11
  • finizlik
    #11
    Hülyék az ismerőseid?

    Mellesleg ami neked szemét lehet nekik nem.
  • Nonix
    #10
    Nekem az tunt fel hogy az elmult 1 evben tenyleg csak szemetet osztanak meg az ismeroseim nagy resze. Nem ertem mi tortenhetett..
  • zola2000
    #9
    Like +1 ^^
  • Tetsuo
    #8
    Na igen, de erre van kitalalva.
    Nem tudom, talan ha egy klubrendszeru kozossegi portal mukodne, ahol a kulonbozo temaju klubokban tevekenyen kene resztvenni, az meg hasznos is lehet.
    Ha mindenki a tenyleges erdeklodesi koreinek megfelelo csoportokkal, egyenekkel valtana eszmecseret, mutatna produktumot az vegre vmi pozitiv lenne.

    Dehat a tv-t is lehetne jo celra hasznalni, megis a butitas legkomolyabb eszkoze ejjel-nappal.
  • Tetsuo
    #7
    A kolykoket (tobbsegeben persze) ma mar nem a szulok nevelik... ez is jelzi hogy "fejlett" tarsadalmunk a veget jarja.
  • finizlik
    #6
    Nem az fb miatt hülyül el, alapból is segg hülye volt csak nem tudta hol kimutatni. Ez csak felületet ad hozzá.
  • coolbboy83
    #5
    Csak azt nézzétek meg egy józan gondolkodású pillanatban, hogy miket osztanak meg az ismerőseitek !!! 90 %-ban ÉRTELMETLEN MARHASÁGOKAT !!!
  • coolbboy83
    #4
    Mert itt is divat lett a sok kis iskolás gyereknek főleg... és ciki az aki nincs fönt minden közösségi portálon... ez a trend ! Meg kellene nevelni a kölykeinket majd... olvasson és tanuljon - sportoljon !! Ne ezen a szaron lógjon, mert elhülyűl !!
  • zola2000
    #3
    Japánba is nagy reklámmal bevonult a facebook, aztán nem nagyon terjedt el a gree.jp és a mixi.jp mellett, eközben magyarországon az iwiw mellett...
  • finizlik
    #2
    Tévedés
  • SpecterMATWRZ
    #1
    Egyiket se.