10
  • KP27
    #10
    megnéztem. elmegy. ha van rá idő, nézhető, de ha kimarad az ember életéből az se nagy gond.
  • Sliderx
    #9
    Szív TV jó 20 éve ment és szabadon is lehetett fogni. Akkoriban ment esténként a Dino Boy. Az volt az egyetlen jó dolog rajta amire emlékszem.
  • nlght
    #8
    kb. 10 évvel ezelőtt becsődölt csatorna volt főleg 10-20 éves filmek mentek rajta azokból is a B és C kategória, most is vannak hasonló, magyar nyelvű, alacsony nézettségű csatornák, de sztem a 20onévesek még emlékeznek rá ha volt kábeltv otthon...

    A filmet meg tegnap néztem és elég jó lett, nem a világ legjobbja, de rendesen megüti a mércét. Ráadásul 1980-ban játszódik, amikor még nem figyelt a nagy testvér és könnyebb volt a törvényt megsérteni és elmenekülni (értsd. halomra halmozni a hullákat :D)
  • jaspercry
    #7
    Na de egyszer megnézem,és eldöntöm ,hogy tetszik-e.


    Dzsagon kollegának nem hiszek,brrr......

    Viktor meg nevet rajtunk...direkt ad ilyen "jó" címeket.
  • Gerygrey
    #6
    Mi a f*szom az a Sziv TV?

    Amugy ja, ha van ujsagiro akinek nem sok joga van a cim miatt kritizalni barmit, az Szekeres "JanuarFebruar...Decemberazevlegdurvabbmozishonapja" Viktor :)
  • willcox
    #5
    Vagy csak nem voltál képes felfogni?
  • dzsagon
    #4
    fos film, ratyi követhetetlen forgatókönyvvel
  • Szefmester
    #3
    "A rettenetesen Szív Tévés magyar cím és az átverős előzetesek ellenére a Válogatott gyilkosok kellemes meglepetés lett, sokkal jobb, mint amire számított az ember."

    Írja ezt az a Szekeres Viktor aki a "legszívtévésebb" címeket szokta produkálni a cikkeihez. :)
  • zord01
    #2
    Lehet ezé beklizet...
  • Chocho
    #1
    Eddig még csak nem is hallottam erről a filmről. Érdekesnek tűnik.