20
Hatékony kooperációért
  • SzirmosSzisza
    #20
    Google docs.

    Vagy github, ott van verziókövetés xD
  • tigeroo
    #19
    ezt a gyűjtögetést sajnos nem tudjuk megoldani, én már az első esetkor szeptemberben azt javasoltam hogy fillérekből dobjunk össze valaki durca szerverre (évi párszázft /fő tényleg) de ezek nyomorékok. vágod nekik az kell hogy ingyenes legyen, de reklám meg kötöttségek nélkül. aztán most addig szenvedtek a gmaillel hogy valami tróger már teljesen kitörölt mindent a közösről.
  • MerlinW
    #18
    Adok én tárhelyet, havi 100 Forintért/fő:) Minimum 100 ember esetén.
  • tigeroo
    #17
    köszönöm, "előterjesztettem"
  • webestia
    #16
    kedves tigeroo... en azt ajanlanam probaljatok meg a http://freewebonic.hu/-t. Ez egy egyebkent fizetos tarhelyszolgaltato projektje, amin belul ingyen tarhelyet adnak nonprofit projekteknek, szervezeteknek stb. egy probat meger
  • istvan021
    #15
    sziasztok, a nevem tomsolo, de szólítsatok csak meleg sg-s moderátornak

    egy mikulásnapi történetet szeretnék leírni nektek, sajnos csak ma tudok beszámolni az eseményekről, mert most tértem magamhoz. kaptam egy rendszerüzenetet itt az sg-n, hogy egy hatalmas mikuláspartira várnak. el is mentem a megadott helyre, törökszentmiklósra. gondoltam jó pofa ötlet, hogy egy miklós nevet tartalmazó településen lesz a mikulás buli. becsöngettem, egy 40es kopasz uriember nyitott ajtót, gondoltam ő lesz sedó, az sg-s főmodi, a főnököm, mivel sok jópofa történetet olvastam már róla, nehány jellemzően buzis történetre pedig rá is rántottam. beinvitált, és annyit mondott: a többiek nem kapták meg a privát üzit, magunk leszünk mi ketten. már megijedtem, hogy nem fog análisan zaklatni, mint a többi történet szereplőjét, amikor azt mondta: én beöltözök mikulásnak te addig vetkőzz pucérra, és vedd fel ezt a krampusz szarvat, a seggedet meg tágítsad! nagyon megörültem, végre egy sedó féle seggbekúrásban lehet részem. megjött a kopasz állat mikulásnak öltözve, ám a puttonya nagyon szaglott. hát úr isten vagy 15 kiló szart hozott be a puttonyban, és rámparancsolt hogy fogyasszam el. féltem, ha nem teszem meg, akkor elmarad a seggbekuki. befaltam a szart, majd attila seggberakott, ezek után csak ma tértem magamhoz egy zetorban, és nagyon szarszagú volt a pofám, a seggem meg még mindig tág.

    történt veletek már hasonló? e645t
  • georgesmatyas
    #14
    én az RTF-ét is ismerem
    tanulom amit a rendőrök tanulnak :D
  • tigeroo
    #13
    áá az szar, a közös gmailen csomó anyag volt (szkennek, puskák, jegyzetek) sokkal effektívebb mint amit leadnak (HA egyáltalán leadott ott valaki, csak a tanárok használják)
  • georgesmatyas
    #12
    rar-ba csomagolva lekódolva feltöltöd azt csá, ha már ilyen keresztényi lélek vagy.
  • georgesmatyas
    #11
    Nem tudom miről beszélsz Tig?
    Hold fénymásolóban minden szar van.
    1-2-3 tantárgyból meg kukázhatod a jegyzeteid, mert köszönőviszonyba se lesz a vizsgával (gépész szak, gépelemek és irányítástechnika tantárgy pl)

    Amúgy van ilyen hogy Megaupload, vagy Rapidshare. Könyvtárban van széles-sávú feltöltési lehetőség.

    Meg felesleges magadnak konkurenciát csinálni.
  • [HUN]FaTaL
    #10
    Dropbox/Skydrive?
  • tigeroo
    #9
    te milyen karra jársz?
  • davidka003
    #8
    Torgyánképző.
  • HM
    #7
    Milyen egyetem az ahol nincsen normális jegyzet/vizsgalap/egyéb megosztás hallgatók között?
  • tigeroo
    #6
    hát igen elég durván lincshangulat van most emiatt...

    már készül egy tárhely saját weboldallal, végülis a #5-höz hasonló dolog lesz megvalósítva :)
  • karajjj
    #5
    keresel egy ingyenes megbízható külföldi tárhelyt, felrakod ftp-n az anyagot, aztán teszel rá egy php fájllistázót, amiben nincsen törlési jog
  • Petka
    #4
    Ja és hozzá kell tenni, hogy köszönjék meg a törölgető baromnak, hogy fizetni kell. Aztán, ha kiderül ki volt a tettes, esetleg módszeresen be lehet hajtani tőle... :D
  • Garfield
    #3
    Google Groups ad 100 megát, egyúttal a levelezés megoldva, illetve az azonosítás is.

    Amúgy abból az 1000-ből ne már, hogy nincs egy kocka, akinek ne lenne egy nem leterhelt NAS-a vagy torrent szervere, amire fel lehetne húzni egy FTP-t vagy WebDAV-ot. De egy pucér Windows is megteszi, én anno ezt tettem fel a torrentes gépre, és nagyszerűen elvoltunk.

    U.i.: A fizetős dolog pedig egyszerűen megoldható: az kap hozzáférést, aki fizetett, aki meg nem akar, az majd puncsol a fizetőknek.
  • Bercy #2
    Dropbox (és alternatívái).
    Ugyan közel sem korlátlan, de szerintem a jegyzeteknek elég.
  • tigeroo
    #1
    Sziasztok! Az alaphelyzet az, hogy a sulim karának van egy közös facebook csoportja, és egy közös gmail címe, ahova tematika szerint töltögettünk-shareltünk anyagokat/jegyzeteket stb. Na most az a baj hogy szeptember óta valami aberrált barom törölgette folyamatosan a doksikat, és ugye jelszóváltoztatás sem effektív, mert ugyanúgy megtudja mindenki 1 nap alatt...
    Én konkrétan FTP-t javasoltam nekik (közel 1000tagról van szó) havonta pár fillérből meglenne a költsége, de ezt elvetették mondván hogy úgysem fog senki sem fizetni érte...
    Valami alternatív megoldást tud valaki javasolni aki alkalmaz valami ilyesmi rendszert? Olyan lenne a cél, ahova korlátlan a doksi fel/letöltés, és csak bizonyos jogosult személyek tudnának törölni.

    Remélem kapok pár hasznos tippet/tanácsot.