12
  • Sir Ny
    #12
    szor 1,27 áfa
  • l300d
    #11
    chuky123 a videon jol latszik hogy van rajta VGA kimenet csak azt nem ertem minek mert ezeket olyan szarul oldjak meg hogy nekem sose sikerul monitort csatlakoztatni egyszeruen nem fer be.
  • sanyicks
    #10
    Nem kell a dollárt átszámolni, ugyanis nekünk euroban adják ennyiért, mint minden cuccot ;)
  • chuky123
    #9
    VGA tényleg nincs benne (elavult) helyette HDMI csati van. Nézd meg a videot.
    én kiszámoltam átszámolva 157 ezer Ft (700$)
  • wraithLord
    #8
    A videót nem néztem meg, mert lassú itt a net. VGA bemenetet nem ír a cikk, a LAN pedig elkerülte a figyelmemet. :)
  • doctore8
    #7
    Meg sem nézted a videót? Van rajta HD-től kezdve VGA, LAN, minden amit akarsz. De egyébként a cikkben is le van írva.
  • wraithLord
    #6
    Ilyen USD árfolyam mellett (vagyis ilyen sz*r forint mellett) ki sem merem számolni, hogy mennyi az a 700 USD.
    Amúgy nekem nem kéne ilyen vékony subnotebook/netbook, mert nem fér el az oldalán semmilyen csatlakozó (pl. VGA, LAN), amit azért szoktam használni. Még nem tartunk ott, legalábbis Mo-on, hogy mellőzni tudjam.
  • NullZ3r0
    #5
    Az még semmi, az überbook-ok sokkal jobbak lesznek.
  • Cefet
    #4
    :D
    Amúgy, igen: mesterségesen igényt támasztanak benned, hogy hitelre vegyél meg olyasvalamit, amit egyébként nem vennél meg, mert sem szükséged, sem pénzed nincsen rá...
  • Tetsuo
    #3
    Ultrabook a hipermarketben, szuperaron! Ne hagyja ki! Vegyen fel megahitelt!
    :)
  • coolbboy83
    #2
    Amikor grafén alapúak lesznek a processzorok 10 nm-rel :-)
  • viasz
    #1
    Én már várom, mikor jönnek a hiperbook-ok.