11
skygames kamerás játékok
  • koppim
    #11
    Sikerült megoldanom, már működnek a játékok, egész jók. Jól megmozgatják az embert, el lehet tőlük fáradni.

    Az volt a gond, hogy a TV kártyámat is a kamera listába tette, miután letiltottam az eszközökben, már működött is.
  • tutituti
    #10
    passz.xp-n próbáltam.
  • Ironman2
    #9
    Ez nagyon jó.Sima win7 is kezeli a dolgot?
  • tutituti
    #8
    Anno próbálgattam a webcam-os játékokat.
    Irdatlan lassú a válaszidő és nem olyan nagy élmény sajnos.
    De csináltam érintőképernyő szerű felületet is kamera segítségével.Az jó móka.


    A tárgyasat is próbáltam.Azzal ehetett az nfs underground meg most wanted-et nagyjából irányítani.
    De nem viccből van kinect,nagyságrendekkel jobb.Miőta hozzájutottam egyhez azóta is csodálkozom mennyire gyorsan reagál a kinect szenzora.
  • koppim
    #7
    Nekem meg régi a kamerám, használtan vettem egy logitech V-UM14

    Lehet hogy újabb kellene neki., esetleg HD-s kamera.

    A Kinect azér komolyab használatra való és a mozgás érzékelő rendszere is komolyabb. Ezzel el lehet szórakozni de komolyabb játékra nem alkalmas.
  • Ironman2
    #6
    Ha ezt tényleg müködik,akkor minek a drága Kinect,ha meg tudják oldani egy sima webkamerával a mozgásérzékelést? Mondjuk várnám a szakemberek véleményét is a témában
  • Ironman2
    #5
    Még sose próbáltam,de érdekel a dolog.Az a baj nálam hogy ha feltelepitem a kamerát,akkor kékhalál van a rendszeren.Amúgy sosincs kékhalál.Win7-em van 32 bites.
  • koppim
    #4
    És te próbáltad ezt? Működik neked?

    Van még egy jó program is: camspace a neve.

    www.camspace.com

    Itt egy tárgyal lehet irányítani a játékokat. Ez nekem is működik.
  • Ironman2
    #3
    ...meg Wii
  • Ironman2
    #2
    Hát ez király! Azt hittem hogy csak Kinect van a világon
  • koppim
    #1
    http://webcamgames.sky.com/

    Valaki próbálta már ezeket a játékokat?
    Nekem nem látja a kamerát.