11
  • finizlik
    #11
    Nem egészen ide de:

  • Kensin
    #10
    Kompatibilissé kéne tenniük egymással az America's Army-t meg a Glorious Mission-t és ott levezethetnének egy kiberháborút :)
  • Cat #9
    http://www.sg.hu/cikkek/87302/amerika_az_ellenseg_a_kinai_hadsereg_jatekaban
  • Inquisitor
    #8
    Most azonban néhány IT-biztonsági szakértő attól tart, hogy a közeljövőben kitörhet a virtuális hidegháború.
    Nem is értem miért gondolják??? :D

    Anonymous - Global Cyber War I


  • finizlik
    #7
    LOL ez tényleg valami ilyesmi lesz :D
  • Sith
    #6
    Meg lennék lepve ha az ügyfélpanaszokat egy bankfiókban vennék fel...
  • googlekereso
    #5
    ezek katonák, nekik nem kell kényelem :D

    egyébként meg ha jól látom a legközelebbi monitoron csak nem a Warcraft III-at lehet kivenni? vagy tévednék?
  • finizlik
    #4
    Az azért más mert ott mégiscsak keresztül mész a bankon, vagy valaki.. Belül járkálsz és ott azért illik, de ezek nem igen kerülnek ilyen helyzetbe.

    Értem én hogy pszichológia de akkor most legyen valami kurva kényelmes ruhájuk amibe tudnak ülni napi mittom én 10 órát. Csak kényelmesebb egy egyen melegítőbe vagy valami
  • Cat #3
    Haverom bankban dolgozik, telefonon veszi fel az ügyfélpanaszokat. Kötelező mindenkinek nyakkendőben üldnie, habár soha nem találkoznak személyesen ügyfelekkel, mert az "átjön a telefonban".
  • endrev
    #2
    Az egyenruha egy tudati fixáció ugyanúgy, ahogy az autó vagy az ékszer, karóra, mobiltelefon. Ha hawai virágmintás ingben ülnének ott, más lenne a morál. Ez pszichológia.
  • finizlik
    #1
    Sosem vágtam miért kell egyenruhában ülni a gép előtt szerencsétleneknek..

    Sisak hol marad? :D