25
  • nlght
    #25
    "És akkor húzós egy hónap, ha sok filmet adnak. Nem akkor, ha jókat."

    Folytasd könyörgöm! Tűkön ülve várom, ahogyan kielemezve oktatod Viktor szavajárását. Te egy megnemértett zseni vagy, ne foglalkozz a többiekkel csak írj még!!!
    Mi a helyzet szted a kutyakeménnyel, a durvával, a rettentővel, a kíméletlennel és a többivel?
  • zetortraktor
    #24
    Az újságírókat legalább fizetik azért, hogy nézzenek filmet, és nem csak havi 1-2 filmet látnak, hanem mondjuk 20-at. Mondjuk szerintem az nem esett le neked, hogy a a hónapokat még a filmek bemutatása előtt illetik jelzővel. És akkor húzós egy hónap, ha sok filmet adnak. Nem akkor, ha jókat. Gondolom akkor azokra el is kell menniük.
  • zetortraktor
    #23
    Csak azt fikázom, aki úgy fikázza a filmeket, hogy megnéz pár szart és a legjobbakat nem. Ha te nézel filmeket, akkor tudod, hogy mik voltak a jók, amit láttál, és miket kell még megnézned, hogy lásd a legjobbakat. Ha nem tudod, mik voltak a legjobbak, akkor meg felesleges sorolni, ilyen alapon mindenkinek írhatnál, hogy soroljon fel 10 filmet.
  • nlght
    #22
    Kérdezd meg Viktort! Olyan kibeb*szott durva hónapok voltak egész évben, hogy 100-at is fel tud sorolni

    Nekem a Paul, a Lincoln Lawyer, a Rise Of The Planet Of The Apes (pedig az eddigi majmok bolygója filmeket utáltam), a Warrior is bejövős volt + a képregényadaptációk is elmentek (sokkal rosszabbakat is láttam már). A közutálattal szemben nekem a Másnaposok 2 is vicces élményt nyújtott, hiába h kicsit sablonos volt, de ezt a film védjegyének is nevezhetjük, hiszen a címében is benne van, hogy "másnaposok" ezért szól a másnapról és a keresésről egy blackout után.
  • AZTA
    #21
    nem lenne baj ha oda lenne írva a kép alá hogy melyik filmből van.
  • asgh
    #20
    Sorold már fel légyszi azt a tízet, ha már ekkora arccal fikázol másokat.
  • zetortraktor
    #19
    Ebből is látszik, hogy milyen ostoba vagy. Nem azért, mert te is csak egy feldolgozást meg egy képregényadaptációt bírsz megnézni, hanem mert a hülye fejeddel nem fogod fel, hogy minimum 10 kurva jó film volt mát idén, és még többször ennyi jó. (Sőt, még ennél is több, mert én sem láthattam mindet.)

    Nem mintha sajnálnám. Nyugodtan hidd csak, hogy nincsenek jó filmek, így teljes az életed.
  • Dynamic
    #18
    Én úgy dekódoltam a kérdést, hogy melyik filmet fogom nagy valószínűséggel megnézni moziban (még ha utólag látom is, hogy nem feltétlenül azt jelenti). Az MI4-et választottam. Egyértelműen azért, mert moziban csak pukkangatós látványfilmet nézek. Emellett még 4 másik is érdekel amelyek között biztos lesz jobb is, de ahol nem a látvány dominál azt megoldom máshogy.
  • willcox
    #17
    "...mindössze 5 filmet kell megnéznünk..." - miért is kellene?
  • Molnibalage
    #16
    +1

    Elképesztő, hogy évente 2-3 filmnél többre meg sem éri elmenni, és azokban is gyak. mindig csalódok. Idén láttam talán 3 filmet. A Félszeműt, a Thor-t és a 3. filmre már nem is emlékszem. Ebből egy volt jó, a Félszemű...
  • viasz
    #15
    Csak hogy továbbgondolkodj picit: 266 szavazat van eddig összesen, komment pedig 14. Akár az is lehet, hogy az összes kommentelő a legnépszerűtlenebbre szavazott... ;)
  • kalapos01
    #14
    Melyik decemberi hazai mozis premier érdekel legjobban?
    Mission: Impossible 4 (45%)

    Ez mindent elmond azt hiszem, az itteni kommentelőkről. Mármint nem egyénre szabottan, hanem arányaiban. Ennek fényében furcsa a filmek miatti sok sírás, hiszen a legvártabb a legnagyobb hollywoodi sztár pukkantgatós feldolgozás filmjének a sokadik része. Én is várom, engem is érdekel, nem azért mondom, de azért tíz érdekesebbnek tűnőt tuti tudnék említeni. A szavazós listáról mindjárt hatot.
  • morden
    #13
    Jah megvan háááát azért még mehetett volna kis zsé a CGI részlegnek :D
  • jamamura
    #12
    A Barney és a nőket tessék megnézni. Több agysejttel jöttem ki róla, mint amennyivel bementem. :)
  • morden
    #11
    Melyik az überfasza scifi végülis :D ?
  • Dynamic
    #10
    Oké, köszi.
  • winnie
    #9
    sima lesz, nem konvertálgatnak szerencsére 3d-re. imaxben majd azok a jelenetek (tom cruise és a magas épület) szépen kiúsznak a teljes vászonra.
  • Dynamic
    #8
    Ok, a cikkben is benne van amit az IMAX-ről írtam, de a 3D kérdés továbbra is adott :)
  • Dynamic
    #7
    Kérdés:
    Ha jól tudom a Mission: Impossible 4-et IMAX kamerákkal is forgatták és IMAX mozikban is fogják vetíteni. De azt tudja valaki, hogy 3D-s lesz-e vagy sem?
  • asgh
    #6
    Megdöbbentő mennyiségű filmet nem fogok megnézni decemberben.
  • Zombee
    #5
    A magyar cím kegyetlen(ül szar), sg-sen szólva :)
  • shamanist
    #4
    ...én pont itt tanultam meg (egy előző mozis cikk során) ,hogy a képekre is lehet google segítségével rákeresni...
  • mad mind
    #3
    Tucker & Dale vs. Evil egész jó, bár azért többet is ki lehetett volna hozni az alapötletből.
  • BEMcorp
    #1
    Tisztelt Cikkíró Úr!
    Nem kritizálom a cikket tartalmilag, DE, megérjük valamikor is, hogy a képek alá oda lesz írva, hogy miből vannak?
    Mert ugyan az első képről tudom, hogy nem a Csizmás kandúrból van, de hogy konkrétan melyik, azt tippelni se...
    Szóval, ha lehetne, az a plussz 100 karakter cikkenként, ne legyen már oly megterhelő.
    Előre is köszönöm!