24
  • Komolytalan
    #24
    Bármi, ami ZTE az jó? Ez azért erősen elvakult álláspont.

    Nem attól lesz valami fos, mert kínai a gyártó, hanem mert kínaiak a minőségi követelmények.
  • finizlik
    #23
    elmondanám neked, hogy a ZTE is kínai mégis ver mindent ár / érték kategóriában.

    Mellesleg minden kínai de sebaj.
  • levente68
    #22
    Hát, ennyi adat nekem kevés, ez akár jó is lehet, akár nem.
    Ha ICS megy rajta, akkor azért annyira gyenge nem lehet.
    Ami érdekes, hogy az Angry Birds-öt említi a fickó, tehát ha megy rajta, de nem natívan, akkor azért valamit tud, nem?

    De aki szerint ez az ár sok érte, az nézesse meg magát orvossal!

    Nem keveset ad azért ennyiért.
  • Komolytalan
    #21
    Telefonodon csinálsz wifi hotspotot, és kész is vagy.
  • Komolytalan
    #20
    És te miből gondolod, hogy megér 20K-t? Ha szar az érintőképernyője - ami kínai csodáknál esélyes -, akkor nem ér egy forintot se.
  • Inquisitor
    #19
    "Aham, és drivert hogy kanyarintasz rá?"
    Lehet itthon is kapni boltban "olcsó" Tabletet, méghozzá olcsó kínait, és nem fogod elhinni, de a leírásában ott van melyik modemekkel működik tutira. Ahogy néztem szinte az összes itthon forgalomban lévővel. Az azért mond neked valamit, hogy az Android Linux kernelen fut? És meg fogsz lepődni ahhoz vannak ám driverek ...
  • narumon
    #18
    "Erősen elgondolkodtatós kütyü. Hol a szívatás?"

    Konkrétan ezt a típust nem láttam, de egy-két olcsó kínai tablet után:
    - a proci általában egy fos, az hogy 1Ghz az semmit sem jelent, kb olyan adat mintha azt mondanád, hogy kék
    - a kijelzőjük használhatatlanul szar csakúgy mint az érintő képernyő.
    - garancia vagy van vagy nincs
    - az összeszerelés és az anyagok minősége igazi zsibvásári piaci szinten van.
  • Dave64
    #17
    Kicsit benéztem, külső 3G-t támogat csak, valószínüleg az usb-n keresztül. Ha pedig így behirdették, támogatottságban is ott kell lennie. Nincs szándékában saját maga alatt vágni a fát.
  • kvp
    #16
    A mips teljesitmenyevel nincs gond, de a nativ alkalmazasok jo resze (pl. angry birds) jelenleg nem tamogatja. Minden uj architekturat fel kell venni a fejlesztoi kornyezetbe, majd be kell allitani a leforditani kivant project-ben, hogy milyen nativ kodot ker az ember. Jelenleg a programok tobbsege csak arm-ra van leforditva, egy reszuk pedig arm-ra es x86-ra is. Ezek melle kellene a mips-et felvenni, megnezni, hogy a c-s kodot nem erinti-e hatranyosan a dolog (fordul-e), majd minden erintett nativ alkalmazast ujraforditani.

    Persze a tisztan java alapu programokat ez nem erinti, de a komolyabb jatekok kozott rengeteg nativ alkalmazas van, hogy maximalis teljesitmenyt erjenek el. (pl. egy 3D-s mmoprg-nel ez eleg sokat szamit) A market jelenleg szuri az alkalmazasokat a celplatform alapjan, tehat csak azokat latja az ember amik valosznuleg mennek is a keszuleken.
  • Dave64
    #15
    Srácok, mielőtt nagy vitákba mennétek bele, csekkolhattátok volna a cucc specifikációit. Pont azzal reklámozzák, hogy mindig online lehetsz, mivel 3G-t is támogat, nem csak wifit. Cikk írója is kiemelhette volna. Kapcsolódik a témához, ill. az eszköz főbb tulajdonságaihoz. :)
  • xk
    #14
    Nem is tudtam, hogy ez már megjelent.
    Az extra benne a MIPS alapú processzor. Kíváncsi vagyok, hogy milyen a teljesítménye egy ARM alapúval összevetve.
    Leet, hogy ezért nem támogatja az Android marketet?
    Ha lenne benne GPS modul, ennyiért én megvenném.
  • sathinel
    #13
    Scroll Excel 7 Inch Android Touch-Screen Tablet with 3D Out.. 150 font és attól függ mire használod. Valsz tudományos kutatásnál szervernek, meg játékpc-nek nem ok, de aki csak telefonon használ netet annak ez jobb a képernyő mérete és TV-csatlakozás miatt. Persze nem egy erőmű, de ennyiért?
  • ADAMEX9
    #12
    Nem úgy volt, hogy megnyitják a Market-et az összes kínai cuccnak?
    LINK
  • Bagoly81
    #11
    ez kéremszépen egy db fos :D de tényleg, 99 dolcsit sem ér,csak annak aki az életét akarja az ilyennel megnyomorítani, nemszabad ilyeneket venni üzemideje semmi, képernyője gyenge processzora is, marketbe sem engedik...
    jó persze lehet támadni, a fejlődő országokba azt mondom oké, ott hasznos tud lenni mert a semminél több.
  • Zoli007
    #10
    Aham, és drivert hogy kanyarintasz rá?
  • trymeee
    #9
    "De van rajta usb. Mit akarsz még?"

    Úgy tűnik a magyarázatod nem volt elég, megpróbálpk segíteni.

    USB + USBs mobil net = WiFi nélküli netezés akárhol!

    Ezért jó az usb port!
  • mousee
    #8
    Azt, hogy út közben tudjam használni wifi nélkül netezésre.
  • sanyicks
    #7
    De van rajta usb. Mit akarsz még?
  • mousee
    #6
    Áhh, nincs benne a wifin kívül semmi net lehetőség... Ez mondjuk fájó pont :S
  • sanyicks
    #5
    Hát nálam nagyon nem így van, nálam az hogy mi ér meg mennyit attól függ, hogy mennyibe kerülhet a gyártása, mennyire hasznos, és hogy hasonló képességű eszközök mennyibe kerülnek...
  • mousee
    #4
    Erősen elgondolkodtatós kütyü. Hol a szívatás?
  • Macc
    #3
    Hat igen, es akinek tobb penze van annak 100K-t is meger, es akinek megtobb van annak meg 250K-t is meger egy hasznalhato tablet...
  • sanyicks
    #2
    ezt kiszámoltad? fillérek hol maradnak?
    Amúgy 20k forintot azért simán megérne egy jó tablet.
  • gombabácsi
    #1
    itthon mennyi lesz? :D

    mondjuk 99 dolcsit se ér. az ilyen cuccok (ipad is) max 5270 forintot érnek.