12
  • hunwhite
    #12
    Nem tudom igazán, de a látottak alapján nekek mindegyik CS utánzatnak tűnik! Azt viszont nagyon nembírom! Remélem, hogy az új Ghost Recon Future Soldier valami mást ad majd vissza! :) http://ghostrecon.uk.ubi.com/
  • Skynet
    #11
    Csak tegyük hozzá hogy a BF3-ban némi tudást is igényel ellőni a pilótát.:)
  • Bendzs
    #10
    Amúgy a modern háborús FPS-ek multis játékélményét viszonylag könnyen össze lehet hasonlítani... ha leszűkíteném BF3-MW3-ra a hasonlítást:

    BF3 multi játékélmény: A mesterlövészpuskáddal lelövöd egy ellenséges vadászgép pilótáját, a vadászgép egy épületbe zuhan, és a rombolható környezetnek köszönhetően az épület rádől az épp mellette elhaladó ellenséges tankra és 3-4 gyalogos katonára.

    MW3 multi játékélmény:: A mesterlövészpuskáddal össze-vissza ugrálsz, és "skill-shotokat" csinálsz sprintelés közben távcső nélkül, vagy pedig a késeddel próbálsz meg megölni minden ellenfelet.

    El lehet dönteni, ki melyiket élvezi jobban.

    Jelzem pártatlan vagyok, mindkét játékot kedvelem, de a tény az tény.
  • Skynet
    #9
    A minősggel pont a a bajom hogy ez már NEM COD!
    SEHOL sem éri el a régi COD4 és elötte lévő részek minőségét a multi.
    Faékre butított skillmentes szemét.
  • nyuny01 #8
    De ha ő ezzel elüti az időt és szórakoztatja akkor miért ne játsszon vele!Neki ez pont elég hogy felmegy és hentel egyet!Jó lenne ha felfognád már végre,valakinek mások az elvárásai a játékokkal szemben!A minőséggel meg nem tudom mi a bajod,talán az hogy Call of Duty-nak hívják?Neked már bármilyen újítást rakhatnak bele akkor is lesz***zod csak mert COD!
  • Skynet
    #7
    Naja sokmillió légy ne tévedhet.:)
    A közel 3000 órányi COD-os múltam valóban tapasztalatlanságról szól,ahogy az is hogy PC-n a COD gyakorlatilag halott az elődökhöz képest,az összes nagynevű régi klán már az MW2 óta itthagyta nem véletlenül.
    Egyedül konzolon sikeres,ott is főleg az "angol" anyanyelvű régiókban a tizenéves korosztálynál akiknek a gagyi rombuta faék egyszerüségű multi még minőség...:)
    De ha szerinted egy játék minőségét az határozza meg hogy mennyit adtak el belőle akkor inkább ne beszélgessünk intelligenciáról,főleg ne ilyen "magasröptűen" ahogy próbálod előadni...:D
  • tomboy013
    #6
    Nem kell vele foglalkozni, állandóan ott rinyál valahol hogy a CoD milyen szar :)
  • bladesoft
    #5
    Hihetetlen magasröptű individuum lehetsz ha így gondolkodsz x millió vásárlóról.
    vagy csak troll vagy. Aki nem intelligens, nem tapasztalt csak szeret hülyeségeket beszélni...
  • xido
    #4
    Mikor már nem voltak igazán VH-s címek,jókora meglepetés volt a Maffia 2 olasz frontos nyitánya..és keserű csalódás a kidolgozatlansága és rövidsége
  • Skynet
    #3
    Nem a kor a probléma hanem a célközönségnek szánt minőség,ami a béka segge alatt van értelmes játékosok szemében (sajnos ők vannak kevesebben,a célközönség veszi a gyatrafost zsákszámra lásd COD MW2,MW3...)
  • bladesoft
    #2
    Én egy első világháborús vagy épp egy kicsit előretekintő "space" kolonizációs háborús fps-t tudnék elképzelni kezeikből :D
    Első világháborút azért mert eléggé elhanyagolt pedig hihetetlen koncentrált helyen történtek az ütközetek.
  • tomboy013
    #1
    Inkább térnének vissza a 2. VH-hoz ma már az lenne a nagy szám nem az új CoD meg BF meg MoH. Mert biztos hogy a MoH is felhagyott a világháborúval :/