28
tactical turn-based mmorpg
  • DarkHorSe
    #1
    Február 29-én jelenik meg, addig open beta. Akit érdekel kipróbálhatja a játékmenet leginkább a dofusra hasonlít. Lesz f2p és p2p rész is.

    Hivatalos oldal

    Gameplay

  • LeWyTy
    #2
    A vidi alapján érdekes
  • LeWyTy
    #3
    LOL----->LOOOOOOOOOOOOOL18+(ne tessék beszólni 100%ON )
  • DarkHorSe
    #4
  • Probatbicol
    #5
    Nem értem, én ezzel nyáron már játszottam, akkor az mi volt?
  • MR ME
    #6
    ez de beteg :DD
  • DarkHorSe
    #7
    Szerintem az a dofus volt, nagyon hasonloan neznek ki. En ugy tudom ebben a honapban indult az openbeta.
  • Probatbicol
    #8
    Nem, mert a Dofussal is játszottam, csak még régebben :). Mindegy, nem olyan érdekes, biztos átkerült valami más kiadóhoz, nem követtem.
  • DarkHorSe
    #9
    Meglehet, annyira en sem kovettem. :)
  • Horzsoló
    #10
    Sziasztok! Én Február 29. - én biztosan ott leszek nyitáskor. Ki lesz még ott rajtam kívül hazánkból?
  • bogreh
    #11
    Üdv!Én is tervezem,hogy nekifutok. Bár egyelőre nem sikerült előfizetni. :)
  • Horzsoló
    #12
    Remek, akkor már legalább vagyunk ketten.
    Közlöm majd mi a nevem ha kitaláltam.
  • bogreh
    #13
    Én egy Cra-t szeretnék indítani egyébként.Meg esetleg egy állatbefogós figurát(Osamodas?).
  • bogreh
    #14
    Neked van elképzelésed?
  • Horzsoló
    #15
    Pandawát próbáltam ki a bétában és nagyon tetszett. Szerintem az mellett fogok dönteni.
  • Horzsoló
    #16
    Találtam egy remek kis magyar Wakfu oldalt. Ajánlom figyelmébe mindenkinek akit érdekel
  • Horzsoló
    #17
    És a lemaradt link:

    http://wakfu.ucoz.hu
  • Ryder159
    #18
    Kár hogy semmi hasznos információ nincs rajta
  • Horzsoló
    #19
    Hát gondolom, nem hülye gyerekeknek készült.
  • Ryder159
    #20
    Készült?????? Mi? A fórum tök üres, meg úgy minden más is... Akkor most én vagyok a hülye???
  • Horzsoló
    #21
    Még meg sem nyitott a játék teljes verziója, persze, hogy üres a fórum. Az oldal amit linkben lentebb láttál, pedig a mostani év elején készült. Van még mit rajta csinálni, szó se róla. Én értékelem, hogy valaki vette a fáradtságot és pusztán kedvtelésből elindított egy olyan weboldalt ami teljesen a Wakfu köré fonódik és magyar. Célja az oldalnak, hogy össze hozzon egy barátságos magyar Wakfu közösséget. Többek közt ez az ami képezi egy jó mmo alapját.

    Ha tudni szeretnél valamit a játékról, ezeken a linkeken találsz hasznos infókat.
    http://wakfu.wikia.com/wiki/Wakfu_Wiki
  • bogreh
    #22
    Valakinek sikerült megszerezni a Pioneer set-et? Engem 5 nap alatt hol ezzel,hol azzal a hibával nem enged.
  • bogreh
    #23
    Be lehet lépni a szerverekre.
  • bogreh
    #24
    Sargabarack neven fentvagyok
  • Horzsoló
    #25
    Én Pitypang néven futok, de téged nem talál a friend list sajnos. melyik szerveren vagy?
  • bogreh
    #26
    Csak akkor talál meg ha én is be vagyok jelentkezve, egyébként Remington.Majd próbállak én is felvenni, hátha egyszer éppen úgy hozza a sors hogy mindketten bentvagyunk.
  • Chreon
    #27
    Sziasztok!

    Magyar guild van a Remington szerveren. Minden magyart szíves örömest várunk. Ha valakit érdekel és be akar lépni az engem (leader) Freda néven vagy Vordak-ot(2nd in comm) keresse.

    A guild jelenleg 5ös szintű, de jól haladunk:) Aki be akar lépni az itt is írhat és akkor karakternév alapján felveszem wakfun.

    Midnenkit szívesen várunk!!

    Freda
  • Szuna
    #28
    Úgy látom nem volt túl nagy élet itt. Kipróbáltam a játékot és jópofa, meg nem kell benne kapkodni, hogy haladj előre. Szabadidős kikapcsolódásnak a játék jó, legalábbis ha más nincs, akkor ezzel is el lehet lenni. A dofushoz hasonlít a játék, mivel ugyanaz a csapat csinálta, tetszetős anime beütésű játék, viszonylag egyszerű játék mechanikákkal.

    Most nincs épp karim, illetve a régi akkom nem tudtam aktíválni, de talán teszek vele majd pár próbát, feltéve ha még vannak játékosok hazánkból. :)