27
konzolosoknak!!!
  • nandi17653
    #27
    ki lehet kapcsolni az auto saving-et ??? fontos lenne
  • Vadnokedli
    #26
    Kerdezd a normal BF3 topikban azoktol akik at iranyitottak ide spec.:D
  • shaddam
    #25
    Mi a francnak minden egyes játéknak minden platformra topik, lásd alan wake, hogy aztán a flame menjen. Annak meg akinek az 5 oldalnyi csaló,bf3.exe leállás meg pb hibák között böki a szemét szököévente egy komment ami nem pécés hibával foglalkozik az ujját kéne eltörni hogy ilyen topikokkal szennyeszi az internetet.

    Forog a gyomrom az ilyen legalja (bf) közösséget romboló és uszító szerencsétlenektől.
  • FlyHigh
    #24
    Nem olyan gyorsan mint pc-n, de azt ne felejtsd el, hogy konzolosok játszanak egymás ellen, senki sincs egymáshoz képest hátrányban.
  • Bogdogege
    #23
    Azért ha megfigyeled schrank írásait meg a BB-ét azért szekrényében van Ló-gika, BB meg nem tette túl magát azon , hogy nem jelenik meg a Red Dead Redemption pc-re.

  • SzinesGeza
    #22
    Mindig is egy rosszindulatú seggfej voltál, bármelyik topikban.
    Az meg már a te problémád ha nem vagy képes megérteni, hogy csak azért nyitottam meg ezt, hogy ne a másikban csörtézzenek a pc-s, konzolos idióták.
    Mint pl. ez is:

    "Privátüzenetek Beérkezett üzenetek
    Feladó: Büdös Bohóc
    Elküldve: 2012. 01. 12. 08:48
    Tárgy: Nincs tárgy
    hülye buzi geci vagy"


    Ja, és nem mindig magadból kellene kiindulnod!
  • Vadnokedli
    #21
    Kérdés; KONZOLON van ez a problem persze:

    Nektek is van olyan hogy próbáltok csatlakozni egy szerverre és nem csatlakozik... random módon pl WAKE ISLAND RUSH-ba nem, csak CQ-ba? és ezt így megtartja... nem csatlakozik, csak ha következőben jön.(már ha játékban vagyok.)
  • kifli
    #20
    milyen gyorsan tudsz megfordulni? :D
  • LegendTommy
    #19
    semmi közöm a konzol vs. pc-hez, mindkettő van és mindkettő szuper, de miért ne lehetne konzolon fps-ezni?
  • szekrény
    #18
    hagyjátok Gézát hiszen a vezetéknevét pesten akasztották rá amikor is az egyik felvonuláson önfeledt állapotban egy szivárvány színű lobogóval feltűnősködött ...
  • PeeTeR
    #17
    :DDDD
  • kifli
    #16
    ésha az ikszbookszát húzta újra?
  • PeeTeR
    #15
    na pont ezert nem volt ertelme az egesznek.. akinek meg topicnyitasi kenyszere van huzzon a gumiba/sajatba
  • BugaHUN
    #14
    bocsi hogy rossz helyre irtam nem figyeltem hogy konzolforum
  • BugaHUN
    #13
    sziasztok:tudna nekem segíteni valaki:újra raktam a gépet feltettem a játékot elkezdi frissíteni 99% nál megáll visszafele megy 34% ig onnan folytatja már 2 órája ezt csinálja
  • 0Fritz0
    #12
    Világ gondjai egyesüljetek.
  • hugopareiros
    #11
    Beszarok rajtatok, múltkor megnyílt az Alan Wake PC topic, akkor a konzolosok szólták meg a PC-seket, hogy minek nyitottak külön topicot.
    Most itt a BF3 konzolos topicja, és a PC-sek jöttek trollkodni.

    grat mindenkinek
  • SzinesGeza
    #10
    Őszintén?
    Leszarom.
    Viszont untam már, hogy egy konzolos gyökér a másik topikba jár trollkodni.
    Amúgy nem tűnt fel, hogy van külön játékosok fóruma és konzolosoké?
    Vajon miért? Rakd össze!
  • Micsu
    #9
    de csak azért mert minek 5 ilyen topikot nyitni
  • Armagedown
    #8
    kaptad a minuszt :D
  • Guren
    #7
    nevettem
  • Ironman2
    #6
    Mi a fenének 2 Battlefield 3 topik? A konzol is ugyanúgy elfér egy topikban,mint a Pc
  • Bruk
    #5
    Az sg-n ne várj többet, ahol a tapló világ az egyik legnépszerűbb topik.
  • PeeTeR
    #4
    te pazzeg ha mar nyitsz egy topicot akarminek is... ennel ertelmesebb kezdo hozzaszolast nem nagy kihivas osszehozni, neked megse sikerult.
  • hungaryws
    #3
    Szia!

    Bővebb leírást mellékelhettél volna, aki még nem ismerné a játékot.
  • MR ME
    #2
    konzolon fps
  • SzinesGeza
    #1
    Tehát nem pc-seknek!