9
  • Zoliz
    #9
    Ugy gondolom, hogy nem tortent semmifele aradas, csak így tartjak mestersegesen magasan az arakat. Hozzak at ide a gyarakat ha ez a kifogasuk oka, itt a Duna nem ont ki, mint a malaria orszagokban szokta.
  • AgentKis
    #8
    Meg nem viheted magaddal, meg a legtöbben csak "netezni" használják, arra jó már a telefon, tablet, TV stb. A hordozható meg az asztali együttes használata nem nagy "élmény" az állandó szinkronolgatás miatt. Egyszerűen a PC elavult, mint otthoni "szórakoztató" berendezés. Munkahelyeken még dívik, de kiszorul hamar. Zajos és nagy. Ott marad meg, ahol ténylegesen szükséges a nagy számítási kapacitás.
  • AgentKis
    #7
    Kicsit olyanok mint a bankárok.
  • narumon
    #6
    Egyébként a PC piac folyamatosan lassul, európában meg drámaian. Ugyanis nincs értelme PC-t fejleszteni. Egy pár éves géppel tökéletesen elvan az ember, mindenre alkalmas ha nem akar rajta Crysis 87-et játszani. A PC fejlesztésre szánt pénzt az emberek inkább mobil telefonra vagy túlélésre költik.
  • narumon
    #5
    Gondolom életedben nem láttál még kereskedőt / kereskedést közelről.
    Én tavaly év végén felszámoltam minden PC-s bizniszt mert nem éri meg. 5-10%-al lehet gépeket eladni ami egy normális céget nem képes eltartani. Így maradnak a garázs boltok és maradnak azok akik valamelyik nagy céget húzzák le havonta, de piszkosul.
  • narumon
    #4
    Telefon és kapsz rá új kódot.
  • hunwhite
    #3
    És? Simán újrahúzod és telcsizel egy új aktiváló kód ügyében...
    Kedves tör magyart beszélő ukrán hölgynek elmondod, hogy előző megsült és csere volt. Ennyi! Rendezd te az életed! :D
  • evetke007
    #2
    "A HDD-hiány miatt nőtt a PC-k ára, emiatt a kereskedők kevesebb konfigurációt tudtak értékesíteni."

    Ugyan már, az van hogy a kereskedők egy fillér haszonról sem hajlandóak lemondani a nehéz helyzet ellenére.
    A gyártó küzdhet nehézségekkel, tönkremehetnek, a vásárlók fizethet többszörös árat, nade hogy a kereskedő (elvár)haszna csökkenjen ... naaa olyan nincs.
  • speed2006
    #1
    Én már vennék alaplapot, mert kéne fejleszteni, de winfos OEM és ahhoz van licencelve.