10
  • Reparamorf
    #10
    Talán ennek a magyar tüntetésnek nagyobb reklámot kellett volna előtte csinálni,
    hogy minél többen legyenek ott, azok közül akik ellenzik ennek az ostoba, rosszindulatú törvénynek a bevezetését.
    -Ja ...Vereshegyi...Akkor lopok, vagy lop valaki filmet, ha bemegyek a boltba, videotékába,moziba, és "zsebrevágom a lemezt vagy a tekercset.
    Ha letöltöm valahonnan, az olyan mintha a barátomhoz átmentem volna és az Ő birtokában lévő filmet megnéztem volna. Lehet, hogy majd az egyik Kábeltelevíziós társaség számlát küld, mert a szomszédban néztem az egyik műsorukat. Mert nekem nincsen otthon. A letöltésen max. elmaradt bevételt lehetne számon kérni, de lopást, azt nem. Az aki felteszi a netre a filmet, az lehet lopta, de azt be is kéne bizonyítani. A moziban kamerázni sem lopás.
    -Forduljunk már meg a lovon...mert a seggét simogatjuk...
  • Reparamorf
    #9
    Talán ennek a magyar tüntetésnek nagyobb reklámot kellett volna előtte csinálni,
    hogy minél többen legyenek ott, azok közül akik ellenzik ennek az ostoba, rosszindulatú törvénynek a bevezetését.
  • caius marius
    #8
    Olvasd el bàrmelyik szolgàltatò aszf-it törvèny kötelezi öket. Pàr ève a jupiszinèl fedeztem fel.
    Görènyek mert suttyomban csinàljàk ezt nem olvasod sehol, max ha az aszf-et olvasod el.
  • Vereshegyi
    #7
    Ne lopj filmet! :)
  • finizlik
    #6
    Az érdekes lenne... Maximum egy bizonyos szintig tudják logolni de olyan kapacitás szükséges hozzá hogy ihajj
  • caius marius
    #5
    Csak halkan megjegyeznèm, hogy nàlunk màr èvek òta figyeli ès rögzíti az összes szolgàltatò ki, mikor ès hova làtogat az interneten.
    De amùgy stop ACTA!
  • sanyicks
    #4
    nem tűnt fel hogy nálunk leszarják? miért ne tennék, úgy is csak höbörög a nép aztán elfelejtik... nincs mitől félnie a vezérkarnak. Lásd megint megy a prémiumosztás.
  • item
    #3
  • item
    #2
    Kíváncsi leszek,hogy Magyarország mikor lép az ügyben? A miénknél jóval nagyobb és erősebb hatalmak is visszakoztak már,szóval érdemes lenne a tisztelt vezérkarnak értelmesen cselekednie és szintén visszakozni ettől az egésztől.

    STOP ACTA!
  • Alexease
    #1
    Nem baj, Magyarorszag a vegsokig kitart, meg ha egyedul maradunk, akkoris;))) Ez egy ujabb fejesi lehetosege a nepnek, a cegeknek, ezt nem lehet kihagyni:DDDDDDDD

    (Nem olvastam utana, nem is erdekelt, de tipikus es vicces.)