4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • CroftManor
    #538
    Ez mintha már lett volna.
  • Renjike
    #537
    én örülök neki , több idő lesz pénzt összeszedni a freedomra :DD
  • bajsz
    #536
    "A PC-s verzió (egyelőre nem hivatalos forrásaink alapján) 30 napot fog késni a konzolos verzió megjelenéshez képest"

    Várható volt :D
  • Prince23
    #535
    Boston gameplay
  • CroftManor
    #534
    Belinkeltem az #526-os hszban.
  • #533
    Mármint, hogy a már megszokott módon jövő január-február környékén jön ki?
  • bajsz
    #532
    hol írták?
  • CroftManor
    #531
    Egyébként valaki vette a lapot, hogy késni fog PCre? :)
  • Tostero
    #530
    az utolsó 3 kép (amelyiken a csaj van) az Assassin's Creed 3 Liberation-ből van
  • bajsz
    #529
    jó képek
  • Prince23
    #528
    Új képek

    Vajon multiban is használható majd a fedezékrendszer?

    az utolsó kép sztem multis, bár ki tudja, lehet single.
  • ggbuffon1897
    #527
    egyébként nemtudom ki hogy van vele, de nekem ez a slow motion effekt nagyon bökte a csőröm már a Revelationsbe is, azonkívül a mozgások is olyan darabosak h rossz nézni őket, a Brotherhood sokkal letisztultabb volt ilyen téren.
  • CroftManor
    #526
    Assassin’s Creed III – PC – TBD (To Be Decided)
  • bajsz
    #525
    az biztos:D
  • ratgab
    #524
    Visszanéznénk a családfádat olyan 10-15 generációra visszamenőleg, szerintem még te is meglepődnél.
  • bajsz
    #523
    valószinű ,hogy amit majd találni fognak ami a Rev végén volt ez fog az amerikai kontinensre asszociálni! Gondolom én! :D
  • syberia2
    #522
    szerintem egy ázsiai kiruccanás nem árthatna, és mondom, még hihető is.(nem nagyon néztem át a 3. rész háttérsztoriát, de hogy lehet ezionak egy amerikai őslakos a leszármazottja?)
  • bajsz
    #521
    jó ötletek igen!

    De ha belegondolunk,simán kihozhatnak egy teljesen más assassins bandát csoportot!

    Ha kelet felé hajlunk akkor,tényleg Japán ,de még Kína is szóba jöhet!
    Samurai-ok kora! Annyi ,de annyi,lehetőség van még ebben a játék stilusban amit az Ubisoft felépített,hogy az hihetetlen!
  • gabo91
    #520
    Így igaz. És mielőtt azt mondanák erre, hogy lerágott csont... Call of Duty legtöbb része miről szól? "világ mentése"...
    De AC2 esetében is oké volt a kiinduló történet, aztán a gonosz megállításába, ment át.
    Az általam leírt elképzelésben se csak a saját kis családi problémáinak megoldásával fáradozna, hiszen ott lenne a rabszolga felkelés. mondjuk, vagy amit még kitalálnának hozzá....
  • Prince23
    #519
    Ez eléggé fail. Templomosok még nem léteztek az ókori római birodalom idején. az AC meg erre épít. De egyébként ha reboot lenne (mivel eleve trilógia záró része jön) egy új kezdetnek még akár jó is lehetne ez a sztori. de akkor kell egy új rend stb. A római kor mondjuk jó is lenne.
    A városok, amiket megtudnánk mászni az is Róma lenne, meg Konstantinápoly, meg mondjuk Babilon, Damszkusz (ha már felhoztad a messzi keletet :)

    de itt már voltunk...Damascus, jeruzsálem...
  • MerlinW
    #518
    AC2 miről szólt?:) Ezio családjáról és bosszújáról:)
  • Gibor
    #517
    Ez mind szép és jó, de egyik AC sem a saját családi problémákról szólt :)
  • gabo91
    #516
    Hát ha már római birodalom és korszaka, akkor inkább legyen gall/germán/trák/stb (bánom is én, hogy mi), de ellen oldalon legyen. Lehetne esetleg spartacus :D
    na jó elég lesz ha valamelyik embere, vagy hadvezére lenne. Egy félig római félig német (germán) akinek családja árulás áldozata lett. Apját anyát megölték, húgát eladták rabszolgának(kurvának). Őt és két bátyját pedig bedobták az arénába, ahol az életükért kellett küzdeniük (akár kezdődhetne itt a játék.... sajnos ezt a véres csak ő élte túl, testvérei feláldozták magukat, hogy ő megmeneküljön. Két célja maradt csupán.... megkeresni és megmenteni a húgát, és megkeresni -azokat akik elárúlták őket, elvették a birtokaikat, - és megölni őket, velük együtt megbuktatni a római birodalmat.
    Aztán itt lenne, hogy túléljük az aránában, bekerülünk egy ludusba, ahol kiképeznek minket, megbízna bennünk a gazda, felhasználna minket mocskos ügyeihez, majd ahogy haverkodunk a többiekkel, tudomást szerzünk a kirobbant felkelésről (spartacus) mi is kiszabadulnánk csatlakoznánk hozzájuk...

    szerintem kúrva jó lehetne...
    ide még beleférne, hogy valamelyik római hadvezért üldözzük, ő közben már ázsiában jár csapataival.... végül így jutunk oda...



    (jó hát spartacus sorozat végett nagyon rákattantam erre a témára) :)
  • cRusa1deR
    #515
    Azt írták, hogy a harmadik résszel lezárulnak Desmond kalandjai. Szóval kapunk, majd egy Subject 18-at, pár új őst, meg helyszínt és játszhatunk nyugodtan tovább.
  • syberia2
    #514
    például ebben a korban megoldható lenne egy ázsiai fejezet (t.i. egy római légió egyszer elment egészen kínába, és letelepedtek, még ma is élnek ott a leszármazottaik- így illik a történetbe lenne hogy desmond leszármazottja legyen kínában mondjuk) Akár ennek a légiónak a tagja lehetne a főhős, és az útja elején még Európában is lehetnénk
  • bajsz
    #513
    Másik szereplő bemutatásával,sztm összehozható lenne!

    Igazából csak a nagy seregek miatt mondtam!
  • gabo91
    #512
    Miért?
    Szerintem érdekes lenne, összelehetne hasonlítani két időszakban a várost, az épületeket. pl. colosseum, vízvezeték (akár az építést is mutathatnák)
    Bár oké az kicsit fura lenne ha az eddigi részek előre haladtak az időben, most meg visszaugranánk a kezdetek elé pár száz évet.
  • xido
    #511
    nem biztos,hogy ábrázolt helyszínt új idősávba helyezve színtérként használni okos lenne...és itt most nem számolom bele a jelenkori Monteriggioni kitérőt,meg a 300 évvel későbbi Masyaf-ot :)

    Még mindig várok Londonra,Big Ben-re,Párizsra,meg a Széchenyi korabeli Budapestre :)))
  • gabo91
    #510
    úúú....rabszolgák, gladiátorok, rabszolgafelkelés... mi lenne ott....
    kegyetlen jó lehetne
  • Foxy0
    #509
    nekem nem jön be az oldal fehér hátér van csak
  • grebber
    #508
    Hát hülyének bizonyultak volna ha egy ilyen jól tejelő címet abbahagynak!
  • bajsz
    #507
    Mondjuk amit eltudok képzelni az a i.e Róma! Julius Cezar korába!
    Nagy sereg megjelenítés már adott:D:D:D:D
  • bajsz
    #506
    Amit megcsináltak képregényben az a Ruszki filiges! :D:D

    Az bejön! :D
  • ratgab
    #505
    Csak hogy ne kavarjunk be az eddigi történetvezetésnek.
  • ratgab
    #504
    De nem ragaszkodom én feltétlenül Altair-hoz sem.
  • ratgab
    #503
    Ők úgy nyilatkoznak, hogy akár 10 részt is készítenének. Én meg úgy nyilatkozok, hogy akár 10 részt is megveszek, ha ilyen színvonalon vannak elkészítve.

    Nekem jöhet mindenféle korszak, ha hozza az eddigi színvonalat (titkon még mindig reménykedem egy AC 1 remake-ben, melyben kibővítik a sandbox lehetőségeket: Több mellékküldetés, vásárolható fegyverek, pajzsok, boltmenedzsment, esetlen 3-4 tanonc, akik epedve lesik mesterük tevékenységét Akár játszódhatna ez az AC 1 történései után, de feltétlen abban a korszakban)
  • bajsz
    #502
    reméltem,hogy az új karakter révén lesznek új részek! Vagy Hasonló,vagy más időben!

    Elég sok a kínálat még,ha az egész világot nézzük!:D
  • CroftManor
    #501
    Ahhoz képest, hogy arról volt szó, hogy az AC3al lezárul a sorozat ,még sok AC-re számíthatunk
  • CroftManor
    #500
    Gondolom a multiplayer béta megint csak PS3on lesz elérhető...
  • Prince23
    #499
    Több díjat nyert a HG-nél