35
SPC-087
  • Eftörsokk
    #35
    viszont ez is csak ilyen 50 megás cucc, nem egy tartalmas játék, arra ott az amnesia, de 1-2 estére, haverokkal együtt, kiváló móka :)
  • Eftörsokk
    #34
    az véleményem, hogy elég parás :) engem jobban paráztatott mint az spc-k :)
  • Yoda001
    #33
    ejha, nem néz ki rosszul... köszönjük! :)

    személyes véleményed róla?
  • Eftörsokk
    #32
    no, találtam egy hasonló stílusú játékot, Slender a címe, elég kellemes (vagy kellemetlen, nézőpont kérdése) darab, kipróbálni csak saját felelősségre :P

    www.slendergame.com
  • Yoda001
    #31
    ha visszaolvasol én el se mertem indítani... aztán itt volt osztálytársam, ideültettem, közben néztem mi meg hogy, meg ugye hallottam is... az egésztől félsz, és nem egy adott dologtól, sőt szerintem az összes dolgot nem is tudja mindenki, hogy lefelé menet mivel lehet találkozni :)
    szerintem te se legyél egyébként kíváncsi rá, nézz youtube videókat, ott nem mutatnak mindent (sőt, az alap verzióban van két dolog, ebből az elsőtől megijedsz majd valószínűleg nagyon, de utána észre sem veszed)
    ne olyat képzelj el hogy felugrik egy zombi fej, vagy ilyesmi... nem prank játék ez :)
  • Fpocok
    #30
    Akkor nekem valaki küldje el priviben. NAGYON SZÉPEN MEGKÖSZÖNNÉM!
  • Yoda001
    #29
    vagy spoilerbe, vagy inkább sehogy... szerintem az utóbbinak az összes topiklátogató jobban örülne, mert szó szerint minden értelmét elvesztené a játék akkor... :)
  • fery02
    #28
    *ijedelem :)
  • fery02
    #27
    Fú én most jövök a B verzióból, a sima SPC kutyafasza ahhoz képest.
    Vége felé csúnyán be tudja szaratni az embert.
    Legutóbb Amnesia játékban volt ilyen ilyedelem nálam, az pedig nagy szó. :D
  • Master91
    #26
    Spoilerbe lécci!! Pénteken akarom csajomnál ki próbálni a játékot :D
  • Fpocok
    #25
    Valaki tudna dobni pár képet arról, mik jelennek meg a játékban? Kiváncsi vagyok, de nem vagyok elég bátor.
  • MauroN
    #24
    Köszi. Végignyomtam mind a 2-t. A b verzió félelmetesebb. Én azt mondom, hogy ebből még egy jó játék is lehet.
  • Yoda001
    #23
    szerintem az alap játékkal játszol, a korlátossal, ott nem lehet eltüntetni... ajánlom a B verziót, pár hozzászólást visszaolvasol, és ott is lesz :)
  • MauroN
    #22
    Nekem a játék közbe látszik a windowsos egér. Nem tuja valaki, hogy lehet ezt orvosolni?
  • Beast Machine
    #21
    Jahogy a program nevére gondoltál, én azt hittem, hogy SCP bejegyzésre :P
  • Yoda001
    #20
    a -B verziót egy teljesen más srác csinálta, természetesen az alap verzióra építve, de ennél több köze nincs is hozzá
    az eredeti a lépcsős (087), a 087-B pedig a falas verzió több dologgal, változatosabban... nem próbáltam, főleg nem hosszabb távon, de elvileg még kisebb a látótáv és még jobban gatyacserére int...
  • Beast Machine
    #19
    Tudtommal nincs SCP-087-B, hacsak nem az egyik tesztre gondolsz.
  • Yoda001
    #18
    és dobnék nektek mégegy linket: ezt

    aki tud angolul az olvasgathat, itt belinkelték a legújabb verziókat, kiderült hogy van az SPC-087-B is, ami sokak szerint még félelmetesebb a sima 087-nél... hát nem tudom, de jó szórakozást mindenkinek ehhez az egészhez
  • Yoda001
    #17
    új update ehhez a "játékhoz": link
    az elején már van egy kisebb leírás is, de nem indítottam el... ami az update-ről szól már törölte a felhasználó

    ezen a linken találtam egy hosszú leírást hogy mi is ez a egész SPC dolog, még ebbe se olvastam bele, de furcsa ez az egész...
  • fery02
    #16
    Értem.
  • Eftörsokk
    #15
    az azért van mert unity-vel lett csinálva a játék, és abban gondolom ezek default benne vannak
  • fery02
    #14
    Azt nem vágom, hogy beállításokban mi célból van 3 féle tűz gomb is felsorolva irányításnál.
    Nyomkodom én mind a 3-at, de semmi "lövés" nem történik. Nyílván nem is erről szól a játék, meg akkor már nem lenne értelme az egésznek csak érdekel, hogy véletlenül vannak-e ott.

    Ellenségből meg annyi lenne csak, hogy van 3 féle árnyék meg egy emberi arccal rendelkező ufó szerűség?
  • Yoda001
    #13
    aha, szóval érdemes 1x kipróbálni, de utána már semmiképp? :D
    mert leszedtem két verziót is, de még nem indítottam el semelyiket... csak véletlen.. de léptem is ki azonnal
  • sublimaze
    #12
  • Eftörsokk
    #11
    nekem bejött arra a rövid időre, viszont ami miatt király, hogy haverokat leültetem a gép elé, valami kamu szöveggel, és röhögök ahogy ijedeznek :D
    persze ez is csak 5-10 perces móka, de sztem fun :)
  • sublimaze
    #10
    Nem éri meg letölteni szerintem... :D
  • Eftörsokk
    #9
    egy letöltést megér, pár mega az egész, a lényege a félelem, meg rövid távű szórakozás :)
  • Yoda001
    #8
    mondjuk most így kicsit utánanéztem, de nem érzem magam úgy hogy beakarok fosni... kell egyáltalán valami ilyentől tartani?
    mi a pontos lényege? ezt nem találom viszont, mert többen többet írnak róla
  • Yoda001
    #7
    na, próbálta valaki? egy letöltést megér? :)
  • Fpocok
    #6
  • Eftörsokk
    #5
    horror experience :P
    de ha videót néztél róla, már lehet nem lesz olyan "jó", játék közben :)
  • sublimaze
    #4
    There is an end to the game, but it’s randomized so you could reach the ending in less than ten minutes or it could take over two hours. That uncertainty, matched with the atmosphere, creates a mood that many full horror games fail to conjure up for the player.

    Nekem gyorsan vége lett, nem volt egy nagy élmény... :D
  • SötétBarom
    #3
    Ez az SPC wiki zseniális. Kösz! :D
  • Metalmilitiakid
    #2
    De ez egészen mi ? Mert megnéztem egy 1-2 gameplay videót és az egyikben a készítő 26 percen keresztül megy le egy sötét lépcsőn és nem történik semmi.
  • Eftörsokk
    #1
    Tök véletlenül találtam rá erre a \"játékra\", gondoltam megosztom veletek, hátha ti is ilyen jól fogtok vele szórakozni hajnali 4-kor mint én :D

    http://www.relyonhorror.com/latest-news/scp-087-is-a-free-atmospheric-horror-staircase-experience/

    az oldal alján van a dl link

    ez pedig egy másik verziója : http://www.mediafire.com/?xb22f84tau46exm

    csak saját felelősségre :P