22
Kitchendraw kérdések és válaszok
  • lac coo
    #22
    Meg lehet szokni , de ugyanannyi munkával le lehet modellezni egy normális 3d programmal is .Sima mezei bútorokat viszont percek alatt össze lehet dobni vele, arra valóban ez a legjobb .Már ha valakinek megéri, szerintem drága, bár egy üzemnek, cégnek biztos nem olyan húzós ....
  • Martin82
    #21
    Szerintem csak megszokás kérdése az egész.Először én is küszködtem az egyedi formákkal de most már megy szépen.
  • lac coo
    #20
    Jó program ez, csak rohadt drága , és azért egyedi cuccokkal van szívás rendesen :






  • GixEr
    #19
    Valamiert nem szeretheti a texturakat.
    - Ekezetes texturanev
    - Tul hosszu filenev (a .3ds 8+3 karaktert tamogat csak)
    (sok 3D-s program nyugos ezek miatt)
  • Martin82
    #18
    Benne van a topik a könyvjelzőimbe (mivel én nyitottam),így naponta többször is benézek és látom ha írnak.Írj bátran és válaszolok!
  • Martin82
    #17
    igen
  • ferry66
    #16
    sziasztok...van itt valaki?
  • Martin82
    #15


    Erről beszélek!
  • Martin82
    #14
    Ha esetleg nem igazán érthető amit írtam akkor dobok fel egy képet miről is beszélek.
  • Martin82
    #13
    Esetleg valaki hozzáértő ember megmondhatná hogy miért nem tudok a programba beleimportálni 3ds fájlt?Ha nagy nehezen be is rakja,akkor is csak egy fekete formát látni.pl.: berakok egy monitort vagy tv-t ami "be van kapcsolva" és a képernyőn van valami kép és mondjuk ezüst színű,import után kapok egy ugyanolyan monitort/tv-t fekete kijelzővel és fekete színben,amin már később nem tudok állítani.
  • Martin82
    #12
    Oké értem én de rohadtul idegesítő!
  • LeWyTy
    #11
    Az a gond hogy most ezér őt bannolják te meg figyelmeztetést kapsz.Egyszerűen ne vegyél róla tudomást.
  • Martin82
    #10


    Ezzel a 6.0-val nem rossz a képminőség szerintem.
  • Martin82
    #9
    Hülye Vivik3 huzz a kurva anyádba,miért kell összemocskítanod ezt a topikot.Ha nem értesz hozzá akkor minek szólsz bele hülyegyerek!!!!
  • Martin82
    #8
    Igen,a Pipert én is ismerem.Volt egy idő amikor sokkal szebb terveket lehetett vele készíteni,de most már az új KD 6.0 új renderelőmotorjával nem veszi fel szerintem a versenyt.És igen elsőre sokkal bonyolultabb mint a KD.
  • DIESEL DOG #7
    Hallottam már erről a programról ugyan, de egyszer sem volt alkalmam kipróbálni.

    Amit én hébe-hóba kezeltem az a Piper 3D volt (hasonló az általad említett programhoz). Nem rossz az sem, de hosszas tanulást igényel, bár hozzá lehet szokni. Olyan ez mint a Photoshop, elsőre bonyolult, de ahogy egyre mélyebbre merül bele az ember, úgy lesz egyre egyértelműbb az egész.
  • Vivik3
    #6
    ez nézzétekkkkkkkkkkkkkkkkkkk

    itt: http://goo.gl/fGwgV

    durva
  • Guren
    #5
    a sims 3 jobb
  • malter
    #4
    Probáld EZT Igaz angol,de el lehet rajta igazodni
  • Martin82
    #3
    Bizony jó,de nekem a mobiscript-el vannak gondjaim.Mivel elég régóta használom,ezért elég magas szinten kezelem a programot,szinte bármit megrajzolok vele,ha kell akkor alkatrészenként,de vannak olyan dolgok amiket elég lenne csak egyszer megrajzolni és elmenteni egy saját katalógusba,hogy bármikor elő tudjam venni.Ezért kellene egy leírás,amit küldtél az nem a mobiscripté,de azért köszi.
  • LeWyTy
    #2
    Jó progi.

    Szerintem az egész sg-n TALÁN 10 embert saccolok aki ismeri.. és csak ismerik nem értenek hozzá.

    A leírás meg a google első találata.
  • Martin82
    #1
    Sziasztok!Azért nyitottam ezt a topikot,mert egyrészt nem találkoztam se itt az sg-n,se máshol magyar nyelvű fórumot az adott faipari programról,másrészt,mert én is nagy előszeretettel használom és itt tudnánk egymásnak segíteni,ha valami nem megy.
    Kapásból én fel is tennék egy kérdést ezzel kapcsolatban: Tudna valaki egy érthető leírást,videót vagy bármi információt (persze magyar nyelven) a programba épített mobiscript használatához?