4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • grebber
    #658
    Én ezt!A gyűjtőije is jobban néz ki.De a Far Cry 3-at is megveszem!
  • Wrdfv
    #657
    Ha már itt tartunk, akkor melyiket várjátok jobban? Far Cry 3at vagy ezt?
    Szavazz itt: http://teinkabb.hu/?id=108
  • xido
    #656
    én most a Revelations ottoman editionnal járok így folyton..mindig eltökölöm azt a pár napot a rendelésnél,aztán eltűnik a cdgalaxisból egy időre megint :)
  • Kongy
    #655
    *megjelenés után 2 nappal.

    Aztán csak egy hónappal később érkezett új szállítmány :D
  • Kongy
    #654
    Nehogy úgy járjunk mint a Diablo 3-mal :DD Még megjelenés után épphogy csak megcsíptem egy kimaradt példányt :DD
  • cRusa1deR
    #653
    Mondjuk a Revelations-t én se rendeltem elő, mégis két nappal a megjelenés után már hozták is házhoz. De a harmadik részt már két hónapja előrendeltem. Biztos ami biztos.
  • bajsz
    #652
    Enyém is marad,nem adom!!! a DRÁGASZÁG AZ ENNNYÉMMMM :D:D:D:D
  • Krisztiam #651
    jaja biztos lesz szabad példány..
    de az enyémet nem adom senkinek :DD
  • ratgab
    #650
    Úgyis szabadul fel jó pár! Előjegyezni 0 Ft-al is lehet.... Aztán annak 50%-a úgyis visszamondja pénzhiány miatt.
  • Krisztiam #649
    cd galaxis-nál a freedom edition már előjegyzésbe elkelt :D
    már második kör van :D
  • bendáj17
    #648
    Király egy videó, jó ezeket megnézni.
  • Ulthane
    #647
    Nem lesz béta
  • BoneDragon
    #646
  • cRusa1deR
    #645
    Hát én nem tudom megnézni. A Ubi letiltotta.
  • syberia2
    #644
    csak én gondolom úgy hogy ezt marha jól megcsinálták? (mármint hogy a bemutató videót is beillesztették a történetbe:D)
  • xido
    #643
  • grebber
    #642
    Karácsonyi bonból meg is vesszük.
  • MerlinW
    #641
    Előrendelhető a Revelations könyv
  • Kongy
    #640
    Már miért ne lenne kapható? :O
  • cRusa1deR
    #639
    AC Liberation kapható lesz idehaza is?
  • bajsz
    #638
    :D:D:D
  • xido
    #637
    *5-6 éve*
  • xido
    #636
    bemutatni nekem nem kell a csókát..5-6 seggre ejtett az egyik Marvel szuperhős albumával :)
  • bajsz
    #635
    Fémdoboz, amelyet Alex Ross tervezett , akkor sztm a nagy doboz sem lesz túl egyszerű!


    ill itt a csóka oldala! :D ideje nézegetem amiket rajzol,nem kis pályás a faszi! :D:D:D:D Vannak komoly neves munkák a neve mögött

    Alex Ross
  • bfrenk
    #634
    De várom már! Az 1-gyel elvoltam, a 2-t és a Brotherhood-ot rongyosra játszottam, bár a Revelations annyira nem tetszett. Szerintem ez megint király lesz, bejön ez a függetlenségi háború-feeling.
  • Kongy
    #633
    eppez! nekem van ps3am de tuti kivarom a pc verzat mert pc n szeretek ACzni.. ennyi
  • xido
    #632
    komolyan srácok..napok óta ezen nyögünk,hogy csúszik/nem csúszik?
    kit érdekel,pláne fél éve távlatából?..jönni fog és kész,bőven lesz/van addig mivel játszani..
  • ratgab
    #631
    Eddig hányszor volt szó róla, hogy egy időben jönnek az AC játékok? 4x
    Eddig hányszor jött tényleg 1 időben? 1x se
    Eddig hányszor tolódott át következő évre a pc-s kiadás? 3x

    Színtiszta statisztika és valószínűségszámítás! A minta alapján igen nagy a valószínűsége, hogy következő évben jön pc-re (azt, hogy az Ubi mit mond gyakorlatilag tök mindegy mivel eddig 4x mondtak A-t, aztán B lett végül bizonyos okokból kifolyólag).

    Ne legyél naív! Az amit mondanak egy dolog, az ami történik egy másik. Játékipari bejelentések kapcsán a legjobb mondás a következő: " Az a biztos, ami már elmúlt".

    Ezt a 14 éves pc-s játékos "pályafutásom" alatt már igen jól megtanultam.
  • xido
    #630
    egyébként jól látom,hogy a Join or die verzióban csupán az érme a szpesöl a figura helyett,ellenben még a Maja küldetés sincs benne?
  • xido
    #629
    francba..gondolom a doboz se az a gagyi fajta karton megoldás,hanem valami klassz időt álló :)

    Ráadásul ennek a Maya küldetésnek pár kockája elég fincsi volt :)
  • bajsz
    #628
    Nem csalódtam benne :D Várós! D:D:D:D
  • Ulthane
    #627
    Videón a Freedom Edition
  • MerlinW
    #626
    Ide is:
    Steam-en az összes AC játék 66-75%-os akcióban. 30€-ért az összes rész + DLC.
  • xido
    #625
  • Ozzyehh
    #624
    1: Igen, akkor azt az információt tudták, de egyből elkezdett 2 srác trollozni...

    2: Most én is mondhatnám rád, hogy troll, mert el lett mondva, hogy mindenképp idén lesz kiadva a játék még karácsony előtt:)
    szóval ebből látszik, hogy mennyire tájékozott vagy a téma kapcsán..
  • ratgab
    #623
    Mernék rá egy komolyabb összeget tenni, hogy csak 2013-ban fog megjelenni pc-re.
  • ratgab
    #622
    Mégsem szócska tudod mit jelent? Azt, hogy úgy volt, hogy valami valahogy lesz, aztán mégse úgy lett.

    Úgy volt, hogy késik, erre most kiderül, hogy mégse.

    Akik leszólták a srácok, akkor helyes információt tudtak, ami mára pontatlanná vált. Ennyi.
  • Shelton
    #621
    a revelations két héttel később jelent meg pc-re, az más tészta, hogy torrenten egy héttel előbb kint volt, mint a hivatalos pc megjelenés.
  • MerlinW
    #620
    A Revo együtt jött a többivel, az előző részek késtek 3-4 hónapot. Majd meglátjuk, lesz mivel játszani addig.
  • Reg5
    #619
    Tekintve, hogy minden AC-val eljátszották ugyanezt, így majd október 30-án meglátjuk :)