12
  • csibra
    #12
    Még mindig jobb, mintha a terroristák kezébe kerülne.
  • Narxis
    #11
    Helyes.
  • greg971
    #10
    Nincs ezzel gond szerintem hogy ennyire alacsonyan van . Hamarabb a fejünkre esik , mint ahogy pislognál . Mind meghalunk !!!!!!
  • kvp
    #9
    Ezzel a szondaval nem lesz gond, olyan alacsonyan van, hogy nemsokara a fejunkre esik, szoval meg kb. par hetig szamit csak urszemetnek, utanna mar hagyomanyos felszini szemet lesz. Az oroszok elneztek valamit. Nem veletlen, hogy a nasa minden jarmuvere tesz low gain antennat, mivel az nem iranyitott, tehat celzas nelkul is hasznalhato. Az oroszok egyetlen eselye az lett volna, ha a multkori kapcsolatfelvetelnel nem diagnosztikai kerelmet hanem inditasi parancsot kuldenek, es ha ez nem sikerul, akkor visszateresit. Azota a maradek toltes is megadta magat, es valoszinuleg a futes hianya a sotet szakaszon betett a teljes elektronikanak is.
  • KRTuning
    #8
    Kolompár és társa-i színesfém kereskedelmi bt. Csak lőjjük fel őket értük.
  • Szefmester
    #7
    Nem lenne rossz ha valaki indítana már most egy ilyen programot, mert nem kevés űrszemét van már most is fent.
  • Petka
    #6
    Azért ez így durva általánosítás...
  • olivaoil
    #5
    Utálatosak az oroszok, mint mindig. Hülye barmok! Mindig nekik sikerül szétizélni a természetet/a földünket.
  • kissssss
    #4
    pá pá Phobos-Grunt
  • draguun
    #3
    Majd eljön az az idő, amikor majd egyesek begyűjtik az ilyen űrszemetet, és saját hasznukra átalakítják.
  • NEXUS6
    #2
    Ugye az akksik! Télire rendbe kell rakni, tegnap én is mókáztam egyet, kicsit lemerült.
  • Yodafon
    #1
    Azért milyen rossz lehet már a tudat, hogy itt köröz a fejük felett egy amúgy kifogástalalul működő szonda de egy apró baki miatt el fogják veszíteni.