9
  • Jawarider
    #9
    Szerintem ma már egy pozitív értelemben egy olyan blőd vígjáték mint pl. Csupasz Pisztoly, Rendőrakadémia, Haláli Fegyver stb. nem lenne sikeres, kimentek a divatból. Vagy nem ?
  • zetortraktor
    #8
    Az biztos, hogy ma sokkal igényesebb filmek vannak, mint régen.
  • Zombee
    #7
    Mert a mai filmek nem gagyik javarészt...
    Én a mai napig imádom, és elhatárolódok mindenféle remake-től. Kissé naiv, kissé bugyuta, de ártalmatlan és őszintén idióta vígjáték az eredeti, ami ráadásul még vicces is.
  • Lipi1980
    #6
    Hát ezt a faszit sem ismerném fel, ha elmenne mellettem az utcán... Max ha elkezdene hangokat utánozni...
  • zetortraktor
    #5
    Nem fogják újraforgatni, ma már gagyinak hatna, ahogy írja Night is. Csak csinálnak egy filmet, amiben rendőrkadétok lesznek.
  • Segal
    #4
    Még nincs is április elseje pedig ez egy nagyon rossz vicc...
    KÖnyörgöm miért kell minden régi filmet újraforgatni? Ez tényleg egy szenzációs "sorozat" volt anno de szépen békén kéne hagyni.
    Buba forog a sírjába a hír hallatán...
  • zetortraktor
    #3
    Ezek a filmek is csak gyerekként voltak viccesek és akkor, amikor alig láttunk amerikai filmet. Oké, az első résznek még nem is rosszak az értékelései, de a többit pár magyar fiatalon szerintem senki nem találta viccesnek. Nem vagyok büszke az akkor ízlésemre. :))
  • nlght
    #2
    nekem is gyerekkori kedvenc volt, vhs-n rongyosra néztem, de ma már nem menne el, csúfos bukás lenne a mozikban, mert mások az igények, magasabb színvonalat vár el az ember, ha kipengeti a mozijegy árát
  • xido
    #1
    A tv sorozat már megmutatta,hogy ha akarnák,lehetne a nevet tovább vinni új kadétokkal..iszonyat gáz szerintem ugyanazokat a karaktereket újra játszatni másokkal,mert ezek a srácok csak egyszer voltak és kész...nincs még egy ilyen jól összerakott gárda..