15
  • koschwarz
    #15
    Na most tudom hogy ez teljesen mas jellegu ingyenes jatek a cikkben levokho kepest de guglizzatok ra a last stand union city cimre...bongeszos jatek de zsenialis zombis akcio rpg jo szivvel ajanlom egy kis kazual szorakozasra bar el lehet szorakozni vele tobb oraig is mire vegigviszed.
  • Kornan
    #14
    NP, neten még mindig játszanak vele. :P Csak annyi a baj, hogy sok a veterán, így elég erősek az ellenfelek.
  • M2 #13
    Nagyon köszönöm, hogy beírtad a MechWarrior-t, csak halványan emlékeztem a játékra, címére viszont egyáltalán nem. És most ráadásul Free! :-)
  • Kornan
    #12
    Egy random oldalról akartam letölteni egy patchet és tök véletlen megakadt a szemem egy cikken amikbe volt pár ilyen.

    Aki még szereti az ilyen ingyenes játékokat és nem gond neki, hogy régi, akkor tudom még ajánlani a warzone 2100, mechwarrior 4 mercenaries, total annihilation: spring címeket.
  • FoodLFG
    #11
    Elég jónak tűnnek. Látok bennük fantáziát.

    Hogyan szoktál ilyen játékokra rábukkanni ?
  • Kasya
    #10
    Sajnálom, de a Nadirimet amennyire vártam, akkora csalódás volt.
  • TVelvet
    #9
    Drakensang Onlány? Hmm?
  • MiQ
    #8
    Pont a Nadirim lett az első :O
    Gratulálok a „kifinomult” ízléshez!!! Még az ingyenes RPG-k között sem lehetne az első!
  • M2 #7
    Első megnézésre a Nadirim óriási csalódás: olyan mintha a profi grafikusok elvitték volna a pénz 99%-át, így nem jutott az animátoroknak és a programozóknak.

    A kevesebb több lett volna, de remélem másoknak ez nem tűnik fel és lesz sok játékosuk!
  • Tetsuo
    #6
    Teljesen ingyenessé vált... természetesen vannak olyan részek, melyek eléréséhez fizetnünk kell.
  • freeapro
    #5
    quakelive.com
  • Kornan
    #4
    Én ezeket az ingyenes játékokat várom:
    (2012 lehetséges legjobb ingyenes játékai)

    Tribes Ascend A 2. részét annak idején szerettem. Azt is ingyenessé tették.

    End of nations. Ez ilyen mmo-rts.

    Firefall
  • morden
    #3
    Inkább az IG sorozatot folytatták volna, mint megcsinálni az 1000000+1. netes mmot.
  • Szefmester
    #2
    A Nadirim számomra komoly csalódás lett. Vártam, kipróbáltam... otthagytam...
    A wonderputt pedig egyszer végigjátszható kedves aranyos, és kellően nehéz játék. De nem az a fajta amit hónapok múlva újra elővennék.
  • rágógumi
    #1
    Wonderputt (y)