7
  • anubys1984
    #1
    Na igen, elég ránézni a jelölésekre és tisztán látszik, milyen siralmas egy év van mögöttünk mozi szempontjából...
  • zetortraktor
    #2
    Tisztán látszik, hogy milyen jó kis filmek voltak. Lehet, hogy szarokat néztél, én sem láttam ezek közül hármat, de a többség jó volt. Kiemelkedő film volt kevés, ez igaz, jó elég sok. Túl sok is, hogy mindet meg lehessen nézni.
  • zetortraktor
    #3
    Megnéztem alaposabban a listát. Éjfélkor Párizsban, Pénzcsináló, Utódok, Better Life kurva jó. Élet fája van, akinek tényleg ennyire jó, inkább csak jó. Némafilmes is jó. A segítség túlhypeolt. A leleményes Hugó és a Hadak útján nem volt meg, utóbbi nem is érdekel. A Rém hangosan sem. A többiből a Suszter nagyon állat, Tetovált lány jó lett, Vaslady, Albert Noobs nem tudom, Warrior és Kezdők fasza filmek, Nader és Simin az év legjobbja. Elég ránézni?
  • Darth Sith
    #4
    ezeket a filmeket adták itthon a mozik?
  • anubys1984
    #5
    Pont az a gondom, amit te is mondtál.
    Hogy lehet, hogy ugyan sok jó film volt, de tavaly elmaradt számomra az a mozis élmény, hogy "na igen, ezért érdemes filmeket csinálni". Számomra úgy telt el az év, hogy nem volt olyan film, amire egy évtized múltán is élénken tudnék majd emlékezni és ez szerintem probléma.
  • kalapos01
    #6
    Ha van magyar címük, akkor gondolom, igen.
  • Inquisitor
    #7
    Női főszereplő részlegben nagyon erős a mezőny, azért kíváncsi leszek ott ki nyer.