17
  • winnie
    #17
    "álomdudákkal"

    azért álom, mert számítógép által generált:)
  • nlght
    #16
    ezt úgy hívják h eyecandy szerep, azt meg rendesen hozza, mert elég jó nő, viszont Leslie Mann (Jamie) jobb színésznő és álomdudákkal ajándékozza meg a nézőket, szal én az utóbbit jobban csípem.

    amúgy megnéztem a filmet és mivel nem vártam sokat tőle, ezért kellemeset csalódtam, láttunk már sok ilyen felállású filmet mégis el tudták adni imho, volt kb. 5-6 jelenet ahol hangosan röhögtem, ezt csak azért írtam, mert a legtöbb mai vígjátéknál jó ha 1-2 poénon tudok egy jót nevetni, szal összegezve nekem bejött, de lehet h csak azért mert nem vártam tőle sokat...
  • NovaTerra
    #15
    Sajnos így van. Felkapott színésznő lett, csak egy baj van vele, hogy nem jó színésznő. Olyan szerepekben, ahol csak nézni kell, 5-6 mondatot kell fél óránként mondania és nem kell mély érzelmeket eljátszania még elmegy. Lásd: Cowboys & Aliens. Persze ezzel szerintem tisztában van ő is és a rendező is. Nem hiszem, hogy komolyabb alkotásban látnánk őt valaha.
  • Zolivok
    #14
    olivia wilde alulöltözve ér vmit kb meg amilyen nézéseket képes produkálni a többi..
  • kalapos01
    #13
    Megnéztem, még 50-50-es sem volt. Nem sok olyan filmet látni, amiről szinte mindenki azt írja, hogy szar. Ezen nincs mit skatulyázni, az előzetesből is látszik, hogy elég hitvány. Mivel nem nézem meg, ezért persze sosem tudom meg, lehet, hogy eszméletlen jónak tartanám, de vannak filmek, ahol érdemes hallgatni a többségre.
  • xido
    #12
    hála istennek 2 napja még 50-50 volt az állás,csak jöhetett pár olyan,aki látatlanban pont ilyennek skatulyázta be ezt a filmet,mint te..
  • ffxi
    #11
    Yó film
  • kalapos01
    #10
    Basszus, ez nagyon tré film lehet. Nem is tudom, hogy láttam-e olyat az SG-n, hogy egy filmnél a "gyenge volt" kapja a legtöbb szavazatot.

    Mondjuk ahhoz kell egyfajta ízlés, hogy valakinek bejöjjön egy ilyen fingós, maszturbálós valami.
  • attes
    #9
    Nekem tetszett.
    Ami viszont nagy szó, hogy az asszonynak is.
  • sempron07
    #8
    Nekem is kellemes szórakozást nyújtott a film.
    És hiába, hogy volt már pár hasonló, szerintem a "kategóriájában" kiemelkedő.
    (Már ha lehet a testcserés filmeket külön kategóriaként kezelni... :) )
  • xido
    #7
    Mostanában a két pasi elég felkapott lett és kedvelem is őket,így nekem húzónév volt mindkettő,amint tehettem,megnéztem a filmet..
    Az első kakis-fingós résznél elsírtam magam,hogy ugye nem csak ennyit tudnak ebből is kihozni,de szerencsére abból csak annyi volt..aztán számomra kellemes csalódás lett,óvatos,ügyes,középvonalon ellötyögő darab...
    Régesrégi verziókból meg kedveltem a fiatal Jodie Fosteres Disney matinét is,valamint a Dudley Moore-Kirk Cameron párost is kedveltem..
  • Broafka
    #6
    és nem is test, hanem arc cserés :P

    Nem férek a bőrödbe, az is testcserés film (anya-lánya)
  • tom5000
    #5
    Az Ál/arc a legjobb testcserés film, bár az nem vígjáték.
  • Kindred Blades
    #4
    Ennek a filmnek már a borítója is fantasztikus, azt suggalja, "Rémesen szar, ha az embernek gyerekei vannak."
    A két bigét nem vetném meg az alsó sávban, de ez így siralmas.

    A testcserés témába egy kaptafa, nem tudom, igazán vicceset láttam-e, ugyanaz a kategória, mint a "hirtelen újra gyerek leszek" vígjátékok.
  • jackoneill90
    #3
    Tom hanksnek is volt egy testcseréhez hasonlatos, csak ő felnőtt lett egy éjszaka alatt.
    A tökös csaj Rob Schneider nem volt olyan rossz.
    Ezt meg majd megnézem pár év múlva.
  • maniacy
    #2
    Lelkes testcsere
    Papával a pácban
    Cserebere karácsony
    Farkangyal is kicsit hasonló téma
  • Basic
    #1
    Én tegnap voltam moziban a filmen. Enyhe előítélettel ültem be, mert gondoltam még egy film ebbe a lerágott csont kategóriában, de végül nagyon jót szórakoztam, és nem bántam meg hogy megvettem rá a jegyet.