16
a Showtime új vígjátéksorozata
  • [HUN]FaTaL
    #16
    Most értem a végére az első évadnak, +fav :)
  • MerlinW
    #15
    2013-Mar-17 House of Lies 02x09 Liability
    2013-Mar-24 House of Lies 02x10 All In
    2013-Mar-31 House of Lies 02x11 Hostile Takeover
    2013-Apr-07 House of Lies 02x12 Til Death Do Us Part
  • bakkerman
    #14
    :)
  • bakkerman
    #13
    tegnap kezdtem el nézni,sose ítélkezek az első látott rész alapján,így rögtön megnéztem a másodikat,és rohadt nagyot szólt,nagyon bejövős lesz ez a sorozat,a főszereplő zseniálisan játszik,és maga a csapata is nagyon együtt van,jók a szövegek,és Kristen Bell...gyönyörű nő :)
  • MerlinW
    #12
    Már a harmadik résznél jár, jövőhéten jön a negyedik.

    2013-Jan-13 House of Lies 02x01 Stochasticity
    2013-Jan-20 House of Lies 02x02 When Dinosaurs Ruled The Planet
    2013-Jan-27 House of Lies 02x03 Man-date
    2013-Feb-10 House of Lies 02x04 Damonshildren.org
    2013-Feb-17 House of Lies 02x05 Sincerity Is An Easy Disguise In This Business
    2013-Feb-24 House of Lies 02x06 Family Values
    2013-Mar-03 House of Lies 02x07 TBA
    2013-Mar-10 House of Lies 02x08 TBA
    2013-Mar-17 House of Lies 02x09 TBA
  • gotchaaa
    #11
    Kint van a 2. évad 1. része, ha esetleg érdekel valakit :)
  • MerlinW
    #10
    Az évad felétől beindul nagyon. Az utolsó 6 rész alapján számomra az év sorozata. Jó hír, hogy a második évad berendelve.
  • ffxi
    #9
    Fura, bizarr és sűrű. Nem ér fel a nagyokhoz. De 1 kellemes estét tud okozni.
  • tobias88
    #8
    Hát, első 2 rész alapján én a tovább nézés határán vagyok, de biztos hogy nem eszméletlen jó sorozat főleg a homi 8 éves gyerekkel...
  • zetortraktor
    #7
    Ebben is kibeszélnek a nézőhöz.
  • kifli
    #6
    btw a címének kellene a főcímnek lenni, annak, hogy a Showtime új sorozata, pedig az alcímnek. legalábbis, így jobban megtalálható...
  • passatgt
    #5
    ennek mi köze a Hustle-hez?:)

    sorozatjunkien is azt írták, de nem értem, ez nem átverős sorozat
  • ldavid
    #4
    pilot nekem nem tetszett - a Hustle jobb szerintem (bár abból se sokat láttam), meg amúgy is rühellem amikor a nézőhöz beszél egy szereplő.
    az idő meg megáll (már amikor egyáltalán) és később senkit sem zavar, hogy a figura még egy mp-el ezelőtt máshol volt, ez azért elég röhelyes és elkerülhető lett volna
  • Thaddeus
    #3
    Kegyetlen jó sorozat, nagyon működik a kémia a tagok között, Kristen Bell pedig szokás szerint gyönyörű. Cheadle aláz rendesen, főleg az exével való jelenetek a legjobbak.
    Angol felirattal is nehéz a nyelvezet, rengeteg a szakmai kifejezés, illetve pörögnek nagyon a dialógusok. Mindenesetre eddig nagyon jó, maradok mindenképp.
  • sznus
    #2
    Felirat a szokásos oldalakon megtalálható! ;)
    Armandai fordítja. Legjobb tudomásom szerint nincs Twitter-e.
    (Egy moderátort megkérnék, hogy a téma rövid címét írja át House of Lies-ra. Összekevertem a 2 szövegmezőt. Bocsi és köszi!)
  • sznus
    #1
    Eddig 2 rész ment le a Showtime új, 30 perces vígjátéksorozatából, mely a House of Lies címet viseli. Don Cheadle a főszereplő, Ő egy 4 fős "cégügyi tanácsadó" csapatot vezet. A sorozat pörgős, jó poénokkal tarkított. Korrekt újonc, így év elején, hozza a "jó öreg" Showtime-sorozatos színvonalat.

    Mindenkinek csak ajánlani tudom!

    Promó:

    Trailer:


    Az első két részt egyaránt 9/10-re értékelem. Ütős kezdés... meglátjuk, hogy hogyan folytatódik.

    Jöhet a feketeleves: Kinek hogy tetszett? Ki látta? Vélemény?