7
  • okosan gyerekek
    #7
    "Kérdés azonban, hogy kik finanszíroznák a vezetékek kiépítését és mikor helyezik üzembe a Kuba és Venezuela közötti optikai kábelt."

    Jaj, jaj! Üvöltsed, a nemzetközi piac, igen, adják fel gyorsan a gazdasági függetlenségüket, legyenek ők is rabszolgái más országoknak. Szerintem teljesen mindegy az embereknek, hogy pórázon, vagy pórázon vannak. Jó az nekik úgy, lehet én is jobban örülnék annak, ha Kubában laknék, mint egy ilyen kiszolgáltatott geci országban, ahol ha arra törekszik a kormány, hogy kiszabaduljon a hitelcsapdájából és érdemileg tesz is ezügyben, akkor minden kurva hitelminősítő szervezet a torkának ugrik.

    Várom, hogy bedőljön a faszba az ország, komolyan! Majd építünk magunknak olyat, ami a miénk lesz, nyugatiak, keletiek meg szívhatják egymás faszát.
  • finizlik
    #6
    VIVA LA CUBA !

    Regelem rá Che Guevara -t!
  • gkalcso
    #5
    A sávszélességet majd növelik a máshol már gyenge eszközök átszállításával. Kb. mint nálunk a mobilnetnél a Németből, Norvégiából hozottakkal. Addig meg flashblock meg a képek kikapcsolása (mint anno a betárcsázós időkben a netscape navigátornál) vagy

    gepem:~$ w3m sg.hu
  • Cat #4
    csak kubán belülről érhető el.
  • Yodafon
    #3
    Nem jou a link :(
  • mad mind
    #2
    Az embargó miatt nem mehet oda. Ezért ki sem szolgálhatja Castroékat. Gondolom Cukorhegy szomorú is miatta.
  • sanyicks
    #1
    Pedig szerintem a Facebook készséggel átnyújtana minden adatot a kubai kormánynak is a gyanús személyekről, nem hiszem hogy csak a demokrácia 2 fellegvárának az usa-nak is izraelnek adná ki az infokat... biztos van az az összeg amiért bárkinek :)