7
  • lammaer
    #7
    "A megjelenés előtt pedig jön a From Dust címet kapott DLC"

    Azt szeretném megkérdezni, hogy játék nélkül mit lehet csinálni egy DLCvel? Mert ha a megjelenés előtt kijön...
  • Gulyu84
    #6
    A prothean-ok már a 2-ben feltüntek, de már mint a begyüjtők.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sztem tuti hogy Kaidan Alenko vagy Ashley Williams (attól függ melyiket választottad az egyben) fog visszatárni, csak talán más formában, bár én Saren Arterius-t is szívesen viszontlátnám a 3-ban :)
  • Skyline85
    #5
    En valahol ugy olvastam, hogy fizetos lessz a dlc, 10$ es ha igaznak bizonyul akkor nekem is tehetnek egy szivesseget es ...
  • Kindred Blades
    #4
    Biztosan akarod tudni?
    Sajnos már szinte köztudomású a fórumokon (előbb-utóbb úgyis elcsípsz egy árulkodó címet, hogy) adott egy karakter, akinél...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem is a karaktert, de az egész fajt halottnak hitték, prothean karakterről van szó

    Legalábbis feltételezem, hogy a cikkíró erre referál, más nem jut eszembe.
  • amitakartok
    #3
    Lehet, hogy pont ő (akit hátrahagytunk). Bár fogalmam sincs, hogy lehet túlélni egy atomrobbanást közvetlen közelről.

    Az viszont 100%, hogy Saren halott és az is marad. Talán a Collector haverok valahogy túlélték a bázisuk felrobbanását.
  • Ender Wiggin #2
    Melyik halottnak hitt karakter tér vissza? Ashley/Kaiden kivételével mindenkit meg lehet menteni...
  • Kindred Blades
    #1
    Az első küldetés valóban az első, a második a játék későbbi pontján történik.
    Kedden letölthető mindenki számára.
    Ha a DLC fizetős lesz, és valóban a játék megjelenésével egy időben elérhető, akkor pedig megcsókolhatják a szőrös valagam. De gyanítom, pre-order bónusz, vagy ingyenes lesz, különben lesülne a bőr képükről.