9
  • hungi
    #9
    Az ára meg 2,999.00 indiai rúpia = 13,707 Forint.
    Akkor már inkább egy olcsó ZTE telefon (ugye hackelt Flash van már arm6-os gépekre is...), az is tud ennyit és telefonálni is lehet vele.
  • hungi
    #8
    Hivatalos oldalon ennyi van: "WiFi connectivity and support for optional 3G modems". Nincs szó semmiféle GPRS sebesség-korlátról (szép is lenne 2012-ben...).

    A szélessávú mobilinternet Indiában gondolom nincs úgy kiépítve mint Európában, így a többségnek valószínűleg a GPRS sebesség marad - lehet hogy erre utaltak.
  • Zoliz
    #7
    Amúgy elmondaná valaki, hogy mire jó egy táblagép egy jó mobilhoz képest? Azon kívül, hogy akkora mint egy orosz számológép a 60-as évekból..
  • narumon
    #6
    Azt még mindig nem tudom, hogy az ipad hogy jön ide. Abból nincs 7". Ha meg tetszik az embereknek a 7" akkor 50 féle gyártótól tud jelenleg is választani.
  • viasz
    #5
    Úgy jön ide, hogy 2 hírrel odébb erről is szó van, hasonló a téma. Ezen kívül úgy néz ki, hogy ha az embereknek tetszik a 7 col, akkor ez a gép esélyes a nagy népszerűségre. Bár ez a mobilinternet csak GPRS-en keresztül megy dolog tényleg érdekes. Szerintem csak félrefordítás, mert tényleg nehéz elképzelni, hogy van WiFi, de azzal nem lehet netezni.
  • narumon
    #4
    Na most ez hogy jön ide? A hírben semmiféle ipad nem szerepel, 7" tablet meg évek óta kapható.

    A hírhez: Látatlanban elmondom, hogy ugyanazokkal a hibákkal küszködik mint az olcsó kína szarok; szar lesz a kijelzője, szar lesz az érintés érzékelője, szar lesz az összeszerelés minősége, a három órás akku idő egy nagyon rossz vicc, arról meg nem szól a fáma, hogy andoird market elérhető-e, illetve, hogy az onnan letölthető programok mennek-e rendesen. Egy előnye van, legalább olcsó. Mondjuk interaktív pohár alátét nem is olyan rossz ötlet.
  • wraithLord
    #3
    Biztosan igaza volt. Pont azért mondta, hogy felvilágosítsa a felhasználókat, hogy a 7 collos iPadot nem tudják rendesen kezelni. Szerintem egyszerűen nem tetszett neki az iHokedli név... X)

    ----
    Nem hangzik rosszul, pláne ennyi pénzért. Azt nem értem, hogy ha van benne wifi, akkor netezni miért csak gprs-en keresztül lehet vele...
  • Madve
    #2
    A neve alapján arra tippeltem, hogy ez az első tábla, ami ubuntut futtat. De mégsem...
  • viasz
    #1
    Na most majd kiderül, igaza volt e Steve Jobsnak, hogy a 7 colos táblagépet nem tudják az emberek rendese kezelni, ezért ők nem is csinálnak ekkora méretben ájpadot.