21
  • viasz
    #21
    Én úgy tudom, hogy az MS csináltatott hasonlót az IE9-ről nemrég...
    Ettől persze nem zárom ki, hogy a Firefoxról is csináltattak ilyet, de arra nem emlékszem.
  • bojti
    #20
    Ez egyszer már bejött . Anno a Firefox ugyanezt csinálta az Explorerrel . Mostanra nagyot fordult a világ ..
  • bojti
    #19
    A gugli kifizet egy csomó pénzt és kideríti , hogy a saját böngészője a legbiztonságosabb . :) Hát ez tényleg lol :-)
  • viasz
    #18
    Ezt chrome reklámnak hívják. Ennyi. :))
  • viasz
    #17
    Akkor talán te is olvass kicsit. Talán hozzáértőbb és pártatlanabb szemszögből:
    link
  • ujfe
    #16
    Nem is értem: Firefox 5 ?!?!? NEkem automatikusan frissit és most a 8.0.1 fut...lehet úgy tesztelték, hogy nem is volt netük ?!? :) Az IE meg 9-es ? Kicsit fura mérleg...
    Érdekes összehasonlítás, függetlenül attól, hogy a többi böngésző érdemeit nem akarom csorbítani. De a mindneki által fikázott IE meg jól teljesített ??? Nézzük már meg mekkora helyigénye van ? Milyen a futása...a guglinál meg állítólag le is tiltották a biztonsági rések miatt... Akkor most mi van ???
  • fastleslie
    #15
    És az Opera böngésző?
    Én személy szerint nagyon szeretem, és ha nem is a legerterjedtebb, de nem elhanyagolható szereplő! És hogy "haza" beszéljek: az egyetlen jelentős európai böngésző... kicsit többen is kiállhatnának mellette!
  • tomcsa4
    #14
    :D
  • G_ArchAngel #13
    A Safari es Chrome gyokerei es agai ugyanazok (webkit es sandbox), nagyjabol ugyanazt is tudjak, de utobbira tobb az extension, elobb latvanyosabb, testreszabasban meg mindketto egy nagy NULLA.

    De nekem igy is marad a Chrome alapertelmezettnek:)
  • NEXUS6
    #12
    Hogyhogy melyik a legbiztonságosabb böngésző?
    Tök primitív kérdés, hát amelyiket soha nem indítja el a lyúzör!
    Nálam pl az IE különböző verziói.
  • lodoviktrema
    #11
    Tudtommal már nem pénzeli, lejárt a szerződésük és úgy néz ki, hogy nem is újítják meg.
  • finizlik
    #10
    Mivel az a kettő közel sem olyan népszerű mint ez a három...
    Mellesleg ha firefox nyer akkor meg ugyan ez a sírás ment volna, csak van 1 kis böki.. a Firefox-ot a GOOGLE pénzeli 80-90%-ban.

    Ha nem hiszed olvass.
  • tricky
    #9
    érdekes, az Operát és a Safarit nem tesztelték és újfent érdekes, hogy megint a króm bizonyult a legbiztonságosabbnak, cö cö cö... pénz beszél kutyák ugatnak...
  • Szefmester
    #8
    nyilván érzelmi alapokon vagyok kíváncsi a legfrissebb verziókkal elkészített teszteredményekre, nem pedig azért mert egy friss és objektív tesztet szeretnék látni. Valamint mintha létezne más böngésző is a piacon nem csak ez a 3. De javíts ki ha tévedek hiszen TE sokkal jobban ismersz engem, mint saját magam. :)
  • finizlik
    #7
    A google által sponzorált cég csinálta igen, és ezt nem is tagadták.
    Ezen felül egy 100 oldalas pdf file-t írtak a tesztről amit bárki elolvashat, és rájöhet hogy nincs benne a google pénze ebbe az eredménybe.
  • Lowosan
    #6
    Javítsatok ki de úgy tudom Mozilla ellenőrzi a kiegeket mielőtt kiteszi azokat az add-on oldalra.
  • who am I 7
    #5
    Nyilván lefizetett hírdetés a kis kedvenc ellen nem?Csak az lehet..más nem is.Az, h az FF xar bizonyos szempontokból az már nem is lehetséges, hisz az a világ legjobb és legbiztonságosabb böngészője.Nem is értem.
  • Szefmester
    #4
    Miért érzem én ezt chrome, vagy ie reklámnak? A mai böngészőkkel nem merték megcsinálni a teszteket?
  • Narxis
    #3
  • tomcsa4
    #2
    Hát a Firefox már a 3.2-től egy nagy kalap szar. A Safari dettó szar. Az IE 9 és a Chrome jó, az Opera meg közepes.
  • KRTuning
    #1
    Azért jó lenne tudni mennyiért írták, én is írok jó pénzért ilyet:D