48
STALKER MMO

src=\"http://kephost.hu/image-6ED1_4F22BD50.jpg\">
  • SigS
    #8
    Akkor ezt is 6 évig fejlesztik mint az első részt?
  • MauroN
    #7
    Regisztráltam a fórumon, de a játék accountot nem tudom megcsinálni. Hiába nyomom rá, hogy készítse el, nem engedi. De nem ír ki semmit. Nem tudja valaki, hogy miért csinálja ezt? Tudtommal open beta van.
  • Nohab
    #6
    "Nem rég olvashattuk a hírt, hogy leállították a STALKER 2 fejlesztését."

    Szerintem te lecsúsztál erről a hírről.
  • berczely
    #5
    Simán össze passzol!
    Az NPC-k helyett online játékosok lesznek így nem lesz bugos AI stb. max az állatoknál...együtt lehet gyűjtögetni a relikviákat, vadászni dögökre, sötét alagutakat felfedezni! Ez tök buli!
  • Torzonborz
    #4
    hogy a viharba ne passzolna össze. a hangulat meg van + jó kis túlélős mmo mmmmmm - már ha normálisan meg tudják csinálni.
  • koschwarz
    #3
    de most miért nem passzol? "gyűjts össze 10 vérszívóagyart!" :DDDD
  • Ryder62
    #2
    Stalker? MMO?

    Ez valahogy nem passzol össze.
  • berczely
    #1
    Na csak alakul itt valami! Nem rég olvashattuk a hírt, hogy leállították a STALKER 2 fejlesztését. Ez szomorú.

    Most kikerült a netre egy kamerás videó \"S.T.A.L.K.E.R. 2 Unofficial video\" néven ami nem is STALKER 2 videó hanem egy a CyberTime Systems által fejlesztett MMO játék a jól megszokott atmoszférával!

    A játék fejlesztése jelenleg is folyik, béta tesztre jelentkezni lehet ITT! Eddig csak orosz nyelven elérhető, de a fejlesztők ígérték, hogy több nyelv is belekerül idővel!

    Itt pedig az említett videó:


    Remélem hamarosan több infót is kapunk róla! Ha valaki bétázgat, tud oroszul az ossza meg legyen kedves a tapasztalatit velünk!

    Good hunting Stalker!