4265
Assassin's Creed III.
OFF/Warez Topik


761303.N.jpg

  • ratgab
    #18
    Emlékeim szerint meg azt állították idézem: "Soha nem lesz pc-re!"

    Én nem hasonlítottam Ubi-t, csak RDR-ről jutott eszembe.
  • MerlinW
    #17
    Emlékeim szerint GTA4 esetében néma csend volt, semmit sem mondtak. Azt sem hogy nem lesz.

    Ubisoft-ot pedig nem érdemes R+-hoz hasonlítgatni, nem egy súlycsoport. R+ sehol sincs Ubi-hoz képest. Sem termékek, sem szavahihetőség szempontjából.
  • ratgab
    #16
    GTA4-nél is igen hajtogatták, aztán meg tessék...
  • MerlinW
    #15
    Ubisoft maga írta Twitteren még tavaly, hogy 2012 év végén jön az AC3. Nincs ebben semmi. Ugyanakkor R+ sosem mondta egy szóval sem, hogy jönne RDR PC-re. Sőt, mindvégig az ellenkezőjét hajtogatta.
  • MerlinW
    #14
    Miután az Abstergo egy szabadkőműves csoport, így ezt már a sorozat első része óta tudjuk:)
  • Shep
    #13
    Hát de az jön is, csak késik :)
  • tommygear
    #12
    jaja ez kb olyan mint a gamestar hivatalos forrása arról, hogy jön az RDR pc-re
  • Prince23
    #11
    "Hivatalos forrsából már tudjuk, hogy a készítőknek még ez év március 31-e előtt"

    van tovább is. ne csak két szót ragadj ki
  • Holland Kemence
    #10
    Állítólag a vége az lesz, hogy kiderül, a templomosok zsidók és christine lagard meg az imf lesz a főellenség.
  • Tinman #9
    "hivatalosan még nem jelentette"
    "Hivatalos forrsából már tudjuk,"

    Hogy mi?
  • Shep
    #8
    Az tetszik ,hogy nincs hivatalosan bejelentve a játék de a megjelenés dátuma már fix.
  • Prince23
    #7
    A CVG pletykái mindig igazak, az esetek 95%-a

  • tommygear
    #6
    már miért lenne 1000%?
  • ratgab
    #5
    Lehet, hogy Desmond idejében Amerikában lesznek, de az animusban 1000 %, hogy a Francia forradalom során fog tevékenykednek az aktuális ős!
  • PeeTeR
    #4
    +1
  • tommygear
    #3
    fenébe pedig grebberre tippeltem mint témaindító :(
  • Gibor
    #2
    Bár szerintem még felesleges volt a topicot megnyitni :) De ha már itt tartunk, én USA-t tartom gyanúsnak, legalábbis Desmond részéről, hogy az Animusba mi fog történni, gőzöm sincs, rengeteg helyszínre lehet gondolni ha pl az almás képjátékokat nézzük a 2. részből. De Desmond részéről azért gondolok Amerikára mert a Brotherhood Da Vinci dlc-jében a végén egy koordináta van "43 39 19 n 75 27 42 w" Google Maps Boonvile mellet egy kis dombhoz vezet ami valamennyire rá is illik a Revelations végén levő környezethez.
  • Prince23
    #1
    Bár a Ubisoft hivatalosan még nem jelentette be az Assassin\'s Creed III. részét. Hivatalos forrsából már tudjuk, hogy a készítőknek még ez év március 31-e előtt illő lenne bejelenteniük a trilógia zárórészét. Ráadásul a Ubisoft tervezett fiskális kalendáriumában is ez az információ áll, tehát mindenképpen lépniük kell a sajtóközlemény kiadásával. Korábban már volt szó arról, hogy az AC3 története Egyiptomban, Franciaországban vagy USA-ban fog játszódni

    A cikk folytatása, forrása ITT!