19
Glory Destiny Online
  • Atesz1245
    #19
    erre olyan problémát találtam nekem is ez volt h átkellet írni a nyelvet az egyik fájlban keress rá google a barátod :)
  • Majesty
    #18
    Szia Atesz.
    Angol nyelvre belehet állitani?Vagy olyan clienst kell letolteni?

  • Atesz1245
    #17
    Az is Benne van, de amúgy ez berögződés valamiért 1x csak rám jött és azóta is ezt csinálom néha :)
  • clio1616v
    #16
    hangsúlyozza őket
  • jazzy
    #15
    Ez tök izgalmas, miért írsz random szavakat nagybetűvel?
  • Atesz1245
    #14
    Ez az Mindenkinek Más az Ízlése Én konkrétan Kíváncsiságból szedtem le ezt a Játékot mivel nem nagyon játszottam még ,,Rajzos'' Mmorpg-vel játék menete tetszett így gondoltam rákérdezek ! Erre jött a sok okos ember akinek Csak a kinézet számít nem baj , h szar az alaptörténet filingű ember és elkezd itt oltani h gombás meg tudja a ... milyen játék ez én nem a véleményére voltam kíváncsi senkinek, hogy milyennek gondolja ezt a játékot , hanem rákérdeztem ,hogy játszik e esetleg valaki?
    Na m1 lényegtelen már amúgy is kb ráuntam a játékra Magyarok nélkül így most Újra nekiálltam Dekaronozni (<-- ezt sem azért írtam, h leírjátok ez is milyen szar meg hasonló)
  • LeWyTy
    #13
    Bocs hogy a világ legnépszerűbb játékával játszottam annyit hogy már utálom és szerintem is szar...

    Én arra gondoltam hogy a hasonló játékokkal csak az játszik aki szereti ezeket az anime kawai chibi nekomini marhaságokat... ezzel nem arra utaltam hogy bármi közöm lenne hozzá, és még csak irónikusan sem mondtam.(a nevem is csak véletlenül katakana)

    A nem komoly dolgot meg arra mondtam hogy a játék kinézete annyira egyszerű hogy játszani értelmes ember 8-10év felett csak valami elborult fanatikus elmével képes.

    Bocs ha ennyire félreérthető volt.
    (részemről túl egyszerű és jobban preferálom a harmadik dimenziót.)

    "Kritikán aluli Undorító Játékkal"
    így akkor kb kvittek is lennénk.(mindenkinek más az ízlése)
  • Atesz1245
    #12
    Másrészt Látom WoW Acc-d eladó Olyanoktól még véleményt sem fogadok el aki azzal a Kritikán aluli Undorító Játékkal Játszott!! ^^
  • Atesz1245
    #11
    Nekem tök m1 mi a véleményetek a játékról :)
    De 1 kérdés Miért Agy rokkantak az Anime Fanok?
  • LeWyTy
    #10
    Ugggggyan már! ez nem egy komoly játék.. és tény hogy gyerekeknek való...meg ilyennel 100 emberből 99 még a telefonján !sem! játszana.
    Csak az agyrokkant a animefanok.
  • Andr0
    #9


    xD
  • clio1616v
    #8
    aztmondja gombasimizős ^^
  • Atesz1245
    #7
    Nem Kért senki, hogy játszatok vele ^^
  • 0Fritz0
    #6
    Inkább pitebaszós, gombás pitebaszós. :)
  • Torzonborz
    #5
    vagyis manóbaszósszarság ?
  • KaBuTo666
    #4
    Hello kitty online szintén. :D
  • 0Fritz0
    #3
    Pillangókkal rohangálós, gombákat simogatós és csillagokra nevetgélős übercukiság, mentális károsodás nélkül csak 6-12 év közöttieknek ajánlott.
  • Frosty01
    #2
    link, infó? :D?!
  • Atesz1245
    #1

    Elkezdtem játszani ezzel az MMORPG-vel de nem nagyon láttam magyarokat gondoltam nyitok 1 témát hátha így mások találnak meg engem >.< Játékos nevem: Atesz