9
  • gabba6
    #9
    Én szerintem már napok óta készült a faszi hogy lefényképezze és most sikerült!
    Elég jó vakuja lehet a telónak ha így kivilágított mindent Hm... érdekes :D
  • Tetsuo
    #8
    Persz ertem, de mas orszagokban miert nincs igy? A "nagyon demokratikus" Angliaban pl.? Ott sem lesz semmi baja a bunozonek, ha kijon. Az emberek nem emlekeznek eveken at, ujsagban latott arcokra...
  • sbuci
    #7
    Azért valahol az már elég nagy gáz, ha a kaját lopják az ember hűtőjéből... szerintem enyhítő körülmény lesz, ha azt mondja, éhes volt csak ;)
  • thrawnguru
    #6
    Nem is tudom, nevezzetek maradinak, de egy bűnözőnek, ha már bizonyított, hogy az - mint a jelen esetben is - ne legyenek jogai...
  • endrev
    #5
    Tetsuo: mert az elkövetőnek joga van megváltozni akár a börtönbüntetésének letöltése után is, és egy esetleges (akkor már kompromittáló) felvétel a múltjából ezt a jogát sérthetné, illetve megszüntetné az esélyét a megváltozásra és újrakezdésre (márpedig ez az esély nagy motiváció, ami így megszűnne).

    Komolyan, nem gúnyolódom, egyébként ez így korrekt. Ha átgondolod és a helyébe képzeled magad, magad is rájössz.
  • Tetsuo
    #4
    Nagy szerencseje volt a tulajnak, hogy meg el.
    Azt viszont nem ertem, hogy Magyarorszagon miert kell eltakarni az elkoveto arcat?
  • Kornan
    #3
    Szerencse, hogy elfutott és nem támadt rá a tulajra. Néhányan lehet megpróbálták volna elvenni tőle a telefont.

    Amúgy étellopásért nem hiszem, hogy sokat kap. Kint lesz 1-2.
  • KRTuning
    #2
    AWWWWWWWWWWWW YYYYYYYYYYEEEEEEEEAAAAAAAAHHHHHHHHHHHH!!!
  • jtrencsenyi
    #1
    Szerencsére az idén már nem kell fotókkal bajlódni. Fejbe lehet csapni egy baltával és itt véget is ér a történet. :)