8
  • SatanClaus
    #8
    Az élet fájáról én is bevallom én is kijöttem a moziból. Egy két eltalált jelenetet és múltba repítő rácsodálkozós - jé, tényleg ilyen volt gyereknek lenni - pillanatot leszámítva egy régi klasszikust idézva olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni...
  • IMYke2.0.0.0
    #7
    Ha esetleg valaki rákérdezne: a 2. kép pedig - The Guard [2011]
  • IMYke2.0.0.0
    #6
    Korr.: Live => Life
  • IMYke2.0.0.0
    #5
    1. kép: The Tree of Live [2011]

    3. kép: Melancholia [2011]
  • IMYke2.0.0.0
    #4
    Még szerencse, hogy nem egy ember (potenciális néző) véleménye alapján dől el egy-egy film sorsa.

    Például, lehet, hogy Te utáltad az Insomnia (2002), de Nekem tetszett...
    S ez csak egy példa volt.
  • Magiszter
    #3
    Valaki megmondaná hogy a legfelső és a legalsó kép milyen fimből van?
    Mert Viki Bácsi kicsi kacsója letörne ha egyszer is mellékelne magyarázatot hozzá. Kicsit nevetséges hogy a tineye-al kell rákeresnem a képre, hogy megtudjam milyen filmből van. Egy filmes ciknél...
  • WoodrowWilson
    #2
    "elkerülhetetlen a csalódás és a végeredményt az "életem legpocsékabb filmje" szótrióval jellemző megállapítások"

    Én is valahogy így voltam vele, bár nem a legpocsékabb, de azon kevés között van, amit nem bírtam végignézni.
  • gulyasandras
    #1
    Persze, lehet mondani, hogy Malick, Allen, Fincher, Scorsese stb. jó filmeket alkottak tavaly, de önmaguk korábbi filmjeihez képest roppant halovány produkciókról van szó. Kötve hiszem (hiszen ezt tapasztalom élőszóban, fórumokon), hogy ha valakit megkérdeznek, felsorolná-e a legjobb Malick, Allen, Fincher, Scorsese stb filmeket, hogy az utóbbi 10 év terméséből akár egyet is megnevezne.

    Kedvenc példámmal élve (R. W. segítségével, érdemes végignézni), Pacino (vagy Robert De Niro, Tom Hanks, de 100 nevet is fel lehetne sorolni) is csak lejáratja magát az utóbbi évtizedekben, ahelyett, hogy a csúcson (jó 30 évvel ezelőtt abbahagyta volna)

    Kell a pénz is, ezt elismerem, de azért ekkora reputációval bíró rendezők, színészek néha hallgathatnának az eszükre is.