42848
  • unrealnoise
    #43
    a lézeres dolog erőltetését nem értem csak. túl sok plusz költség, anélkül is lehet baszott jó egy pálya. arról nem beszélve, hogy azon összeg és időráfordításból további pályákat hozhatna össze, hamarabb.

    az tuti nem fog működni, hogy kijön megint 10 járgány és lesz rá kezdetben 3-4 pálya. felejtős. és még drága is lesz lehet. hááát...

    meglátjuk.
  • csige791
    #42
    Az számít, hogy már párszor voltam banolva 4 hétre? (politikai topikokban is jelen vagyok ami nem tesz jót a büntető pontjaim alacsonyan tartásának) :D
  • Alexease
    #41
    Es ha mar modolas;)
    A promo videoban eleg jol ki volt emelve a modolas, teljes felulet szerkesztessel. Eros tippem van ra, hogy ugy irta meg az egeszet, hogy sokkal egyszerubben, konnyebben lehessen ertekesiteni az alap engine-t is, teljesen atszabni, felhasznalni.

    – Eddigis dolgozott szimulatoros, cockpites, rendezvenyes, promos cegeknek, eddigis hasznaltak az nKP alapjat.
    - Az rF1 ota (vagy F1CH) tisztan latszik mekkora huzoereje van a modolhatosagnak a nepszerusegben, eladasban, hasznalatban.
    – Ha jol sikerul, hasonloan az ISI-hez, tobb cegnek, csapatnak ertekesitheti a programot. Ez plusz bevetel a tovabbi sajat fejleszteshez.
  • unrealnoise
    #40
    OFF Ezéért utálom az sg.hu-t, itt kéne hagyni ezt az oldalt a picsába, mert nem sok hasznos funkció van ezen a szutyok oldalon. pénzért megkapsz olyan alapdolgokat, ahol máshol ingyen hozzádvágnak... egyébként passz.
  • Alexease
    #39
    Irj az admin mail-re, kerd hogy Hazigazda lehess, es akkor at tudsz szerkeszteni mindent.
  • Alexease
    #38
    Az eddigiek alapjan FVA szintu dologra tippelnek (alapcsomag, kesobb folyamatosan megvasarolhato autokkal, plusz palyakkal), arazasban is hasonloan.

    Lehet, hogy alapban nem lesz benne sok cucc, de az autokkal nem lesz gond, aki versenyezni szeretne, annak eleg lesz. Hasonloan az nK-hoz vagy az nKP-hez, ha az alap autotipusok benne vannak (kis- es nagy formula, kis- es nagy dobozos, tura, gt stb.), akkor mar jo. Persze lehetne teljes sorozatokat kivanni, minden autoval, csapattal, pilotaval, festessel, de egy ilyen projectnel nem ez a realitas.

    De mivel modolhato, tuti lesznek addon palyak, persze az nem az a minoseg, de versenyezni megfelel, aztan majd folyamatosan jonnek a hivatalos palyak is. De ahogy irta, ez mind sajat zsebbol koltseg, igy folyamatos bevetelre is szuksege lesz. Sajnos nincs mogotte kiado, aki odatol neki nehany milla dollart.
  • Alexease
    #37
    Mar nincsenek meg, toroltem oket, azt hittem kint lesz miutan megjelent a hivatalos info;)
  • csige791
    #36
    Viszont az árakra azért még kíváncsi leszek. A lézer cucc nem egy olcsó dolog.

    Hogy tudnám átírni a topic bemutató szövegét, az és helyett ád-t írtam.
  • unrealnoise
    #35
    gyorsba megvettem az FVA-t eddig kimaradt, mondom ünnep alatt megnézem mit tudok, itt ugye "hálistennek" setupolni sem lehet asszem, még azt sem kell keresnem vagy szórakoznom vele, pár hétre ideális szórakozni.

    örülnék neki, ha az AC is kapna egy online felületet és rendszer, lenne ott is hotlapos cuccos, meg ilyesmi. mint az FVA-nál, csak akár kicsit továbbfejlesztve. nem hinném, hogy ez olyan nehéz lenne.
  • unrealnoise
    #34
    Én egyiket sem találtam. nem értem miért nem lett kirakva FB-re. :)
    köszke én is
  • lac coo
    #33
    Az alsó két képet rakd már be teljes méretben, én azokat nem találtam meg :)))
  • lac coo
    #32
    Vagy inkább igazi megszállott ! :)))

    Egyszer olvastam, hogy mindenáron olyan jó t akar csinálni mint GPL, csak ahogy ő mondta az szinte lehetetlen :)
  • csige791
    #31
    Simbin még ok, de sms-nél gondolom az ea vitte a zseton nagyobbik részét.
  • Alexease
    #30
    Van bevetele, az teny, de neki inkabb sok kicsi sok helyrol. Azert egyszerubb egyvalamire koncentralni, es abbol eladni sokat (SimBin, SMS).
  • csige791
    #29
    Ha három éve csinálja akkor okos volt. Szépen megvárta ki mit csinál (csak a gt3-at nem várta meg) aztán a végén olyat mutatott amitől az ember elejti az állát.

    Fizikával biztos, hogy nem lesz probléma, ahogy nézem grafal sem. Már csak a bug mentességet kell abszolválni és tökéletes lesz a cucc.

    Szerintem azért van kunosnak lóvéja, fva, netkarbol is csordogalt, meg úgy tudom, hogy ő cégeknek is dolgozik.
  • lac coo
    #28
    ISI már hány éve csinálja ? :))))
  • Alexease
    #27
    Ha valoban 3 eve csinalja, akkor nem lehet gond a 2012-es megjelenessel:)))
  • unrealnoise
    #26
    jogos, csak ne az legyen, mint ISI-éknél a 20(10)11-es megjelenéssel. :D
  • Alexease
    #25
    Kunos hosszutavra gondolkodik, az nKP-val 5-6 evig folyamatosan foglalkozott (patch-ek, autok, palyak).
  • Alexease
    #24
    Ugy voltam vele, ha marad az nKP fele barkacs, de frissebb grafikaval es liszenszelt cuccokkal, mar akkor jo. De igy, hogy mar 3 eve foglalkozik vele, valoban uj grafika lesz, postprocess-szel es foleg AI-val, igy kivalo;)

    Persze attol, hogy eddig ennyire igeretes, nem kell elfelejteni, hogy penzugyileg, cegileg meg most is messze van az ISI/SimBin/SMS triotol.

    Kepek a Facebook-on.
  • unrealnoise
    #23
    FB-n vannak képek, de ide is felrakták: simracing - AC

    egyébként legyetek fenn a közösségi site-on, nem kell éjjel-nappal, meg függőnek lenni, de sok mindent élből oda nyomatnak, postolnak elsőként, szvsz sokkal több előnye van, mint hátránya...
  • unrealnoise
    #22
    :DDD amúgy jah, ígéretes. historic F1 and GT? fasza!
    Az AI-nek örülök a legjobban, ígéretes.
    jelenleg az ISI akarja ezek közül a legbénábban eladni a játékát... Jó lesz ez. Kérdés csupán az, mennyire jönnek utána eredeti cuccok a barkács mellé, a barkácshoz milyen AI lehet, szóval tényleg attól függ, hogy a TEAM mennyire megy rá a cuccra hosszú távon.
  • lac coo
    #21
    Képek nincsenek ?
  • lac coo
    #20
    Ez elég ütősnek tűnik !!!!
  • Alexease
    #19
    Jol van, van alul Angolul is, miutan mar vegig kuzdottem magam az Olasz szovegen:DDDDDD
  • Alexease
    #18
    Az Olasz leirasbol nehany fontosabb dolog, valtozas az nKP-hez kepest:
    - DirectX 11
    - modolhato
    - offline, AI-val!
    - audio tovabbfejlesztes
    - autoliszenszek (gyari, sport, GT, GTR stb.)
    - lezeres palyak
  • Solt
    #17
    DirectX XII??? :D Valamit tud ez a csóka... :D:D
  • Alexease
    #16
    Informacio hegyek, sokkal jobb, mint amit vartam;)

    http://www.assettocorsa.info/

    http://www.drivingitalia.net/index.html/_/software/kunos-simulazioni-presenta-assetto-corsa-r18297


  • lac coo
    #15
    akkor rossz nem lehet, akármilyen fapados is :)))
  • Alexease
    #14
    Laser-scan palyakat igertek (az csak offical lehet:P), es amilyen autokat lattam, az is hivatalos (pl. Lotus, Fiat:P).
  • Alexease
    #13
    Ranezesre szebb lesz es reszletesebb (pl. most mar normalis arnyekok, shaderek) es a fizikat is tuti felpiszklata;)
  • unrealnoise
    #12
    Officialt úgy értem h ők készítik és nem barkács
  • unrealnoise
    #11
    Munkabeosztás és kötöttségek nem lehetnek akadályok? De.
  • lac coo
    #10
    Lézerszkenn kutyát nem érdekli, felőlem collstokkal is méregetheti, nekem lehet nem fog feltűnni néhány méter hiba, sok esélyt nem látok, hogy körözgetek valami versenypályán ... official tartalom sem érdekel, felőlem lehet fantázia neve mindennek, nem attól jó hogy eredeti logo van az autó orrán ( lsd.: rF ..)

    Vagyis ha a fizika olyan vagy ne adj isten még jobb mint NKP-ban, és ha még szebb is lesz, tuti vétel :)
  • Alexease
    #9
    Olasz fejleszto, Olasz ceg es valszeg Olasz tamogatokkal. Ettol fuggetlenul , lehetne Angol neve is, de azok mar kicsit kifulladtak;) Szerintem, nem olyan rossz;P

    Valszeg csak online lesz. Az AI-nak csak akkor van ertelme, ha sok fejlesztes van benne es van mellette korites (karrier, bajnoksag, latvany, hangulat - ezek lennenek az elsok, amelyeket hianyolnal, ha lenne AI:P). Meg ha van is valami komolyabb tamogato, erre kicsi az esely, hogy ekkora legyen;)

    De valszeg ot fogsz kibukni teljesen, ha minden autoert es palyaert egyenkent fizetni kell majd:D
  • MerlinW
    #8
    Mi értelme van szimulátorral offline játszani?:)
  • unrealnoise
    #7
    Jó valóban nem sok mindent tudunk, de ha ez is csak online lesz akkor felejtős. Egyébként meg már maga a játék címe is förtelmes, marketing szempontból is. oké, hogy nem sokat számít, de azért ez nem csak egy olaszoknak szóló, sőt. Szimezéssel ismerkedőknek kifejezetten riasztó is lehet ez a cím...
  • Alexease
    #6
    Meg semmit nem tudunk, vagyis nem tudni miben lesz jobb, kar elore temetni;)

    De a kepek alapjan szebb, jobb, modernebb grafika, lezeres palyak, liszenszelt cuccok.
  • unrealnoise
    #5
    és ez miben lesz jobb több mint a többi? mert ha kevés pálya lesz és a körítés nem megfelelő megint csak ott tartunk, hogy kevesen veszik mg emiatt meg nem lesz rá official tartalom. és akkor megint francot sem érdekel majd...
  • csige791
    #4
    pakooolj