4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • Ozzyehh
    #738
    Inkább október 31:P ps3 power
  • MerlinW
    #737
    Hál'isten, Dark Souls, Borderlands 2 és Torchlight 2-vel elfoglalom magamat november végéig:)
  • Krisztiam #736
    amúgy lehetne már nov 23 :DD
  • Krisztiam #735
    de ahhoz is ki kell bontani nem? :D
  • MerlinW
    #734
    Letölti netről, és használja a kulcsot:)
  • xido
    #733
    A dobozban van a játék is..Ha nem bontod ki,mivel játszol?:)
  • Prince23
    #732
    Leírás a gyűjtői kiadásokról
  • bajsz
    #731
    :D:D Nem tudom ki merjem e bontani!

    Bár anno a Brotherhood akkori edition -át az 576-ban a srácok majdnem elélveztek ,mikor mondtam nekik Nézzük meg mi van benne! :D:D:D:D:D:D:D

    Rendes voltam ,engedtem nekik kibontani! :D Azokat a fejeket soha nem felejtem el! :D
  • grebber
    #730
    Én is azt,de várom már hogy nem csak a polc tetejéről kell majd a port törölgetni hanem ennek a dobozásról is mert ki sem bontom majd
  • bajsz
    #729
    Én a FFreedom Edition-ot rendeltem! :D

    :D GEc ,de várom már ,hogy megjöjjön :D
  • Gary
    #728
    Mé' nincs pl. "jáccávazze" kiadás, amiben minden ingame plusz benne van a csillivilli csomagolásos, szobormedáloskönyv meg nincs? Tutibiztos ezt venném! Nekem inkább kell a belbecs, mint a külcsín! :Ð Jah, vén f@sz vagyok, t'om.
  • Ozzyehh
    #727
    Nekem megéri, ezért megéri a gyűjtői :)
  • CroftManor
    #726
    Én is a Join or Die-t rendeltem meg, de lehet, hogy lemondom. Most egy medálért nem akarok + 7 ezer Ftot fizetni. Sztem jó lesz nekem ez is!
  • Ozzyehh
    #725
    ment egyplusz
  • Ozzyehh
    #724
    Ha belegondolsz ez történelmileg teljesen helytálló:) mivel a telepesek akik odaérkeztek a Mayflower nevű telepes hajóval az anyaországból angliából nem is tudtak más fajta pénz nemet hozni csak is fontot a dollár csak a forradalom megnyerése után jelent meg :)
  • modellmaker
    #723
    A amerikai dollár 1792-ben jelent meg, ~9 évvel a polgárháború befejezése után. Mivel a játék a polgárháború időszakában játszódik, elég nagy bukta lett volna dollárt használni.
  • xido
    #722
    Én nem is izgulok miatta..fent van 3 játék is,amit folytatnom kellene,de jó ha egy héten 2-3 alkalommal jutok odáig,hogy tényleg van is időm elindítani bármelyiket is:)
  • cRusa1deR
    #721
    Az angol font lesz a játék új pénzegysége. (Pedig én azt hittem, hogy a dollár. :()
  • Ozzyehh
    #720
    :D:D Ezt adom én mákos vagyok csak 1 napot kell suliba járnom:DD
    szal elhozom 31. én a Join or Die-t és amíg kinem döglöm nyomatom:)
  • bajsz
    #719
    Igen! Ebben igazad van!

    Amíg élünk élek,addig mindent amit lehet megélek,kipróbálok és véghezviszek! :D

    Ezért kértem 1 hét szabit a megjelenés utánra :D:D:D:D
  • Ozzyehh
    #718
    Nyugalom pik pakk elmegy az október is mint ahogyan a szeptember is... ilyenkor gondolok bele abba, hogy oké, hogy várjuk a játékot meg néha azt hisszük nagyon lassan megy az idő... pedig nem nem így van:( nagyon gyorsan eltelik 1 nap, 1 hét , 1 hónap, 1 év... kurva gyorsan megy az idő
    nem akarok megöregedni :(
  • bajsz
    #717
    :D csendben várom :D:D:D:D


    na jó hazudtam :D letelhetne már :D
  • Ozzyehh
    #716
    Making of assasins creed 3 part 1:IGN

    Mi ez a csend?:D már csak 1 hónap 7 nap emberek juhééé
  • Prince23
    #715
    Az utolsó BTS videó - Boston
  • syberia2
    #714
    "Uncover the mystery of Oak Island."
    na ez marha jó lehet:D
  • Ulthane
    #713
    Achievement lista
  • CroftManor
    #712
    Én ezt rendeltem elő :)
  • Prince23
    #711
    Join or Die kicsomagolás
  • Ozzyehh
    #710
    Hát szerintem elég nagy változás hogy rómához képes másfélszer akkora lesz a terep:D + 1000 új mozgás animáció+ azért szebb graf... új történet... új játékmenet elemek stbstb ha szerinted ez nem elég nagy változás akkor barátom... :D
  • ratgab
    #709
    Szerintem biztos nagyobb lesz valamennyivel, de biztos, hogy nem lesz túl nagy ugrás. Persze ez csak feltételezés részemről grafika alapján.

    Első és második rész között se volt nagy ugrás az azóta kiadott részek se izzasztották meg szerintem senki gépét.
  • ratgab
    #708
    Eddig is lehetett. Csak a 2. rész igényelte konstans a netet, a Brotherhood-tól már offline is játszhattál.
  • Ulthane
    #707
    Pápá DRM-védelem! Offline is lehet játszani majd, véééééégre! :)
  • Prince23
    #706
    Spot
  • Myselor
    #705
    nem tudomcsak csak kérdeztem:)
  • MerlinW
    #704
    Őszintén, honnan fenéből tudnánk?:)
  • Myselor
    #703
    szerintetek a legutobbi részhez képest mennyire lesz a gépigénye nagy?
  • IgH
    #702
    nincs, én nem tudom itthon milyen szerencsétlen félrefordítás által terjedt el ez az információ. valóban lesz 1 óra extra tartalom ps3-on, de ez pár mellékküldetést fog takarni.
  • Reg5
    #701
    Olvastam valahol hogy a tengeri csaták PS exkluzívok lesznek. Ennek van valami igazságtartalma?
  • Ulthane
    #700
    Infok a tengeri ütközetekről

    Hát erre kíváncsi leszek. :)
  • Ozzyehh
    #699
    Assasins Creed 3 Visszaszámlálás