32
  • MR007
    #32
    A Star Wars I. rész: Baljós árnyak 3D vajon milyen lehet? Én eddig úgy tudtam hogy eredetileg nem úgy forgatták le. Ha így van akkor utólagosan konvertálnak vagy vmi. Az meg nem szokott általában jól sikerülni.
  • shaddam
    #31
    Ja el is ásom magam hogy nem a brutális februárra adom a pénzem.
  • zetortraktor
    #30
    LOL. Tipikus. Nem mintha lenne fogalma arról, hogy mi lesz nyárig. Csak azt tudja a reklámok hatására, hogy egy kedvenc filmjének jön a "folytatása". Hogy jó vagy nem jó, mindegy. Az ilyenekből gazdagodnak a stúdiók.
  • shaddam
    #29
    Majd nyáron a prometheus.Addig semmi említésre méltó sincs...
  • zetortraktor
    #28
    Azon nem érdemes keseregni, hogy sok hülye és igénytelen ember van, elég körülnézni a fórumokban. Azt meg lehet tudni, hogy az emberek zömét a 3D meg a folytatások érdeklik. Úgy tűnik már az is elég, ha megnézik ugyanazt a filmet szemüvegben.
  • kerge30
    #27
    Engem inkább az keserít el,hogy a válaszadók zöme legjobban a Star Wars-t várja.Oké,hogy 3D (meg ezredik bőrlehúzás),lehet,hogy megnézem én is,de azért a legjobban várni egy ilyen viszonylag jó (új filmes) mezőnyben...?
  • immovable
    #26
    Egyszer sem voltam januárban, sőt az utóbbi 1 évben. Egyik film sem érdekel a felsoroltak közül. Majd a Hobbitra elmegyek.
  • asdasdasd
    #25
    Ha már elmúltál 20 éves és nem vagy lóbuzi vagy kurvanagy angol-amerikai, akkor csalódás lesz.
  • Narxis
    #24
    !!!!!!!!JÁJJ!!!!!!!!!!!!
  • skodatuning
    #23
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jelent!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Reparamorf
    #22
    ?????????????? Tavaly jelent meg jó film???????????
  • zetortraktor
    #21
    Jó film lett, moziban biztos jól néz ki, de mi a baj a magyar címmel. Abszolút jó. Illik a filmhez, fedi a sztorit, még kicsit irodalmi és pátoszos is.
  • Nailyenugysincs
    #20
    nekem is ez a havi poénadagom már 2008 vége óta :D
  • zetortraktor
    #19
    Gondolom, várod a robotos meg lövöldözős filmeket, hogy utána panaszkodj, hogy Hollywood milyen szar filmeket csinál. Lesznek. Popcornt is ehetsz melléjük. Hollywood ennek a rétegnek is kielégíti az igényeit.
  • Nos
    #18
    En a War Horse-t varom a legjobban. Egy nagyon szepen fenykepezett erdekes film lesz. De hogy adhattak neki ilyen magyar cimet??? (Hadak utjan)
  • gavran213
    #17
    Ez rólad azért többet árul el, mint a filmekről, ugyanis van közöttük néhány nagyon jó alkotás. A szomorú az inkább az, hogy a szavazáson az utolsó helyeket foglalják el, főleg látva, hogy melyek vannak elöl.
  • skinnyman
    #16
    Továbbá kezdeményezném, hogy a semmitmondó, elcseszetten félrefordított magyar címek helyett az eredeti címükön nevezzük a filmeket... Köszi.
  • skinnyman
    #15
    Nahát de brutális... Valószínűleg egy darabot sem nézek meg ezekből, később sem, ingyen sem...
  • sempron07
    #14
    Akkor már a cikk témájához is hozzászólva:
    Meglepődtem, azt hittem csak én leszek ennyire elvetemült, hogy a Star Wars 3D érdekel a legjobban... :D
    Mennyi-mennyi jó film lesz még idén, váltanék is bérletet moziba. :D
  • ddt500
    #12
    Én őszintén mondom, hogy csak a hozzászólásokért jövök be. Amikor látom a brutális, iszonyatos, kegyetlen Viktor cikket előre röhögök a beszólásokon.
    Ide kapcsolódik, hogy a hírstart.hu-t olvasom rendszeresen. Pár hónapja feltűnt, hogy a bűnügy-baleset rovatban kezd elszaporodni a "borzalmas baleset,iszonyatos gyilkosság" stb. Ahogy jobban megnéztem azt láttam, hogy csak a Heti Válasz csinálja ezt. Azóta nem kattintok a cikkeikre annyira taszít ez a fajta szenzációhajhászás.
  • hdo
    #11
    1: Szinte alapfeltétel hogy egy cikk címe szenzációhajhász legyen, így az nem is érdekel, hanem a tartalma. Az már teljesen más téma, hogy a szlenget hanyagolni kellene, de a mai világban nehogymár probléma legyen, mikor annyi híroldal van mint égen a csillag, és a cikkek általános minősége összességében nem üti meg az újságírás normáit. Ennyi erővel szinte bárhova elmehetsz reklamálni a cikkek nyelvezete miatt.

    2: Semmi bajom a sorkizárt elrendezéssel, a képek között megfelelően van taglalva a szöveg. Arról meg sem én sem Viktor nem tehet ha van aki annyira primitív, hogy nem érti meg a cikk nyelvezetét, nekem nem okoz gondot.

    3: Képaláírás jogos!

    4: Láttam már szar winnie cikket, ott ki is nyilvánítottam a nemtetszésemet, ez viszont nem az!
  • WoodrowWilson
    #10
    A képaláírás mondjuk még mindig hiányzik.
  • hdo
    #8
    Előrelépésnek akkoris előrelépés, és azt szokás jelezni, hogy az illető cikkíró jó irányba halad. -.-
  • mad mind
    #7
    Mert a beszólogatás az internet értelme.
  • Tompyboy
    #6
    Azt tudnám mi a fasznak olvassátok a cikkeket, ha soha semmi nem tetszik nektek.
    Igazi bunkó hálátlan emberek.
  • morden
    #5
    Köszönetet valami olyan dologért szoktak mondani aminek nem kellene alapnak lenni. A cikk még mindig a magyar netes cikkírás legalja, ha a formát nézzük, beömlesztve az egész, mintha egyszerű notepados htmlben írnák valaki a 90es évek elejéből...
  • hdo
    #4
    Kedves Viktor!

    Az előttem felszólaló faszfejekkel ellentétben, én szeretnék köszönetet mondani, hogy a filmcímek vastagon vannak szedve, így sokkal átláthatóbb volt a cikk.
  • semmikozod
    #3
    Szerintem Viktorunknak bőven van a tarsolyában jelző, amivel kihúzza év végéig. :D
  • viasz
    #2
    Viktornak ez a szórakozás... :D
  • CybeRick
    #1
    Ja brutális. Gondolom a március meg kegyetlen lesz, az április ismét brutális, és ezt követi a legkeményebb mozis május, stb...
    Kár ellőni az év elején ilyen hangzatos címeket egy cikkre tudva azt, hogy idén jobbnál jobb premierek várhatóak még.