69
Osztályon belüli karácsonyi ajándékozásra ötletek?
  • olivaoil
    #69
    Ja, persze a kosárlabdás hangmix-szám az elmaradt, sejthetitek, se végül is nem bántam...
  • olivaoil
    #68
    Végül is összehoztam egy albumot, "100-ak" címmel. Azért 100, mert 100 saját számot raktam rá... No persze ebből csak kb. egy tucat ((...vagy talán ici-picivel több, már nem emlékszem...)) volt frissen komponált, azok lettek a vezérszámok, amolyan szintis-chamber-es témamegjelölős keverék, amiről aztán a borító kaptott egy amolyan futurisztikus kinézetet. A címhez (ami nemes egyszerűséggel az említett szám lett) a szerencse folytán olyan betűtípust (futurisztikusat/digiset persze) találtam, aminél az egyes tökre hasonlít a heteshez, így lehet olvasni 700-nak is, ami viszont így arra utalhat, hogy MP3-ban pont 700 MB-ot tett ki az a 100 saját MP3 - <a sors fintora, nemde ;D>. A többi keverék régi számok voltak, szimphin keresztül jazz-en át amolyan dark-track-esekig is, voltak néhány hóval ezelőttiek, de voltak már kb. 2 évesek is. Hát, gondoltam, most az egyszer vásárra bocsátom azok egy részét, amiket a rokonságnak csináltam, miért ne hallgathatná más is őket...
    Ha jól emlékszem 5 db-ot csináltam, viszont csak a kihúzott illetőnek adtam olyat, amihez borítót nyomtattam meg glavírozott CD-t. A többit natúr csupasz külsővel szétosztottam az érdekeltebbek között.
    Ennyi. Ja, meg anyukám megvette neki a kedvenc (mármint maga az anyukám kedvenc) filmjét, aztán utolsó pillanatban meggondolta magát, a kedvenc filmjét eltette, és vett neki valami mozifilmet DVD-n, amire azt mondta hogy nagy siker volt, aztán az barátnőm ott ujjongott neki, hogy azt ő látta, és tényleg mennyire jó volt, úgyhogy biztos örült a dolgoknak.
    De ez már volt vagy egy fél éve, lassan el is felejtem... ;>
  • jackoneill90
    #67
    Mi vettél?
  • jackoneill90
    #66
    Ezt mert ez nagyon jó. Kb Így örültem mikor megkaptam annak idején a sárgakazettás (sega kinezetű) nintendo NES-t. De jó is volt :D
  • desigo
    #65
    best ajándék xD

  • galaci50
    #64
    Sziasztok,
    Én karácsonyra az unokámnak a Cirque du Soleil egyik előadására vettem jegyet. Ennek szerintem minden gyerek örül. Az ára mondjuk elég húzós, de ilyenkor nem számít.
    http://www.livenation.hu/event/251406/alegria-cirque-du-soleil-tickets
  • fishsticks
    #63
    Köszönöm a segítséget :)
    Holnap betérek a metróba, hátha lezárhatom a karácsonyi őrületet ...
  • trottyantós
    #62
    Tévedtem, "csak" 20 %-os kedvezménnyel tudunk venni GPS-t a holnapi napi akció során a Metro-ban. Azért ami engem illet benézek mindenképpen. :)
  • yugoslave
    #61
    Hol lehet féláron GPS-t kapni???
  • hontiedit
    #60
    Van egy karácsonyi játék most a Live Nationnél. Ingyen koncert jegyeket lehet nyerni.Ha valakinek nincs ötlete mit vegyen szerintem próbálja ki a játékot, hátha szerencséje lesz.Itt a linkje az érdeklődöknek
    http://www.facebook.com/LiveNationHungary?sk=app_290659337639121
  • trottyantós
    #59
    Azt nevezem. Látom sokan megengedheti maguknak, hogy tv-t vásároljanak. :O
    Én GPS-t ajánlom az öregnek, mivel most az a "trendy" :D Sőt idén kap is egyet tőlem féláron. :DD
  • antijuve
    #58
    :DDDD
  • olivaoil
    #57
    Mondjuk egy 1876-os nem tudom, hogy még mennyire tudna működni... ha jól sejtem ezeknek a rugója egy idő után "elkopik".

    Amúgy nagyon jó ötlet!!! Kár, hogy nekem előbb nem jutott eszembe! Nagyon szépek tudnak lenni (átvitt értelemben). Szerintem még fiú is örülne egy zenedoboznak, bár már lányban is láttam olyat, akit még ez sem bírt meghatni. (...)
  • jackoneill90
    #56
    Azt nem tudom hogy lány-e. ha nem akkor ezt mégse.
  • jackoneill90
    #55
    Végy neki egy zenedobozt. ehhez hasonló csak nem ilyen drágát. A negyedik képet nézd meg. Ilyen elven működő apróságot keress.
  • olivaoil
    #54
    Megjegyezném : kérlek mellőzétek a vulgáris és a miegymás (finoman szólva) nem igazán esztétikus hozzászólásaitokat. Ha félig is, de átlátom annyira, hogy mondhasam azt, hogy "nem szép" (ismét csak finoman szólva).

    Tényleg ne!
  • bakkerman
    #53
    bazinga!
  • jackoneill90
    #52
    De komoly válaszokat adjatok már neki. Én mondjuk egy multifunkcionális vibrátort vennék neki amit habverőként is tud alkamazni a konyhában vagy súrolásra a mosogatónál. :)
  • bakkerman
    #51
    az lett volna ötletesebb,ha vesz egy playboyt,egy csomag zsepit,és egy tubus kézkrémet,és egy cimkét,amin az áll,Have Fun!
  • Neoncsoves
    #50
    2 éve nálunk is volt ilyen hülyeség az osztályban, egyik csajosztálytárs vett egy playboyt meg 1 csomag kotont a fiú osztálytársnak akit kihúzott, azt ennyi :D
  • bakkerman
    #49
    a nők szeretik az különleges illatgyertyákat,szépészeti cuccokat,könyvet esetleg,én muternak mindig valami könyvet veszek,meg valami nagyon jó pipere cuccot
  • Aquir
    #48
    Itt vagy a lottón? :P
  • Broafka
    #47
    kicsit kisebb árfekvésben (mondjuk max 8-10 e Ft) nincs valami ötletetek apának és anyának?

    Minden időmet most leköti a tanulás, még ilyeneken gondolkozni sincs nagyon időm
    Thx
  • bakkerman
    #46
    fater: egy használt 2001-es 3-as bmw
    muter: 1 hetes svájci utazás,síeléssel egybekötve,saját masszőrrel
    húgom: rózsaszín sony vaio vpc laptop
    nővérem: 1m forint értékű vásárlási utalvány,ami a louis vittonban,armaniban,versacceban,gucciban,zaraban vásárolható le.

    szerintem nyertem.
  • smith09 #45
    mi az unalmas?
  • VRSDM
    #44
    uncsi
  • Blum
    #43
    :DDDD
  • Guren
    #42
    semmit, senkinek, ingyen volt.
  • Met
    #41
    Én is ugyan ezeket vettem
    De mindenből kettőt.

    Apunak 2 tv-t hogy ne maradjon le semmiről
    Anyunak 2 adag krém mert kibaszott ráncos
    Hugomnak 2 ruhát mert olyan kövér hogy egy ruha nem éri körbe, kettőt kell összevarrni
    Nővéremnek 2 óra, mert hát két keze van és akkor nem kell gondolkoznia melyiken van az óra
  • hugopareiros
    #40
    az én apukám erősebb
  • SzirmosSzisza
    #39
    Vegyél neki bögrét.
  • Odacsap77
    #38
    Én ezeket vettem a családnak :

    Apu : LCD tv 75k médiába samsung
    Anyu : Ránctalanító krém 10k
    Hugom : Ruha 10k
    Nővér : Óra 25k

    ti mit, kinek,mennyiért? :D
  • Aquir
    #37
    Az eredeti reklám ennél rövidebb. Ez a kiterjesztett változat.
  • olivaoil
    #36
    Köszii! Mondjuk az ami szerintem nem tetszene egyeseknek benne (erről a videóról/hangmixról beszélve) hogy egyrészt rövidebb kellett volna legyen mondjuk 1 perc, vagy akár csak 45 sec., mert mivel hangmix, ezért nem lehet sokáig fenntartani a hallgató figyelmét még változtatásokkal sem nagyon ; másrészt pedig nem volt túl mozgalmas már úgy a 10-15 sec. után sem, nem volt eléggé variatív a ritmus, holott ez az egyik fő dolog, amivel a dallam (ami itt nem lehet) helyett lehet kombinálni.
    + én olyasmit szándékozok, mint a Soup&Skin malacröfögés hangmixében, hogy az eredeti nature hangfelvételt tartom a legelején mondjuk 10-15 sec.-ig, aztán hirtelen rá jön az, amit csinálok belőle.

    Most hétvégén igyekszem nekilátni a dolognak.

    Még egyszer köszi!
  • olivaoil
    #35
    Áááá, a könyvet már azt hiszem hagyom... Maradok a csuklószorítónál és a lemeznél.
  • Aquir
    #34
  • V43 1105
    #33
    LINKT
  • V43 1105
    #32
    Könyv NBA-ról, vagy magáról a szélesebb értelemben vett kosárlabdáról ?
  • olivaoil
    #31
    Az jó, majd otthon meghallgatom. Most nincs nálam füllhallgató, de majd otthon...
  • Aquir
    #30
    Volt Nike reklámnak volt egyébként ilyen kosárlabda hangokból összevágott reklámja.