153
Футбольный клуб Динамо Москва

  • Christian88
    #73
    És már 0-3. Dzsudzsáknak eddig volt egy jó beindulása és egy jó lefordulása, amit két rossz passz követett és rengeteg eladott labdája.
  • Effe88
    #72
    na ezt megnézem
    port klubom van:D:D:D
    0:2 eddig a zenitnek:D:D:D
  • Christian88
    #71
    Dinamo - zenit Sport klub élő.

    Dzsudzsák kezdő. Bár eddig 3 labdát eladott 10 perc alatt
  • bakkerman
    #70
    aha,értem,hát lesz ez jobb is tutira,első meccse,pont a céeszkáa ellen,felveszi a ritmust 2-3 bajnoki alatt,és jó lesz :)
  • paly90
    #69
    1 gólpassz és más semmi....kb ennyi...mondjuk nem is nagyon keresték a társak, de amikor nála volt a labda akkor is vagy rosszul adta be vagy hátrafelé passzolt...a pontrúgásai meg egyszerűen szörnyűek voltak...
  • Christian88
    #68
    Szerintem rosszul játszott az egész csapat, Dzsudzsáknak kb az az egy megmozdulása volt jó. A gól után viszont meg jött a kedvük. Utána egész jól pörögtek.
  • bakkerman
    #67
    1-1 lett Dzs gólpasszt adott,összefoglaló van már a meccsről? Ti néztétek? Lázska hogy csapatta?
  • paly90
    #66
    reméljük...
    csak az a baj h most a NS isteníteni fogja...pedig nem érdemli meg azért...1 jó labdája volt egész meccsen...
  • Christian88
    #65
    Legalább talált egy gólpasszt, talán segít az önbizalmán.
  • paly90
    #64
    sajnos Balázska még jobban...
  • Christian88
    #63
    Elég halovány ez a Dinamo eddig
  • Effe88
    #62
    látni látni fogjuk nagy valószínűséggel a nemzetközi porondon...csak ugye nem mindegy el vagy bl...
  • bakkerman
    #61
    na az egy nagy meccs lesz,eldőlhet hogy ősszel látjuk-e nemzetközi porondon balut
  • Effe88
    #60
    gyinamó-anzsi 0:1
    3. a gyinamó 2 pont le van maradva a cska mögött(1. hely bl-2,hely bl selejetző)

    köv meccs: cska-gyinamo (dzsudzsákkal, ott sok minden eldőlhet)
  • Effe88
    #59
    igen?
    kösz jó tudni
  • bakkerman
    #58
    jaaaaaaaa nem,van egy kikötés az új szerződésében,a dinamo első anzsi elleni meccsén nem játszhat
  • bakkerman
    #57
    szerintem csak simán nem jelölték
  • Effe88
    #56
    megy a gyinamo-anzsi meccs
    na most zsuzsika keretbe sincs????
    sérült lenne??
  • bakkerman
    #55
    én ugyan nem,aki nézi az nso-t,az minden nap találkozik az éppen aktuális Dzsudzsák sztorival,hogy Kurányival éppen mit ebédeltek,vagy hogy az edzés utána milyen cipőt néztek ki maguknak :DDDD
  • IXEMGabeo
    #54
    Lemaradtatok eme jeles alkalomról srácok?
  • Christian88
    #53
    Előrelépés

    Jó jó csak felkészülési meccs
  • commissioner
    #52
    igen, egyetértek, de azért én úgy elnéztem volna, h gólpasszt ad Etonak :D
  • bakkerman
    #51
    az a lényeg,hogy szépen végigcsinálja a felkészülést,és akkor nem lesz gond,alapembere lesz a dinamonak!
  • commissioner
    #50
    Dzsudzsák vesztes meccsen mutatkozott be
  • IXEMGabeo
    #49
    mi a helyzet "szeretett" csapatunkkal? máá látom banner is van
  • szabii98
    #48
    Wow milyen őszinte mosoly

    szerk.: a sors iróniája hogy mikor kijött a FIFA 12, a Dinamoval kezdtem menedzser módot és leigazoltam Bazsikát. Csak én 14m euróért vettem :D
  • LasDen #47
    szerintem minden oldalon 5 sor az ami fontos, a többi csak cikkelyek meg paragrafusok leírása...:D
  • Neoncsoves
    #46
    "nem vállalunk felelősséget azért, hogyha az orosz maffia esetleg elrabolná, kirabolná, esetleg meggyilkolná."
  • Effe88
    #45
    az van benne hogy aszondja.........én dzsudzsák balázs kijelentem mindig hűen fogom szolgálni a gyinamót,sohe el nem hagyom magasabb fizetésért ,stb stb....
  • bakkerman
    #44
    jó vaskos szerződés,egyszer úgy belepillantanék egy futballista szerződésébe,hogy mégis miről tudnak rizsázni több oldalon keresztül
  • IXEMGabeo
    #43
    D betű a mezén pont a nevéhez illik
  • gabber_saviola
    #42
    Nincs mit. A gyári oldalról van, én csak bekopiztam.
  • Effe88
    #41
    köszi
    jó lett
  • gabber_saviola
    #40
    na dobtam be bannert is :ASDasdasd
  • gabber_saviola
    #39
    jaj ez lemaradt :ASDasdasd

  • gabber_saviola
    #38


  • Effe88
    #37
    zsír
  • gabber_saviola
    #36
  • Steve Downie
    #35
  • bakkerman
    #34
    én a hírekben úgy hallottam,hogy a fizuja évente elérheti a 3 milliárd forintot,szal szerintem ebben prémiumok is vannak