11
SugarSync - Fájl szinkronizáció és Online adatmentés - Érd el bárhonnan a fájlaidat
  • thommen
    #11
    Szerintem a sugarsync a legjobb! Alapból 5GB ot ad és ha ezen a referral linken regisztrálsz:

    https://www.sugarsync.com/referral?rf=c5707dqf33vqq&utm_source=txemail&utm_medium=email&utm_campaign=referral

    akkor kapsz még 500MB-ot. Ha végigmész az alap lépéseken akkor az plusz 750MB tehát már 6,25GB-nél tartunk.
    Ha van a családban még 1-2 gép barátnő/barát/testvér/szülő akkor kapásból még 1-2 GB hozzájön. Ja és egy trükk ha van régi gép otthon amit nem használsz akkor érdemes rá is regisztrálni. tehát elég hamar összejön 7-8 GB.
    És az biztos, hogy a legjobb PC/MAC kliese van. A dropbox közelébe sem ér. De ha valaki használt már cloud szolgáltatást és feltelepíti a sugarsync-et meglepődik, hogy milyen sokrétű.
    Érdemes kipróbálni.

  • Evin
    #10
    Hát, amire még emlékszem: Mimedia 7GB, CX.com 10GB, Symform 10GB
    Az 500GB-os keresővel biztos megtalálható.
  • Tikal #9
    nekem meg kapásból volt ennyi sugarsync-en anélkül hogy bármit tettem volna :)

    dropbox-on 2GB-tal kezdel...
  • Tikal #8
    mondanád melyek ezek?
  • Relevart
    #7
    Látom néhányan már regisztráltatok. Eddig bejön?

    Aki esetleg a továbbiakban regelne ezen a ref linken keresztül tudja megtenni (az előző már nem jó)

    https://www.sugarsync.com/referral?rf=550frpx6j7kh&utm_source=txemail&utm_medium=email&utm_campaign=referral
  • msstz
    #6
    Jobb, mert bármelyik mappát szinkronizálhatod, nem pedig egy központival kell dolgoznod, mint a Dropboxnál. Legalábbis én ezért váltottam.
  • Rage47
    #5
    5.88GB tárhelyem van Dropboxon :D
  • Evin
    #4
    Ma már minden fán terem ilyen. Én már találtam 10GB-osat is, meg 500-ast is, csak abban az a gáz, hogy kliens szoftver az ingyenes tárhelyhez nem jár. Ha csak a méret a lényeg. :)
  • Tikal #3
    Szerintem jobb... Tárhely is tobb
  • Rage47
    #2
    jobb, mint a Dropbox?

  • Relevart
    #1
    Sziasztok!

    A DropBoxhoz hasonló online adatmentő, fájlmegosztó és szinkronizáló szolgáltatás a SugarSync. Az ingyenes account 5 GB tárhelyet biztosít. Amelyen bármit tárolhatsz és ezt bárhonnan elérheted: PC, Laptop, Android, IPhone stb.

    Nagyszerű referral programjuk van. Minden meghívott után te és a meghívottad is 500 MB plusz tárhelyet kap.

    Tehát, ha az alábbi linken regisztrálsz, akkor 5.5 GB ingyenes tárhellyel indulsz, és én is kapok plusz fél GB-t.

    www.sugarsync.com (referral link!)

    Akinek szüksége van ilyen szolgáltatásra, az próbálja ki bátran! És kíváncsian várom a véleményeket, visszajelzéseket ide.