23
  • Sir Charles
    #23
    A Republic Commando nekem is hiányzott a listáról, már csak azért is ,mert egyedi a játékmenete.
    Viszont KOTOR mindenek felett!!!
  • Daell Drow
    #22
    1. Kotor ez nem kerdes
    2. Republic Commando ezt meg furcsalom hogy nincs a listaban, meghatarozo jatek nalam.
    3. Jedi knight 2 jedi outcast.
  • mad mind
    #21
    Azért az túlzás, hogy az SWTOR lenne a Kotor3.
    Mondjuk nekem is a Tie fighter az első, annak ellenére, hogy jobban kedvelem az rpg-ket.
  • Merces
    #20
    nekem speciel a Total Commander jön be ,sokat játszom vele
  • crosscut
    #19
    A kedves cikkíró gondolja, úgy hogy a Dark Forces illetve a Jedi Knight elbukott volna?
    Elég butaság ezt így általánosan írni, valóban kapott a Jedi Knight rossz értekelést anno (ha jól emlékszem 576 újságban valami 70 százalék körüli értéket kapott) de a többség "+" fogadta. Nekem mindkettő játék nagy kedvencem, és nem azért mert star wars univerzum.
    Az újabbak annyira nekem nem tetszettek már (Outcast, Academy)
  • Zero 7th
    #18
    Ja, az idóta, nulla hangulatú, halálunalmas DROIDOK elleni háborút. Hát köszi, akkor inkább megnézem még kétszer a IV-VI-ot.
  • Skynet
    #17
    1. X-Wing Alliance (és a többi xwing,tie ighter game,de az alliance a legjobb)
    2. Kotor 1-2
    3. Jedi Knight 2
  • Ayma
    #16
    KOTOR mindenek felett. Első hely szerintem is jó.
    Nálam második helyre az űrszimulátorok kerülnek, pár joy-t ott is szétszagattam maikor nem fordult úgy a gép ahogyan kellett volna:D:D
    Galaxiesről nem tudok nyilatkozni, személy szerint ne mpróbáltam, asztali RPG/SW fan haverok szerint jobban jártam wowal:D
    SWTOR sztoriorientált fejlődése viszont nekem nagyon bejövős, csak még bugos "kicist" a gém.
  • Woodsnail
    #15
    Úú a Republic Commando az de jó volt, már el is felejtettem!
  • Wlanseraf
    #14
    Star Wars Galaxies!!!! amíg a buzeráns sony el nem baszta... ezt a SW:TOR-t keresztbe hosszába lenyeli úgy hogy kurva régi...
  • Szefmester
    #13
    1. Kotor 2
    2. X-Wing vs Tie Fighter
    3. Republic Commando
    4. Jedi Knight 2
    5. Kotor 1
    6. Force Unleashed 1
    7. Rebell Assault (bár ennek inkább csak hangulata volt)
  • scagnetti
    #12
    Hát én speciel a legtöbbet, anno a Super Nintendo-ra kiadott trilógia első részével játszottam kockásra a fejemet. 2D-s játékmenete volt, de még néha ma is szoktam tolni vele emuval.
  • Herkulles
    #11
    Force Commander volt a legjobb. :)
  • Julius Caesar
    #10
    Republic Commando? Empire at War? Jedi Acadamy? Pont az a három nincs benne, amik nekem a legjobben bejöttek :D
  • cateran
    #9
    Jok voltak anno az X-winges gammak (az X-wing vs Tie-fightert sokat toltam :D)de -hands down- a KotOR mindent ut. A 2. helyert eles csata lehetett, de az 1. hely nem lehetett ketseges
  • Vanek úr
    #8
    Kevesen vannak, akiknek mond egyáltalán valamit az űrszimulátoros sorozat; pedig akkoriban rengeteget játszottunk vele (még az intrót, és az átvezetőket többször meg is néztük, mint egy filmet). Kár, hogy abbahagyták - szerintem most grafikailag felújítva is el lehetne adni (mint sok más programmal teszik, hogy 'felHDsítik').
  • Zaraki Kenpachi
    #7
    A Rebulic Commando hol marad?
    Azon ritka SW game egyike ahol nincs villám, 1000 méteres jump/speed..stb. Hanem elit klón osztag szemével látjuk a háborút.
  • lipovics
    #6
    Kedvencem a Jedi Knight II: Jedi Outcast, második a KOToR.
  • Evoluti0N
    #5
    A KotOR egyértelműen megérdemli az első helyezést.
  • semmikozod
    #4
    Az ilyen listákkal az a baj, hogy mindig személyes preferencia alakítja. Én pl. szerintem Star Wars rajongónak számítok, de a kotort utálom. Viszont olyat írni, hogy a Dark Forces vagy a Jedi Knight "elbukott" volna, igen nagy hülyeséget tükröz. :)
  • amitakartok
    #3
    Empire at War hol maradt?
  • Molnibalage
    #2
    Ha már SW.

    http://www.bruneras.com/
  • KGer
    #1
    1. X-Wing sorozat: X-Wing, B-Wing, Tie Figher, X-Wing vs Tie Figher, X-Wing Alliance
    2. Jedi Outcast
    3. The Force Unleashed