinálni.
  • DarkSector
    #99
    Lehet érdeklődni hogy a Coop-ban a single story-t kell lenyomni vagy új helyszíneken megy a Coop?
  • IXEMGabeo
    #98
    Életképek a coopból:) Augusztus eleje







    Ez itt egy rafkós rész, nem egyszerű azonnal rájönni, hogyan mész tovább
  • Qwerty4
    #97
    Nekem is tetszett maga az alapszitu, nagyon szeretem az idegen lényeket és az inváziójukat látni. Egyik kedvenc témám a játékokban, filmekben.
    Persze a játék hemzsegett a hibáktól, közhelyes karakterektől, de a hangulata jó volt!
  • Maxtreme
    #96
  • dienesoft
    #95
    Számomra nagy élmény volt ez a játék. A történet teljesen érthető volt végig. Azért tűnik zavarosnak, mert tulajdonképpen a főszereplők se tudják, hogy mi történik. A csavarok pedig nagyon kellettek a vége felé, eszméletlen nagy ötletnek bizonyult. Én nagyon várom a második részt. Hülyén hangzik, de az év meglepetésjátéka nálam ez lett kaőásból, pedig a Prototype 2-őt vártam befutónak, hát nem.
  • IXEMGabeo
    #94
    Sg vélemény a játékról
  • Maxtreme
    #93
    Mint írtam nem az volt a baj..
    Másik dolog meg hogy sok alkalmazás nem szereti ha nincs virtuális memória
    Harmadrészről pedig az SSD-n a swappelés sem szabadna hogy túlzottan lassítson..
  • alma2
    #92
    Nem a jatek swap-el hanem a windows.
    Ennyi memoria mellett akar ki is kapcsolhatnad aztan meglatod mi az a gyors gep.
  • Qwerty4
    #91
    Ja, tényleg volt pár hajmeresztő harc, de amúgy elég elfogadható a játék úgy összességében.
    Kezdett nagyon unalmassá válni, de aztán feldobták a hangulatot és újból élvezettel játszottam.

    Ami tetszett, hogy lassan 5 éves gépemmel is jól futott a játék. Tetszett a "pokol" rész. Tetszett, hogy a vége epikus volt. Nagyon bírtam amikor kiderült, hogy a föld tulajdonképpen egy a sok közül és egy óriási hajó része.
    Amúgy elmagyarázná valaki, hogy az idegenek miért csinálták ezeket a földeket és az embereket? Túl jól nem értek angolul és ez nem tiszta.
    Jó volt az alapötlet is, a gravitációval való játszadozás feldobta a játékmenetet. Tetszett, hogy néha volt kihívás is. A grafika is jó volt.

    Negatívumok, hát most nem sorolok negatív dolgokat, mert nincs kedvem hozzá...de az is akadt.
  • tomsolo
    #90
    nemsok, de az igazán kemény harcok csak most jönnek
  • Qwerty4
    #89
    Az elején jónak tűnt, élveztem is, de már kezd unalmas lenni.
    Legutóbb egy vonaton utaztam, onnan még mennyi van a végéig???
  • IXEMGabeo
    #88
    Leo Delgado viszont fasza karakter, ő kitart mellette mindenben:)

    multiban is vele vagyok. Egyébként úgy néz ki a karakter majdnem, mint Bárdosi Sanyi
  • Broafka
    #87
    hát én még nem játszottam végig, de ezek a repülő robotok halálra idegesítenek, még fedezék mögül is kilőnek a hülye rakétájukkal. A főhős meg rohadt idegesítő, hogy mindenkit telibe szar, csak a lánya érdekli. Persze egy csomó játékban meg filmben ez van, de hogy így meglát egy gyereket, le se szarja hogy hogy van, csak a lánya, meglát még egy halom gyereket, baromira nem érdekli hogy mit mondanak, csak hol a lánya...
  • tomsolo
    #86
    A vége előtt van egy durva rész amikor rakétával kell kell kilőni két behemót nyomorékot, és közbe attakolnak a testőrök. (Mondjuk én hardon nyomtam.)

    Nekem tetszett a játék - bár a zilliárd átvezető anim miatt olyan volt mintha filmet néznék, és sajna az elején elég frusztráló a mennyiség és sok bennük a közhelyesen nagyot mondok effektus.

    A történetet sokan fikázzák, hogy nem valami szájbarágós, hát sztem gondolkodni nem kell rajta sokat elég csak odafigyelni:
    - mi a játék neve
    - mi a megszállók neve
    - és a sok kis morzsára amit közben elejtenek.

    Egyébként azért lett imho ilyen a sztori mert a főhősök se tudnak semmit, csak találgatnak folyamatosan menet közben. A végén a csavar kurva jó volt - persze mindenki sejtette/tudta ezt... de jó volt.
  • Palinko
    #85
    lol már 3/4 ed életét leszedtem erre kiürült a fegyó...
  • Palinko
    #84
    várj én ott vagyok a föld alatt a lava gun most fogyott ki ez az uccsó? ha megadom a saveket és átküldöm megpróbálod te vagy valaki más?
    (nem tudom hol vannak a savek :D)

    elektro gun van meg 3 rakéta.
  • Evin
    #83
    A történetnek se eleje, se vége, csak közepe.
    Mikor a vége felé van egy csavar, arra valahogy már számítottam, szóval meg sem lepett. Ráadásul az egyik Végtelen határok rész pont erről szólt.

    Én valahol a 11.fejezetnél hagytam rá, mikor már 5 percenként főellenségekkel kell küzdeni. A legvégét meg YT végigjátszásból megnéztem, de nem bántam meg.
  • Shep
    #82
    Tegnap befejeztem, hát elég gyenge lett az egész. Egyedül a történetben lett volna fantázia de azt is elfelejtették rendesen kidolgozni. Egy összecsapott valami lett az egész, egydül a rombolhatóság dobta fel valamennyire.
  • tomsolo
    #81
    Nekem egyedül az utsóval volt gondom, az otthonuk végén vagy hol... rohangálni kell ezerrel és a puska és a shotgun is legyen elektronyos mert a hála a szkriptnek mindig ugyan annyi meg le az életéből fázisonként, szal hiába lövöd a rakétával.

    Ha megdöglik akkor viszont pajzsot fel és rohanás a társ felé :)
  • Palinko
    #80
    jah, de a legidegesítőbb az egészbe, hogy először meglett csont nélkül, most meg nagyon kell a trainer. hiába vettem le azóta a fokozatot is
  • Shep
    #79
    Pedig egy csomó olyat le kell majd győzni, marhára unalmas amúgy, hogy ugyanazokat a nagy dög szarokat dobálja be újra és újra, hogy intézd el őket sokadjára is.
  • IXEMGabeo
    #78
    jóféle a multija a játéknak:)

    Egyedül az idő limitet nem tudom beállítani és a chat nem tudom melyik gombbal érhető el...egyébként hangulatos
  • Palinko
    #77
    adjon már valaki egy trainert, sokadis slave idomárt nem sikerül legyőzni :D
  • DarkSector
    #76
    Jaja...:D
  • Evin
    #75
    Nekem ezektől a részektől, mindig a Dark Void ugrik be.
  • Palinko
    #74
    ja bocsi brutál vagyok a kiindulóhelyre visszataláltam :D
  • Palinko
    #73
    én kinthagytam a baltát 1 este, reggel már rozsdás volt :D

    emígy elakadtam.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    föld alatt zúzunk, és van no gravity "úszás" átmegyek a terem másik felére, ott a kék nyíl, de nem száll le, próbáltam freestyle de úgy is leblokkol a láthatatlan fal.
  • Calver
    #72
    egér kis saját programjánál biztos van ilyen (nekem is megy ott intellipoint-al), itt én külön autohotkey-re írtam
  • Evin
    #71
    Nekem az fura, hogy 36 nap, de minden olyan rozsdás, meg romos, mintha évekkel korábban lett volna a megszállás.