11
  • narumon
    #11
    Egyébként a Mass Effect az egyik legjobb játék amit valaha csináltak, így én biztos vevő vagyok a harmadikra is, a többit is DLC-k nélkül nyomtam, soha nem éreztem, hogy félkész játékkal játszottam volna. Itt is kibírom a DLC hiányát.
  • narumon
    #10
    Megint a magyar fizetésekhez nézitek. Mennyi a 10 dollár? Egy amerikai polgár 40 perces munkájának a bére. Röhögve fizeti ki. Te is kifizetnéd, ha a te órabéred 60%-a lenne az ára, de hát nem te vagy a célpiac.
  • Skynet
    #9
    Ha neked nem sok 10 dodó egyetlen szaros karakterért,vagy egy 20 perces misszióért...:)
    Én fogom a játékotmegveszem a DLC-ket pedig szépen warezmegoldással mellérakom..
    Ezeknek a dlc-knek a tartalma jóesetben 500ft-ot ha ér....
  • Cef
    #8
    Az EA és a Bioware üzleti modellje ellen semmit sem tehetünk, szerintem is pofátlanság ez a módszer, én is utálom, de attól még működik, mert az emberek megveszik. Sőt, még azt is mondom, hogy igazán meg sem éri végigjátszani a játékot amíg ki nem jön az összes történet-orientált dlc, mert nem lesz meg a teljes élmény. De a szar rendszer ellenére 2-7$ közti összeg egyetlen dlc-ért nem sok, itt azzal van a probléma, hogy a dlc-kből van túl sok. Ezzel a 10 dollárossal más a helyzet, ez már szerintem is nagy lehúzás, így első dlc-nek.
  • cateran
    #7
    1 olyan dlc-ert, ami mar a jatek megjelenese elott bejelentesre kerult,1 cent is sok...Ez szimplan "vegyuk ki a jatekbol/bele se rakjuk es adjuk el kulon" azaz "a vasarlok hulyek" elv es rohadtul bosszanto...Egyszeru arcul kopes....Mondjuk a Bioware a tor-ral bizonyitotta, hogy nagyon szart is siman ki tud adni (es itt most a programozasra gondolok)
    Ugy egyaltalan...ha 1 dlc nem ingyenes, az szimplan lehuzas...
  • Cef
    #6
    A Mass Effect dlc-i 2-7$ között mozognak. Nehogy azt mond, hogy ez olyan marha drága. Ha meg arra gondoltál, hogy ha mindet megveszed sokba kerül, akkor olvasd el újra a hozzászólásomat.
  • cylonflatus
    #5
    Addigra talán valaki magyarítást is csinál hozzá....
  • JethroHUN
    #4
    Számolj már utána, olcsóak a dlck? vicces
  • Lordboxi
    #3
    Mondjuk az se ártanna, ha le lehetne tölteni őket a marketplaceról itthon is mert a 2 höz nem lehetett, szóval nekem azok is kimaradtak, de így is teljesnek éreztem.
  • Cef
    #2
    Én egy olyan kiadást látnék szívesen, ami tartalmazza a teljes trilógiát minden egyes DLC-vel. Na egy ilyenre tuti beruháznék. Í

    gy, hogy kifizetem a játékot, utána pedig egyenként veszem a DLC-ket, amik igaz hogy olcsóak, de mire mindet megveszed már összejön az alapjáték ára is, inkább kihagyom. Ha nem lennének DLC-k megvenném, legfeljebb ha majd egyben adják az összes letölthető tartalommal együtt.
  • NovaTerra
    #1
    ME3 lesz az a játék, amit biztosan nem veszek meg megjelenéskor. Pedig az első részt azonnal megvettem. Egyszerűen már a 2. résznél is vicc volt a temérdek DLC. Szóval számomra ME akkor lesz kész, amikor már kiadták hozzá az utolsó DLC-t, ami legalább 1 év még. Majd akkor fogok vele játszani és úgy teljes lesz a játék. Mellesleg olcsóbb is lesz addigra.