42865
  • b-type
    #42825
    Alapjáték ára,...hol van az már! :)
    Valamikor a napokban néztem Ilja oldalára, az sem gyenge hogy havi 20ezer dollárt keres ebből a játékból, és a hozzátett munkájából!
    nála mondjuk én is patronáló vagyok több éve de havi szinten már csak minimum összeggel, meg azért 3-4 havonta elköltök valami cuccra mindig pár eurot...
    Utoljára szerkesztette: b-type, 2022.01.01. 10:41:30
  • robicarlos6
    #42824
    Megvan már régen mert volt bundlezva..
  • b-type
    #42823
    ..hát ha ez neked nincs még meg akkor az már régen rossz :)))
  • robicarlos6
    #42822
    2 új komment. Bazz már azt hittem ingyen adják valahol ,de nem
  • b-type
    #42821
    :)
    jaja, buék!
  • lac coo
    #42820
    BUÉK !
  • alma2
    #42819
    content managarbe az iranyitasnal felul keyboard and mouse-t valasztva lehet gombra tenni a handbrake-t. bar te biztos kormany gombjara gondoltal.
    De ha 7 eve lehetett biztos most is lehet :)
    handbrake
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2021.12.01. 20:05:38
  • Zsoltee_a_bator
    #42818
    noob kerdes: kezifeket lehet rabindelni valamelyik gombra? csak analog inputot fogad el, legalabbis nem jottem ra, hogy lehet mashogy. Eddig nem kellett nagyon, de raktam a hillclimbra
  • Danecay
    #42817
    Bírom ezeket a videókat, az ember kicsit nem figyel és lehet fel sem tűnik, hogy nem valódi felvételt néz :)


  • alma2
    #42816
    Kerdezz ra az fb csoportban, ott meg akadnak emberek akik foglalkoznak mod-dal, plusz jatszanak is vele
  • Rudolf14
    #42815
    Üdv mindenkinek!Érdeklődnék hogy a 2010 Ferrari F10 motorhangot be tudna szerkeszteni valaki a 2013-as F138-ba? https://www.youtube.com/watch?v=lGhQiCx-FPc
  • Timbu
    #42814
    Mobile
    Utoljára szerkesztette: Timbu, 2021.09.05. 13:16:31
  • alma2
    #42813
    Sok vr-esnek megvaltas lehet, szerencsere nekem nincs szuksegem mar ra, de azert kiprobaltam, A jelenlegi beallitasaim szerint azert meg 0,75-on is lattam kulonbseget a nativ javara, de igazabol csak az elek zizegtek egy kicsit, de tobb energia befektetessel kikuszobolheto lenne legalabbis eselyes.
    es persze sok mas jatekban is mukodik.
    https://github.com/fholger/openvr_fsr
  • Danecay
    #42812
    Értem, köszi!
  • [HUN]FaTaL
    #42811
    Jött egy 2020-as GT3 488 ha jól láttam. Még egy másik autót is írtak, de nekem nincs most fent az AC és elfelejtettem. :D
    Utoljára szerkesztette: [HUN]FaTaL, 2021.06.30. 19:20:48
  • Danecay
    #42810
    Mit frissíthetett nekem az AC? Július 10-re volt beütemezve a frissítés, de rányomtam manuálisan, minek várjon annyit :) Nem nagy, olyan 250MB nagyságrendű frissítés volt csak, de nem találtam róla infót. Lehet, hogy valamelyik DLC-hez jött valami frissítés?


  • D_Moriarty
    #42809
    Steamen minden AC (ACC is) akciós a hétvégén, ACC ingyenes hétvége is van!
  • b-type
    #42808
    Azt mondják a neten hogy 2024-ben jön az AC2
  • Szabi #42807
    melóba vagyok reggelig, de holnap mehetnénk :D
  • SimaSuna #42806
    menni is kellene publikolni a Zöld Pokolba... :D
  • Szabi #42805
    pfúúú úgy hiányzik, hogy a legtöbb autós játékban nem látod a tükörben az autót :D
  • alma2
    #42804
    na ki latja sajat magat benne egy par ev mulva? :)
  • KRi2
    #42803
    Rajtol a nyári Ferrari Evolution, nyílt bajnokságunk!



    Május.27-én indul, a nyár egyik legszórakoztatóbb, és legizgalmasabb kihívása, ez a teljesen új formátumú "evolúciós" bajnokságunk az Assetto Corsa-val. Hiszen mindegyik futamon egyre modernebb, erősebb lovacskás autót fogunk meghajtani. A szereplő minden alkalommal a Ferrari valamely ikonikus, legendás járgánya lesz. Dino, Testarossa, F40, F1-es, stb. Vajon ki melyik kocsival fog a legnagyobbat virítani? A "fun"-osabb jellegű bajnokság teljesen nyitott, ingyenes, szívesen látunk minden régi, és új tagot az aszfalton.
    Részletek: http://gtr-masters.hu/tema/7519
  • Szabi #42802
  • GPx8
    #42801
    Jó kis AC-s hír! :D
  • alma2
    #42800
    Nem is lattam, szerdai hir, szoval nem csak en ereztem igy :)
    TCR
  • alma2
    #42799
    Kicsit elengedhetne a nep azt a raceroom-os tcr-es cuccot.
    Ez nagyon jol sikerult! RSR-en megy a heti verseny is vele.
    leon 2020


    ohh a fenebe most nezem a heti forgassal nincs baj, csak a hajnal harom oraval amikor kezdodnek a versenyek :)

    Utoljára szerkesztette: alma2, 2021.05.09. 13:45:17
  • alma2
    #42798
  • alma2
    #42797
    Nem gondoltam volna igy mennyi is 7 ev utan tud ujat mutatni a jatek. Bar relative ritkan megyek formula autokkal, akkor is inkabb a regiekkel, de a heten indult egy rss3 formula-a verseny az srs-en. Ami egybol feltunt, hogy eletemben eloszor tenyleg 3 eros kanyar utan izzik a gumi. Ilyet meg sosem tapasztaltam aztan egy hosszu egyenes vegere lehul. Gyakorlatilag a legtobb versenyen (mas tipusu autoknal) jol nez ki, hogy kopik a gumi, sot lemegy teljesen pirosba, de akkor is minimalis altalaban a valtozas az auto viselkedeseben. Persze a forro gumi altalaban egybol meg is csuszik, de elobb a kopasra ertettem. Szoval siman vegig lehet porgetni 100%-on lekopott gumival a legtobb versenyt is, ha szukseges. Aztan amikor igy lekopok rengetegen probaltak eldurrantani, sot volt amikor kivancsisagbol en is probaltam, de nem tortent semmi.
    Na itt most egy full jo gumit, max 10 masodperc alatt el lehet durrantani olyan forro lesz. A kasztni szepen megdol, a nyomas 0-ra csokken benne, meg hangot is csinaltak a pukknak, meg ahogy porog a lyukas gumi klattyog, szoval kafa :) (bar maga a gumi nem deformalodik, nem is tunik el, csak besullyed az aszfaltba.
    Tenyleg eloszor erzem, hogy foglalkozni kell a gumival is, pedig nem szoktam kimelni sosem. (Ja a mod 2019-es)

    De nem csak engem ert meglepeteskent

    "The experience overall is very good, besides the tires. Whenever I try and brake, the tires heat up to 1k degrees. I think the tires need updating. I'm still giving this 4 stars because its only when under heavy breaking.
    Report
    NeverKrash
    NeverKrash Formula 3 tyres are designed for the drivers to constantly manage them. It is designed to the real specifications and working as expected based on real Formula 3 team data."
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2021.03.24. 20:43:26
  • PacsutaTibi
    #42796
    Igazából már készen is van. :D Ez egy forma1-es kocsi hangja.
    Nem találtam más bizonyítékot de a fények meg minden (a hang is) nekem eléggé Assetto Corsanak tűnik :D

    Mondjuk így a vonalvezetés tényleg jobban bemutatható, mint egy "helikopteres" renderelt videóból, ha meg pl. a GPBikesba rakták volna be akkor a dőlés miatt lett volna másabb.

    Pont a múltkoriban néztem a google maps-en a Balatonringet és a Balatonfőkajári pályát is. Ez utóbbi sincs lemodellezve. A Balatonring az volt talán GP500-hoz, Rfactorra nem tudom ki lett-e adva.

    Egyszer valami Hell-es pályáról is beszéltek, Szikszó környékén annak pont most találtam meg a videóját, ahol látszik vonalvezetése is, bár magassági adatok nélkül nemsokat ér.
  • alma2
    #42795
    A hobbi palyakeszitok mar eshetnek is neki, mindegy melyik szim ala.


    https://formularapida.net/video-dromo-shares-first-raw-look-of-proposed-new-hungary-track/amp/

    mondjuk nekem kicsit uncsinak tunik a vonalvezetese, leszamitva azt az egy gyomorforgatos eltunik az ut alolad reszt. Lassabb autokkal tuti dogunalom lesz. (bar nem azoknak keszul ugye, gondolom nem hiaba lesz 3 vonalvezetes)
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2021.03.21. 17:25:39
  • alma2
    #42794
  • Zsoltee_a_bator
    #42793
    Megneztem, konfig teren ez eleg buta dolog. En meg a kormany max fokot sem tudom allitani, 1080 fokos thrustmasterrel annyit kell tekernem, mintha buszt vezetnek

    Fizika arkad nagyon.. gyereknek eleg lenne, de ahhoz sok a nonszensz/megszakitas/mu-show. At lehet kapcsolni valahogy zavartalan free roamhoz grind nelkul? Valami auto-szeru fizikaval nagyon szivesen korbevezetnem az egesz terkepet..
  • lac coo
    #42792
    OFF.:

    Nem találok rá topikot, Forza Horizon 4 pc, lányom játszana vele, de nem tudom a külön pedált beüzemelni, nem ismer fel másik usb eszközt ...Valaki tud megoldást ? Neten csak spanyol nyelven találtam, szóval lehetságes ...

    Kösz i
  • mtom1984
    #42791
    Köszönöm!
  • Gascan #42790
    ezt lattad?

    https://www.racedepartment.com/threads/custom-shaders-patch-sunlight-way-too-bright.187503/
    Utoljára szerkesztette: Gascan, 2021.01.28. 15:47:16
  • mtom1984
    #42789
    Az lenne a kérdésem hogy lehet valahol állítani a Custom Shader Patch-et? Mert nagyon fényes egyes pályákon a nap, ez elég művinek és mesterségesnek hat, valamint nagyon zavaró. Egyáltalán nem életszerű. Szóval hogy ne legyen annyira erős a napsütés, azt szeretném.
  • alma2
    #42788
    ez jo hir, pont irni akartam, hogy nem ertem miert problema, ha "offline" vagy, tegnap nem volt net, siman ment offline is az ac, content managerbol inditva (persze a lent emlitett dolgok mar le voltak toltve elotte..
  • mtom1984
    #42787
    Megvan a megoldás: a legújabb Custom Shader Patch kell hozzá.
  • mtom1984
    #42786
    Jó mappát másoltam be, csak a hunan-t. A Content manager nem jöhet szóba, mivel offline vagyok és ahhoz Steam kell. Azzal sem tudom indítani. Sima indítás kellene a játékból. Rengeteg pályám van, mind megy, biztos van oka hogy ez nem.

    Utoljára szerkesztette: mtom1984, 2021.01.23. 15:40:03