17
  • zetortraktor
    #17
    Látszik, hogy nem jársz fórumokra, mindenhol ugyanez a szokás. Viszont tényleg csak a magyar fórumokon van olyan, hogy valaki jön és elkezd "magyarozni", jelezve azt, hogy mennyire nincs képben.
  • Merces
    #16
    ..ja és gondoltad beszállsz
  • finizlik
    #15
    Látszik hogy magyar fórum... Itt osztjátok egymást egy fasságon.
  • Merces
    #14
    ...legyenek rendes arányok_? igen ne ugy nézzen már ki mint mikor Pistike lefényképezi az apukáját a Szabadság-szoborral, persze lehet hogy én nem értek valamit.........
  • NEXUS6
    #13
    Az a gond, hogy a fej szinte kivehetetlen.

    Amúgy szerintem se nagy durranás a plakát.
    Félek kicsit, mert Scott mester mostanában néha erősen mellényúlt, pl a Robin Húd begins!
  • NovaTerra
    #12
    Ez Alien plakát is hasonló! Az se mond semmit, inkább hangulatot teremt. Persze a film megnézése után, már lehet tudni az Alien plakát mire vonatkozott, valószínűleg ilyen lesz ez is.
  • kriszwells
    #11
    Elsőre látom cím nélkül nem biztos az Alien ugrik be, de nekem tetszik a hangulata különösen az alak hátulról a kicsi felbontásban. A nagyban látom hogy az egy csaj?, a sziklafejet észrevettem, de szerintem a fényben az alak előtt is áll valaki vagy 2 valaki, mintha lábak lennének ott.
  • sandor8206
    #10
    nem tudom mit vársz egy plakáttól? elmondja a sztorit?
  • pokolfiu
    #9
    amúgy Cef által linkelt is átvan méretezve, és nagyjából ugyanaz... sügerek...
  • pokolfiu
    #8
    kákán a csomót... áruld el mi többet-lényegesebbet látsz a nagyfelbontású képen? hm? sokan szerintem még a az emberi fejet se vették ki se itt se ott... és kérlek idézd hol jeleztem, hoyg számomra nem fontos a minőség pupák...
  • Sliderx
    #7
    Nagyon is sokat változtat a lényegen. Ha neked nem fontos a minőség a filmet is nézd majd 320x240 felbontásban.
  • pokolfiu
    #6
    a lényegen nem változtat, amit kell, a kicsin is észrelehet venni....
  • freemanone
    #5
    az oké.... de nem utal semire, se kicsiben se nagyban.
  • cylonflatus
    #4
    ööö, talán a minősége miatt? Ez a kép 500×740, Cef által linkelt 2050x3000 pixel...
  • pokolfiu
    #3
    és ez mitől is jobb kép? ugyanazt látni rajta. egy böszmenagy emberi (?) sziklafejet, meg egy asztronautát ruhában ballag a fény felé, talán tojások között...
  • Cef
    #2
    Nem hülyék, csak szar a kép. Itt van jobb minőségben.
  • endrev
    #1
    Ööö, tényleg azt látom hogy fogalmam sincs hogy mit látok? Ez a plakát semmitmondó. Hülyék ezek?