5
  • Laza
    #5
    Soha egy bitet nem töltöttem fel ide ... meg sehova máshova. Inkább fizetem az évi pár ezer forintos domain regemet elégséges tárhellyel, oda azt pakolok ami jól esik ... és ez még a céges automata szűrési rendszerekben sincs benne :)
  • aaaaa
    #4
    Te biztos sokkal okosabb vagy, és megbízol mindenkiben. Ha nem érted miről is van szó, tényleg sajnállak. Aki saját legális cuccot töltött fel, azzal ugyanúgy kitoltak.
  • finizlik
    #3
    TE olyan buta vagy mint még senki.
  • anubys1984
    #2
    Nekem is csak legális cuccaim voltak fenn. Szerencsére csak backupnak használtam, van mindenből másolat a gépemen is, de akkor is kellemetlen.
    Biztos kellett pár vinyó az FBI-nak, mert az árvíz marhára felverte az árakat és ez volt a legolcsóbb megoldás. XD
  • aaaaa
    #1
    Na kb ennyit ér az egész felhő, meg külső tárhely szolgáltatás. Ha valakinek teljesen legális és pótolhatatlan saját cuccai voltak fenn, az is búcsút mondhat nekik örökre. Mint ha a bankba betett teljesen legális milliók kifizetését is megtagadnák, mondván hogy a bank illegális dolgokat is művelt. Emiatt töltenek ész nélkül az emberek, és nem bíznak az online tárhelyekben, mert ami ma fenn van valahol, ki tudja meddig lesz még elérhető.