167
Iron Sky
  • [NST]Cifu
    #1
    Iron Sky


    Megjelenés: 2012. Április 4.

    Rendező: Timo Vuorensola (Star Wreck)
    Producer: Energia Productions, Blind Spot Pictures, New Holland Pictures és 27 Films production
    Költségvetés: hozzávetőleg 7,5 millió euro

    Honlap: IronSky.net

    Szereplők:
    Julia Dietze (Renate Richter)
    Götz Otto (Klaus Adler)
    Christopher Kirby (James Washington)
    Tilo Prückner (Doktor Richter)
    Udo Kier (Wolfgang Höss)
    Peta Sergeant (Vivian Wagner)
    Stephanie Paul (az Egyesült Államok Elnöke)

    Történet:

    1945-ben az Antarktiszi náci bázison Hans Kammler (a V2-őn dolgozó egyik náci tudós, akinek a halála körül sok kérdőjel van) és társai áttörést érnek el az antigravitáció kutatása terén. Attól való félelmükben, hogy a szövetségesek hamarosan rájuk találnak, a Hold \"sötét oldalára\" (a Hold túlsó oldala, amelyet sose lehet a Földről látni) menekülnek, hogy ott tovább építsék a 3. Birodalmat.

    2018-ban az "Űrnácik" készen állnak arra, hogy megszállják a Földet...

    Előzmény képregény (1/3): Bad Moon Rising

    [center][b]Trailerek / Teaserek:







    Poszterek:



  • Torzonborz
    #2
    ááááááááá +fav :D

    az április 4 már tuti biztos ?
  • Petka
    #3
    Na ez igen jónak ígérkezik!
  • edios
    #4
    +fav, kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle :)
  • [NST]Cifu
    #5
    Mindenhol Április 4.-e van megadva, ennél többet nem tudok sajnos - például hogy itthon vetítik-e...

    További képek:
    [center]












  • Carlos
    #6
    like. várom már az első trailer óta. :)
  • Bruk
    #7
    Hát, már kicsit unalmas ez a gonosz nácikok téma, még ha komédia, akkor is. :-)

    Persze azért kíváncsiságból belelesek.
  • Zomil
    #8
    ez annyira betegnek tünik, h muszáj lesz megnézni :D
  • [NST]Cifu
    #9
    Dunno, én inkább üdítőnek nevezném, mert jópár éve most már, hogy a csapból is zombik folynak. Itt szó nincs zombikról. A "gonosz" nácik kérdést meg nem tudom még meghatározni. A főhősnő és a főszereplők többsége az "űrnácik" közé tartozik, ez alapján korántsem vagyok biztos benne, hogy mondjuk a Becstelen Brigantik-hoz hasonló filmhez lenne szerencsénk.

    BTW az On Tour videó elején van pár új jelenet:

    [center]
  • Bruk
    #10
    Ne értsd félre, nem leszólni akartam. :-)
  • LeWyTy
    #11
    Ez nem lesz gyenge
  • LasDen #12
    ha lesz olyan jó mint a star wreck, akkor nincs mitől félnem...:DD
  • tutituti
    #13
    mikor kósza ötlet volt akkor feliratkoztam a hírlevelükre.Azóta várom!
    Lassan már elkészülhetne
  • Cef
    #14
    Kíváncsi vagyok a filmre. Az alapötlet annyira szar, hogy biztos hogy jó lesz.
  • Sir Quno Jedi
    #15
    Nagyon szimpk ezek az űr"nácik". Remélem jól odabaxnak és lesz egy kis haddelhad végre. BloodRayne 1-ben is imádtam őket, kiváló véradók voltak... :DDDD
  • LasDen #16
    korábbi filmjük...fukooov...:DD
  • Molnibalage
    #17
    Ez most valami paródia lesz?
  • [NST]Cifu
    #18
    Komikus? Igen.
    Paródia? Nem igazán, meg hát minek a paródiája?
  • Zomil
    #19
    nem hiszem, h ez egy halálosan komoly, elgondolkodtato mü lenne, de azért nem is egy vigjáték poén hegyekkel :)
  • LasDen #20
    komédia....tudják a dolgukat úgyhogy nagy mellényúlás nem lehet...:D

    skandináv/északi filmgyártás mostanában kezd beindulni :D
  • Cef
    #21
    Szerintem olyan Támad a Mars szinten fog mozogni. Pusztítás, rombolás, halál, de közben tele poénokkal.
  • LasDen #22
    a #16-osban amit linkeltem abból kiderül miféle várható...
  • sirdond
    #23
    még anno volt olyasmi próbálkozás a készítők részéről,hogy ha küldtél magadról fotósorozatot különböző arckifejezésekkel, akkor azt bevágják majd náci fejeknek a képregényben :D
    ebből lett valami,valaki megpróbálta?
  • machinarium
    #24
    Jó kis hangulata lesz ennek a filmnek :)
  • Muttley
    #25
    remélem lesz olyan zsír, mint ez :)

  • joebacsi
    #26
    Póló berendelve, soundtrack is majd, a fogkefét azért kihagyom :)
    Csak a fekát nem értem...
  • LasDen #27
    ez annyira volt zsír mint egy twilight film...
  • HTS s3rg1nh00
    #28
    te még élsz? :)
  • Master91
    #29
    Viccelsz?Nagyon is jó film volt!
  • karajjj
    #30
    csak engem foglalkoztat a kérdés, hogy ezek 70 évig mit ettek a holdon? :D
  • LasDen #31
    nem volt...

    karajj: csak téged....vittek magukkal smacket...
  • Shep
    #32
    Azt hittem már sosem készül el ez a film.
  • karajjj
    #33
    jó film volt a maga módján, ha el tudod vonatkoztatni az egészet a történelmi háttértől akkor egy kurvajó Tarantino film, viszont ha nem szereted Tarantinot, akkor tényleg megértelek
  • sirdond
    #34
    ez foglalkoztat? egy ilyen filmben?
  • karajjj
    #35
    kapásból ez jutott most eszembe
  • sirdond
    #36
    de ez egy scifi, tehát fikció. ráadásul komédia és nem dráma. nem kell mögöttes tartalmat keresni és logikai hibák után kutatni, hanem élvezni kell magát a történetet. nem tudom,hogy miért pont ez jutott eszedbe :D

    képzeld el,hogy csináltak hidroponikus ültetvényeket,vagy kifejlesztettek 100 évre elegendő ételt kapszulákban :P
    egy náci holdbázison ez simán kivitelezhető lenne :D
  • karajjj
    #37
    nem kértem kioktatást, hogy mit kell nézni és mit nem, ez jutott eszembe, hogy vajon mit ehettek ott 70 évig, na bumm
  • joebacsi
    #38
    off:
    Jah, bár kicsit több az offline teendőm mostanában, de néha néha azért benézek :)
  • sirdond
    #39
    nem kioktattalak,bocs,ha úgy tűnt.

    csak furcsállottam,amit írtál és leírtam a vélemény,de kár ezen tovább rágódni szvsz
  • [NST]Cifu
    #40
    Két oldalról lehet megközelíteni a problémát:

    Realista, "megmagyarázom" megoldás: egyfajta üvegház szerű növénytermesztés, amit ugye már régóta tervezgetnek a Hold- és Mars-missziók terén. Tovább lépve a növénytermesztés lehetővé teszi az álattenyésztést is, tehát a fehérje utánpótlás is megoldható.

    Hétköznapi nézőpont: Kár bármiféle realitást keresni a sorozatban, elég belegondolni abba, hogy a teaser-trailerben egy oldalkocsis BMW R71 motorkerékpárral megy a Holdon az egyik "űrnáci", márpedig ugye a belső égésű motor viszonylagos kevésbé használható vákumban. Az is "érdekes", hogy bár hatalmas űrhajó-csészealjakat építenek, sőt giga-űr-léghajókat (!), de a kézifegyverek II.Vh-s MP40-esek továbbra is. Az űrhajófejlesztésre volt erőforrás, de a kézifegyverek fejlesztésére nem?

    És így tovább a végtelenségig... :)